Передбачення ясновидців про Україну на 2021 рік

Люди з надможливостями існували завжди. У кожну епоху таких людей називали по-різному: шамани, екстрасенси, ясновидці, астрологи, передбачення яких залишаються популярними на сьогоднішній день.

Астрологи про Україну 2021 рік

За допомогою до таких людей зверталися ті, то хотів дізнатися, що чекає їх, їх близьких, країну в майбутньому. Є багато відомих особистостей, які увійшли в історію точністю своїх прогнозів, є чимало сучасних екстрасенсів, пророкували майбутнє країни.

Ясновидці про Україну на двадцять перший рік пророкують майбутнє за певним планом:

  • політична ситуація;
  • економічна ситуація;
  • війна на Донбасі;
  • природні катаклізми;
  • початок Третьої світової війни.

Прогнози по Україні від ясновидців на 2021 рік дали такі відомі особистості, як Нострадамус, Ванга, мольфар Нечай, Павло Глоба, Влад Росс, Регіна Федоренко.

Передбачення Нострадамуса

Мішель де Нотрдам був таємничою особистістю, його життя, діяльність досі викликають суперечки. Свої передбачення відомий астролог, лікар, філософ записував у вигляді катренів, чотиривіршів. Катрени не містили ніякої конкретики-у записах не було точних дат, назв країни, географічного положення. Історики розшифровували пророцтва, використовуючи логіку, спеціальну форму.

За словами розшифровників послань, у двадцять першому році в Україні буде багато природних катаклізмів-затяжні зими, глобальне потепління, пожежі, сильні зливи, які стануть причиною затоплення цілих міст. Нострадамус також говорив про можливий початок Третьої світової війни, яка почнеться з ядерного вибуху в Азії, східних країнах. Війна на Донбасі повністю не закінчиться, на Сході настане затишшя, повністю війна закінчиться через кілька років.

Катрени Нострадамуса про майбутне

Пророцтво Ванги

Важливий прогноз ясновидців на 2021 рік для України дала саме Ванга. Про незрячу болгарської провісниці Вангелії стало відомо у всьому світі під час Другої світової війни. Тоді екстрасенс допомагала Шукати безвісти зниклих солдатів, передбачала майбутнє правителям.

Історики знайшли передбачення Ванги, яке вона зробила наприкінці двадцятого століття. Послання звучало так-в середині десятих років двадцять першого століття почнеться страшний збройний конфлікт, який почнеться в країні, розташованій біля Чорного моря, конфлікт триватиме кілька років, закінчиться після двадцять п’ятого року.За словами провісниці, закінчить війну новий правитель, який не має раніше відношення до політики, за гороскопом він буде стрільцем.

Прогнози мольфара Нечая

Прогнози мольфара Нечая завжди вражали своєю точністю. Провісник помер в 2011 році від ножового поранення. За словами очевидців, він сам покликав до себе на прийом вбивцю, говорили, що він знав, коли помре, хто його вб’є.

Щодо України Нечай дав смутні пророцтва — Він передбачив Майдан чотирнадцятого року, відділення Криму, початок збройного протистояння на Донбасі. На двадцять перший рік Нечай дав невтішні прогнози-відділення частини країни, перехід східних областей під контроль Росії. Найстрашніше, що через постійні протиріччя, політичні міжусобиці люди самі захочуть жити під впливом інших країн.

Павло Глоба і його передбачення

Останні кілька років ясновидці міркують про майбутнє України, не відстає від них відомий телеведучий, письменник, астролог Павло Глоба. За його словами, двадцять перший рік стане переломним для України, Росії.

У Російській Федерації зміниться влада, це змінить міжнародну політику, життя росіян, вплине на конфлікт з Україною. Влада України, Росії підуть на переговори. Дипломатичні угоди допоможуть домогтися перемир’я на Донбасі.

Прогноз Влада Росса

Астролог Влад Росс передрікає кінець двадцятого, початок двадцять першого року найскладнішими для українців.

Астролог Влад Росс

Ситуація на Сході покращиться, незважаючи на це, через нестабільну економічну ситуацію українці будуть переживати складні часи, будуть відчувати матеріальні труднощі.

Незважаючи на тимчасове затишшя на Сході, збереження цілісності країни, відносини з росіянами будуть поганими. Росс також говорить про зміну влади в Росії, завдяки чому на Сході настане затишшя, кількість жертв зменшиться, обстріли частково припиняться.

Що каже Регіна Федоренко

Свої пророцтва щодо майбутнього України дали Сучасні екстрасенси, учасники шоу» Битва екстрасенсів», одна з яких – Регіна Федоренко. Вона пророкує перемир’я на Сході, успішне, швидке відновлення після масових обстрілів, стрімке зростання економіки, налагодження відносин між Україною, Росією за допомогою зірок естради, письменників, режисерів.

Існують інші передбачення ясновидців про Україну, пророкували щасливі часи для росіян, українців, всього світу, але не без складнощів.

Добавить комментарий