Що чекає Україну в 2022 році?

У зв’язку з тим, що економічне і внутрішньополітичне становище на Україні, де 7 років йде громадянська війна, постійно погіршується, в мережі і в ЗМІ регулярно з’являється велика кількість прогнозів про майбутнє цієї країни. Не тільки політологи, а й екстрасенси сьогодні говорять про те, що чекає Україну в 2022 році. Їх прогнози істотно відрізняються один від одного.

Що чекає Україну в 2022 році?

Особливості прогнозів від екстрасенсів

На відміну від прогнозів експертів, що роблять розрахунки, люди, що володіють паронормальними здібностями, свої пророцтва роблять інтуїтивними способами, які притаманні тільки їм. У цю групу входять різні категорії людей, здатні передбачити прийдешнє:

  • екстрасенс;
  • ясновидющий;
  • знахар;
  • відуни;
  • віщун.

Серед людей з надприродними здібностями зустрічаються чоловіки і жінки, молоді і зрілі люди. Великий попит на передбачення призводить до того, що чимало шарлатанів і шахраїв роблять з цього заняття прибутковий бізнес. Вони не тільки пророкують конкретним людям їх долю, але також беруть активну участь в промиванні мізків населення правлячою елітою, розповідаючи, що очікує Україну в поточному році і через кілька років так, щоб це було вигідно нинішній державній владі в цій країні.

Крім таких ангажованих віщунів є і справжні ясновидці, які дають незалежні пророцтва, не йдучи на поводу при владі. Велика частина таких віщунів сьогодні вже не живе в цьому світі, але залишилися після них передбачення активно розшифровуються їх послідовниками.

Що передрікала Ванга

Сьогодні можна в мережі знайти посилання на те, що велика Болгарська віщунка говорила про те, що на Україні почне поліпшуватися життя після того, як «зелений господар» прийде до влади. При цьому автори таких статей не розміщують посилання на першоджерела, в яких міститься таке віщування великої сліпої.

Насправді, Ванга ніколи не називала Україну в своїх пророцтвах, кажучи тільки про країну, що має вихід до Чорного моря. Ніколи у неї не було пророцтв про «зеленого господаря», які сьогодні активно розміщують в Інтернеті прихильники Президента Зеленського.

Ці слова, сказані віщункою в 1979 році, розмістив у своїй книзі «Людмила і Ванга» письменник Валентин Сидоров, який зустрічався з болгарською віщункою. Дане джерело стверджує, що Ванга говорить про те, що через 60 років «все розтане, немов лід, і тільки слава Володимира» залишиться непорушною. “Росію ніхто не зможе зупинити, вона змете всіх ворогів, що стоять на її шляху, і стане «Господарем світу».

Немає справжнього передбачення Ванги про те, що чекає Україну і Росію в цьому році або в наступному. Вона пророкувала про те, що Росія в 21 столітті стане духовним центром світу, що прагне до відродження, перевагу якої визнають всі країни світу, починаючи з США.

Даний прогноз Ванги, підтверджений очевидцями, ніяк не співвідноситься з прогнозом астролога Влада Росса, який, з якихось причин пов’язує завершення війни на Донбасі з перебуванням російського президента В.В. Путіна при владі. Цей ясновидець пророкує, на відміну від болгарської ясновидиці відхід Володимира Путіна в майбутньому році з поста президента, в той час, як Ванга віщувала непорушність «слави Володимира». У болгарської віщунки є пророцтво про те, що в майбутньому році Росія може ввести на Україну своїх миротворців, щоб врятувати населення України, що знаходиться під зовнішнім управлінням, від знищення в кровопролитній бійні.

Що проропує Україні Ванга в 2022 році

Існує досить сумне передбачення Ванги: Україну в 2022 році чекає зростання русофобії, масове безробіття, злидні і вимирання народу від нових штамів коронавірусної інфекції і безпрецедентний обвал гривні.

Мольфар Нечай про розвал України

Незадовго до своєї смерті в 2011 році знаменитий Карпатський Знахар і ясновидець Михайло Нечай передбачив події 2014 року і вихід Криму зі складу України. Це було не єдине його грізне пророцтво щодо долі української держави. Останній Карпатський волхв, в роду якого було багато ясновидців, передрік перед своїм вбивством повний розпад України на кілька частин.

Він вважав це покаранням українському народові, який забув своє коріння і справжню релігію. Практично всі послідовники Нечая переконані, що він був убитий саме за ці свої пророцтва.

Щоб переконатися в тому, що це справжнє передбачення Нечая, можна подивитися записане за життя на відео його пророкування про те, що відбудеться в Україні в 2022 році і в наступні роки.

Нечай вважав, що український генофонд вимирає, що відбудеться розділ країни на кілька частин:

  • угорці та чехи заберуть Закарпатську частину країни;
  • поляки візьмуть Галичину;
  • румунам дістанеться Буковина;
  • Росія включить до свого складу Південно-східні і центральні території країни.

Останній мольфар Карпат вважав, що в її сучасному вигляді України скоро просто не буде на картах. Відродження українців він бачив у рамках зовсім іншої країни. Як і Ванга, Нечай не називав точних років, в які відбудеться його передбачення.

Пророцтва віри для України

Казахська послідовниця Ванги, Віра Ліон, також не вказує в своїх пророцтвах конкретних дат. Її віщування будуються на тому, що США і Канада загинуть в результаті активізації гігантського вулкана Йеллоустоун, а в світі вибухне справжня катастрофа, в результаті якої цілі держави зникнуть з лиця землі.

Щодо українців ця віщунка, яка записує свої бачення на диктофон і розміщує у своєму блозі, теж не дає позитивних прогнозів. Вона передрікає зникнення української держави в її сьогоднішньому вигляді. Найближчим часом Віра Ліон віщує українцям тільки біди і нещастя, а також продовження розпалювання ненависті в суспільстві, що неминуче може привести до громадянського протистояння всередині країни.

Екстрасенс вважає, що український народ повинен прозріти, тільки після цього він зрозуміє, що при владі в країні знаходяться шахраї і зрадники. Ця віщунка говорить про те, що Південно-східні регіони України ніколи не повернутися до її складу, а Путін при владі в Росії залишиться ще довго.

Як видно з аналізу найавторитетніших ясновидців, які на практиці довели наявність у них паронормальних здібностей, немає конкретних прогноз екстрасенсів про те, що станеться з Україною в 2022 році. Відомі віщуни з самої України, Болгарії та Казахстану незалежно один від одного дають для України невтішний прогноз.

Всю свою інформацію вони черпають в тонких енергіях Всесвіту, тому в їх пророцтвах немає точних календарних дат, а є тільки події майбутнього, які внутрішнім зором можуть бачити ясновидці.

Добавить комментарий