Передбачення Вольфа Мессінга на 2022 рік

Вольф Мессінг провісник, артист, телепат, астролог і просто людина. Його унікальні здібності були помічені ще в ранньому віці. А всесвітня слава до нього прийшла після того, як він в 1937 році передбачив смерть Адольфа Гітлера при можливості наступу на Радянський Союз. Ці події спричинили за собою арешт Вольфа і вдалу втечу в Росію.

Не просте життя прожив Мессінг. Та й як міг жити людина знала заздалегідь навіть свою долю і передбачав свою кончину. Його постійно переслідували Служби безпеки. У Росії їм теж цікавилися служби КДБ. Йосип Сталін був знайомий з ним і не перешкоджав його виступам на сцені як артиста. Йому було виділено в кінці 60-х років він отримав звання Заслуженого артиста РРФСР.

Передбачення Вольфа Мессінга на 2022 рік

Багато хто знав про його здібності, одні захоплювалися ним, інші боялися його передбачень. Мессінг був незвичайною людиною. За словами свідків, які були присутні на його виступах, це була велика людина. Він міг читати думки по імпульсу людського тіла.

Тримаючи людину за руку Мессінг міг отримати відповідь у вигляді «так» або «ні», навіть коли людина не говорив нічого. Він міг дивлячись на фото розповісти біографію людини або на відстані прочитати думки.

Залишив провидець багато передбачень на майбутнє і навіть після його смерті люди з побоюванням очікують що ж буде далі.

Що ж обіцяють передбачення Мессінга на 2022 рік для Росії? Вольф Мессінг бачив в числі з трьох двійок і нуля якусь особливість. На його думку починаючи з кінця 2021 і продовжуючи в 2022 році Росію чекають великі зміни. Мессінг передбачав зміни в політиці і ставленні людей до подій.

Вважається, що нинішній рік для Росії буде важким. «Але не слід сумувати», говорив провидець. Після кризи, яка почалася в країні, повинен настати період відновлення. Життя в Росії буде налагоджуватися і поліпшуватися добробут країни.

Мессінг вважав Росію своєю другою батьківщиною. Він любив Росію, багато про неї робив висловлювань в різних сферах і сторонах життя. Деякі пророцтва почали збуватися ще за його життя. Ось, наприклад, передбачення Вольфа Мессінга для Росії було про початок Другої світової війни. Так само Мессінг ще в 1943 році назвав число капітуляції Німеччини, 8 травня. Передбачав катастрофу літака, в якому повинен був летіти син Сталіна і завдяки цьому врятував життя синові керівника країни. Також він передбачив передчасну смерть самого Сталіна.

Виникнення великих конфліктів через невелику ділянку території, швидше за все це Крим, інфекційні захворювання, які зачеплять більшу частину країни і погіршення економіки у зв’язку з цим. І це, збулося, він бачив епідемію Covid, хоча воно стосується не тільки Росії, а навіть всього людства. Ось такі передбачення 2022 від Вольфа Мессінга. Хоча в багатьох джерелах йдеться про фальсифікацію його передбачень, описаних в мемуарах, але все ж вони збуваються.

Читаючи пророцтва Вольфа Мессінга на 2022 рік ми дізнаємося, що в Росії в цьому році повинен з’явитися велика людина, Пророк, який об’єднає всіх в нову релігію і настане нова ера в житті. Відновиться мир, настане благополуччя і процвітання і не тільки в Росії. Людство почне жити по-новому, без корупції, без конфліктів. Напевно, це передбачення доведеться більшості читачів до вподоби. Народ втомився від сутичок, від негативу.

Передбачення Вольфа Мессінга

Все ж свого часу Мессінгом захоплювалися. Одні його поважали і вважали генієм, інші – шарлатаном. Нинішній рік для Росії повинен принести багато змін. Можливо навіть зміну лідера.

Мессінг робив багато попереджень, але кажуть, що не всі вони збулися. Адже Мессінг теж людина, а людині властиво помилятися, навіть такому. Це, напевно, і добре. Може бути не збулися якраз гірші передбачення.

Про славу Мессінга досі ходять легенди. Хоч жив він за часів політичних репресій і воєн, він не боявся висловлювати свої пророцтва прямо. Напевно тому, що знав свою долю наперед. Все ж багатьом хочеться знати, що ж передбачав віщун для України? Яке життя він бачив в Україні?

Передбачення Вольфа Мессінга для України свідчить, що відносини між двома, раніше братніми, народами будуть налагоджуватися. Хоча колишнього братства навряд чи можна очікувати. Будемо сподіватися, що конфлікти між Україною і Росією відійдуть убік. У нинішньому 2022 році влада докладатиме всіх зусиль для розвитку нашої держави, хоча цей шлях буде нелегким. Український народ буде більш згуртованим і це сприятиме відновленню і розвитку добробуту.

Найважливіше, за словами Мессінга, необхідно правильно зрозуміти особливості та перспективи розвитку країни. У нинішньому році жителі України бажаного благополуччя не дочекаються. Водночас українцям треба більше переосмислювати і це призведе до більш позитивних змін. Владі треба приймати обдумані рішення, які приведуть до бажаного результату. Отже, нинішній 2022 рік буде випробувальним періодом не тільки для Росії, але і для України. Мессінг був упевнений, що Україна все-таки вийде на новий рівень життя.

Який прогноз на 2022 рік від Вольфа Мессінга потрібно чекати? Для Росії загроза можлива з боку Китаю. Китай може стати наддержавою і змінити лідерство США. Блискуче майбутнє чекає Білорусь. Для Азії цей рік буде щасливим, а в подальшому Мессінг бачив конфлікти на території Східної Азії на грунті релігії.

В основному, настають глобальні зміни в усьому світі. Зміна лідерів і обдумані вчинки керівництва приведуть до поліпшення добробуту. Так що чекати будемо кращого. Мессінг запевняв, що все пройде, налагодиться і все буде добре. Найголовніше, Третьої світової війни Вольф не бачив.

Ким був Вольф Григорович Мессінг, психологом або екстрасенсом, це ми вже не дізнаємося. Але те, що потрібно жити і сподіватися на краще, це точно.

Оскільки прогнози Вольфа Григоровича були оптимістичні, нам потрібно налаштовуватися теж оптимістично. Після всіх негараздів настане багаторічний мир. Треба жити, радіючи кожному новому дню.

Добавить комментарий