Прогноз Глоби на 2022 рік для України

Павло та Тамара Глоба передбачили, що 2022 рік для України буде суперечливим, складним та у багатьох відношеннях визначальним. Наприкінці лютого астрологи дали уточнюючий прогноз та повідомили, на який результат війни можуть розраховувати українці.

Загальний астрологічний прогноз Глоби на 2022 рік для України

Рік Чорного Водяного Тигра стане випробуванням на міцність і принесе успіх тим, хто не побоїться боротися за нього. Водна стихія пом’якшує руйнівну енергію хижака, але рік все одно не з легких. Такі періоди часто несуть зміни, цього разу вони торкнуться життя багатьох людей.

Заступництво Сатурна у Першому Домі вказувало на те, що країна може зіткнутися з серйозними економічними проблемами — у цьому неважко побачити натяк на кризу, спричинену війною. На початку лютого, за тижні до вторгнення Росії, прогноз Павла Глоби про Україну 2022 року змінився.

Внутрішня політика

Істотних змін не передбачається: рейтинг чинного президента збережеться на колишньому рівні. Володимир Зеленський та його команда, найімовірніше, залишаться лідерами на наступних виборах. У статусі самопроголошених республік на Донбасі та військових дій суттєвих змін також не мало статися.

Прогноз Глоби про зовнішньополітичний курс

Пророкування Глоби для України на 2022 рікщодо зовнішньої політики — країна збереже курс на євроінтеграцію та зробить у цьому напрямі кілька важливих кроків. Політичні та економічні відносини України як зі США, так і з країнами Європи розширюватимуться у 2022 році.

Навіть попередні прогнози не давали підстав очікувати на поліпшення відносин із північним сусідом: астрологи передбачали, що статус Криму, Донецької та Луганської областей залишиться каменем спотикання у переговорах з Росією. Позиція Кремля щодо цього питання не зміниться.

Економіка

Незважаючи на шкоду для економіки, яку продовжувала наносити пандемія коронавірусу, фінансовий рік мав розпочатися для України вдало. Настільки вдало, що з’явиться можливість підвищити пенсії та деякі категорії соціальних виплат.

Кризові явища очікувалися у другому півріччі. Міжнародний транш у розмірі кількох мільйонів доларів мав забезпечити економічну стабільність у 2022 році.

Думка Павла Глоби про війну в Україні у 2022 році

Астрологічна ситуація для Росії на 24 лютого була не просто невдалою — прогноз для країни-агресора був таким самим, що й для Третього Рейху на початку Другої світової. Для обох держав ці дати співпадають із серединними періодами, а розпочате у такий час рідко закінчується так, як заплановано. Крім того, поганою ознакою для Росії є чітке протиставлення Сонця та Білого Місяця, що відповідає внутрішньополітичній ситуації в країні, де влада відірвана від народу і давно вже не діє в його інтересах.

Водночас військовий прогноз Глоби для України на 2022 рік не можна назвати оптимістичним. Особливим важким буде березень, кінець квітня, липень та серпень – це пов’язано із затемненнями. Восени очікується позитивних змін.

Що передбачає для України Тамара Глоба на 2022 рік?

Прогноз Тамари Глоби про Україну на 2022 рік за основними пунктами співпадає з прогнозом Павла та більшості впливових астрологів. У її пророкуваннях був акцент на можливості відкритого військового конфлікту у другій половині року, весна та початок літа, на думку астролога, мали бути відносно добрим часом для нашої країни.

Тамара передбачає прогрес у відносинах між урядами самопроголошених республік на сході України та офіційною владою. Ймовірно, нові переговори могли б виявитися продуктивними для обох сторін, і в регіоні встановиться довгоочікуваний світ. Щодо Криму, то Тамара Глоба говорить про нього те саме, що й Павло Глоба про Україну в 2022 році — повернути захоплений росіянами півострів не вдасться, ця проблема поки що залишиться без змін.

Політичну долю Зеленського Тамара бачить чітко: 2022 буде важким, але він зуміє впоратися з ситуацією і зберегти симпатії своїх виборців. У сфері економіки Україна сильно залежатиме від зовнішньої фінансової допомоги.

Зазирнути за завісу майбутнього люди мріяли за всіх часів, особливо у переломні періоди історії. В надії дізнатися, коли ж нарешті закінчиться війна, багато українців на батьківщині та по всьому світу звертаються до астрологів. Павло та Марина Глоба заслужили довіру величезної аудиторії завдяки точним прогнозам. В останні кілька років вони вірно передбачили цілу важливу глобальну подію в житті України. Серед них:

  • повалення президента Януковича;
  • початок війни на Донеччині;
  • анексію Криму;
  • пандемію коронавірусу та супутні їй обмеження.

У кожній окремій ситуації пророцтво Глоби з’являлося за кілька місяців до початку подій.

Добавить комментарий