Третя світова війна в 2022 році

Питання про те, що скоро почнеться Третя світова війна, виникає із завидною регулярністю. У пресі постійно з’являються сенсаційні заголовки, які змушують деяких активно панікувати. І саме тому варто особливо ретельно обговорити питання про те, чи очікується Третя світова війна в 2022 році.

Третя світова війна в 2022 році

Привид Третьої світової війни

Сьогодні практично всі експерти в різних країнах так чи інакше згадують про те, що може початися Третя світова війна. Основною причиною є зловживання прогресивними технологіями, і мабуть тут ведеться мова з приводу активного використання і розробки ядерної зброї. Однак конфлікт може бути спровокований навіть кібератакою.

Сьогодні небезпека полягає в тому, що назріває відразу кілька регіональних конфліктів. Вони зачіпають лише обмежену кількість учасників, але ніхто не застрахований від того, що почнеться повномасштабна війна, в якій з’являться союзники, як це було і раніше. Люди часом не усвідомлюють наслідки того, які рішення вони приймає, і це є ще одним приводом для більш поглибленого вивчення історичних фактів. Не тільки передбачення старців про Третю світову війну заслуговують на увагу.

Прогноз Жириновського

Свою позицію з приводу того, чи можливий військовий конфлікт, висловлює Володимир Жириновський, який славиться досить прогресивними прогнозами. Він вважає, що повномасштабна війна може початися в 2027-му році, правда прогноз він робить на тлі того, що хоче всього лише зустріти своє вісімдесятиріччя спокійно, а станеться це в 2026-му році, як повідомляє депутат. Чи виявляться його слова пророчими — це покаже час.

До речі кажучи, зараз громадськість знову заговорила про Третю світову війну після того, як Фінляндія несподівано вирішила купити в Америці відразу кілька десятків винищувачів п’ятого покоління. Держава витратила на це величезну суму грошей, і на ринку озброєнь це стало просто сенсацією. І справа тут зовсім не в тому, що сталася велика угода. Це військова підготовка, і зазвичай вона не відбувається просто так. Фінляндія знаходиться поруч з Росії, і влада занепокоїлися , що зробили б і інші країни, так що Третя світова війна в 2022 році вже не стала міфом.

2029 рік

Британське видання опублікувала досить похмурий прогноз, відповідно до якого 2029-му році очікується ядерна війна. Головними противниками в цьому стануть США і Китай.

Третя світова війна 2022

Автор даної публікації стверджує, що сьогодні йде наростання військового конфлікту між Америкою і Китаєм через те, яку позицію займає влада Тайваню. І до 2029 року Китайська Народна Республіка може досить жорстко відповісти. Під жорсткою відповіддю приймається диктатура китайської влади, але, природно, Америка, як показує світова історія, точно не буде підкорятися і жити за правилами чиєїсь диктатури, тому небезпека є.

Вважається, що Китай буде демонстративно використовувати саме ядерну зброю, оскільки це дозволить показати владу держави, і не тільки над Америкою, і над усім світом. І далі події будуть просто наростати як сніжний ком, звідки дуже легко буде розвиватися саме світова війна.

Якщо говорити про історію, то причиною Першої світової війни стало просте вбивство ерцгерцога, а друга почалася після того, як 13 німецьких ув’язнених, переодягнених в іншу форму, що належить полякам, захопили всього лише німецьку радіостанцію.

Приводи були дріб’язковими, але всі знають, до чого вони привели.

Якою може бути ролі Росії?

Міркувати над тим, яку позицію займе Росія в третій світовій війні, досить небезпечно і це заняття підходить творчим людям, тому що можна придумати кілька десятків сценаріїв.

Припустимо, в гру вступить Індія або Пакистан, у яких ядерної зброї не менше, ніж у Китаю, але якщо говорити конкретно про Росію, то тут все залежить від верхівки влади, і складно сказати, хто буде перебувати при владі до 2029 року.

Якщо на позиціях залишиться нинішній президент, то приблизна реакція Росії буде — миротворча роль, як було під час конфлікту між Туреччиною і Сирією. Сьогодні Росія починає відновлюватися, вона займає дуже важливе місце на політичній та економічній арені, і саме з цією країною починають рахуватися. І більшість експертів сходиться на думці про те, що якщо війна почнеться між Китаєм і Америкою, то Росія явно буде миротворцем, тому що об’єднати таких великих супротивників може тільки не менш велика третя сторона. Частка логіки в такому підході, безумовно, є.

Підтвердження прогнозу

Підтверджує вищеописану позицію експерт Джеймс Холмс на сторінках National Interest .

Тільки учасники залишаються колишніми, але призвідниками може стати Китаю і Росії. Справа в тому, що обидві ці країни хотіли б відібрати у Японії деякі території, і якщо Про Росію особливо нічого не розголошується, то Пекін дуже сильно заявляє свої права на острів Сенкаку.

І також Пекін агресивно висловлюватися на адресу США, згадуючи історію і роль державних лідерів, які думали, що вони зможуть наситити свою ненаситну спрагу території.

Сьогодні в повітрі буквально витає дух 1930 року, і назріває конфлікт між Росією і Китаєм і Японією. В Японії, до речі кажучи, знаходяться американські війська, так що якщо Китай оголосить війну, і буде досить агресивно себе вести, то Америка вступить в цей Союз.

Небезпека для України

Українські експерти вважають, що Росія захищатиме Крим усіма доступними методами. І третя світова війна може початися на тлі того, що Україна не захоче віддавати цей шматочок суші. Ситуація з Кримом неоднозначна вже далеко не перший рік, але Росія настійно демонструє те, що вона готова на все для того, щоб цей півострів входив до її складу. Аж до того, щоб почати наступну війну. Вирішити питання з територією Донбасу можна тільки політичним і демократичним шляхом, влада повинна це розуміти, інакше постраждають буквально всі, і це не художнє перебільшення.

Складно точно сказати про те, чи буде 3 світова війна в 2022 році і якою вона буде, але необхідно обговорювати дану ситуацію, щоб бути в курсі всіх змін.

Добавить комментарий