Свіжі передбачення астрологів для України на 2022 рік

З самого початку свого існування людство намагалося дізнатися Майбутні події наперед. У цьому немає нічого дивного, адже кожен з нас боїться невідомості і прагне бути впевненим у завтрашньому дні, сподіваючись, що попереду чекають лише кращі часи.

Через це з давніх часів різні ворожіння, Астрологія, місячні календарі, мольфари і маги мали великий попит і популярність. Багатьох цікавлять свіжі передбачення астрологів для України на 2022 рік і світу.

Свіжі передбачення астрологів для України на 2022 рік

Прогнози і передбачення для України

Стверджувати в точній події тих чи інших подій в Україні в 2021 на 100% неможливо. На жаль, людство не може володіти абсолютно всією інформацією, однак, на підставі всіх зроблених передбачень ми можемо винести певний сенс і скласти з нього загальну картинку, яка допоможе нам хоч трохи заглянути в майбутнє нашої країни.

Як і в будь-якому іншому році, в 2021 Україну чекають як позитивні, так і негативні події. В цілому екстрасенси пророкують відносно стабільний і спокійний рік. Ці слова також підтверджує і розташування космічних об’єктів: зірки і планети кажуть, що рік допоможе багатьом українцям «відкрити очі» на реальний хід життя. Прогноз ясновидців 2022 для України говорить, що це здорово допоможе призупинити військові дії і політичні міжусобиці.

Едгар Кейсі

Нещодавно “Царгород” офішував інформацію, що в пророцтвах одного з найвідоміших ясновидців Америки ХХ століття Едгара Кейсі виявили передбачення про прийдешні події для Росії. Отже, в одному з пророцтв, Едгар вказав на людину, яка в майбутньому буде керувати державою.

Також Кейсі називають “сплячим пророком”, адже всі свої передбачення провидець диктував уві сні, а його близькі дослівно все записували.

Передбачення кейсі для України стверджували, що РФ очолить відроджену цивілізацію Землі, а столицею правління буде Сибір. Його бачення запевняють, що саме родом з Сибіру і приїде новий правитель. Цей чоловік багато років буде залишатися в тіні, тому його поява на людях стане вельми несподіваним для народу Росії.

Провидець також зазначив, що спочатку він очолить тільки російську державу, а незабаром і весь світ. На щастя, бачення Кейсі обіцяють лише позитивні зміни для людства: новий правитель допоможе світу процвітати і розвиватися.

Едгар Кейсі народжений 18 марта1877 році в США. Його батько був фермером. Едгару приписують авторство величезної кількості відповідей на самі незвичайні і різноманітні питання. Чоловік міг допомогти як хворим серйозними хворобами, виписуючи рецепти різних ліків і зілля, так і давати припущення про походження Землі, людства і загибелі певних видів, які зникли з лиця світу задовго до народження першої людини.

Свої здібності хлопчик раптово став проявляти вже до десяти років. Особливість передбачень Едгара з ранніх років полягала в тому, що робив він їх не в свідомості, а перебуваючи в особливому стані трансу, дуже схожого на звичайний сон.

Пророк прожив досить довго і помер 3 січня 1945 року у віці 67 років.

Матрона

Матрона дала найточніше передбачення долі України і всього світу на 2021 рік. Провидиця застерегла, що в цьому році світу загрожують великі труднощі і небезпека, люди будуть вмирати без воєн.

Матрона

Є підстави вірити словам Матрони так як велика частина її пророцтв вже збувалася раніше. Незважаючи на свою недугу – сліпоту, Матрона протягом довгих років допомагала людям і ніколи не залишала їх наодинці зі своєю бідою.

Передбачення Матрони для України з 2022 по 2025 рік містять інформацію, що економіка буде переживати нелегкий період. У зв’язку з цим багатьом людям доведеться з місяця в місяць зводити кінці з кінцями, щоб заробити люди нерідко будуть ставати жертвами афер і махінацій, а рівень корупції в країні підвищитися до небувалих меж. На щастя, в її передбаченні є і позитивні моменти: в 2022 році не стане місцем для проведення воєн і бойових дій.

Кінець світу

У своїх прогнозах Матрона не згадувала про трагічний кінець Всесвіту, проте вона робила акцент, що існування людства буде ставати все важче і важче. Навіть без воєн, люди масово будуть гинути. Крім того, провидиця щиро шкодує тих, хто дожив до цього “страшного часу” тому, що їм доведеться померти не своєю смертю.

Майбутнє України та Білорусі

Матрона стверджує, що протягом ось уже багатьох років народ України не може прийняти своє походження. Однак українці зобов’язані якомога швидше вирішити цю проблему.

Медіум каже, що в цьому людям може допомогти Церква, інакше Україні не минути розрухи . Що стосується позитивних моментів, то Україна і Білорусь зроблять величезний прорив в аерокосмічній галузі.

Жителям Білорусі ж вона радила не наслідувати приклад Америки і пам’ятати, хто вони є насправді. За її словами, Білорусь чекають великі зміни, які принесуть багато жертв і кровопролиття. Однак, незабаром смуга негараздів завершитися і люди стануть жити мирно.

Дід

Чернець одного з одеських богомолен перед смертю виголосив пророкування, яке нарешті стало збуватися. Старого священнослужителя поважали не тільки в Україні, а й за межами країни, тому щоб поспілкуватися і отримати настанови до нього нерідко вибудовувалася величезна черга.

Передбачення старців для України

Передбачення старців для України на 2022 рік вселяють величезну довіру. За кілька миттєвостей до своєї кончини, старець сказав, що зовсім скоро у всьому світі вибухне війна, яка буде забирати життя тисяч людей протягом двох років.

В одній з країн, меншій ніж Росія, війна матиме особливо жорстокий характер, після чого прийде Російський владика і припинить кровопролиття.

Чернець також напророкував, що перший Великдень після початку війни принесе Україні багато жертв, другий – голод, третій – перемогу. До речі, у своїх прогнозах старець ніколи не поділяв Україну і Росію, вважаючи їх єдиним цілим – Святою Руссю.

Пахом

Для України Пахом пророкує важкий, повний хвилювання і коливань рік. Що стосується економіки, то, за словами провидця, поступово економічна ситуація в країні буде стабілізуватися, що не може не радувати.

Також в Україну прийде новий президент, який, незважаючи на численні перешкоди, докладе максимум зусиль для благополуччя і мирного життя свого народу.

Війна на сході України нарешті втратила свій посилений характер. Народ вимагає миру і демократії! Пророцтва Пахома для України, кажуть, що країна агресор буде підтримувати ДНР і ЛНР, що дуже не сподобається українській владі, проте вони все ж будуть змушені прийняти цей факт і змиритися.

Як і в минулі роки, в 2021 корупція і гроші будуть одним з найголовніших питань України. Нарешті українці самі безпосередньо зможуть допомагати і сприяти вирішенню цих та багатьох інших проблем.

Також цього року відкриються нові можливості та шляхи їх досягнення. Одними з головних змін для України стануть реформи, які допоможуть країні вийти на новий, більш високий рівень.

Люди почнуть з повагою ставитися до чинного президента і перестануть порівнювати Україну з іншими країнами. 2021 зустріне українців яскравими подіями, але пандемія сама собою не зникне, зате українці навчаться справлятися з незручностями під час карантину, а в середині року людство винайде вакцину проти недуги.

Передбачення українських екстрасенсів для України в 2022 році стверджують, що жорсткого карантину більше не очікується, а хвороба піде на спад. Також дуже ймовірно, що Україна зрозуміє свій туристичний потенціал і стане відкривати свої кордони для всіх бажаючих.

Добавить комментарий