Передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2022 році

Нестабільна світова ситуація змушує людей частіше звертатися до допомоги екстрасенсів і ворожок. Знання про майбутнє допомагають пережити непросте сьогодення, тому послуги ясновидців залишаються затребуваними тривалий час. Особливо цікаві передбачення Мессінга на 2022 рік для України, адже цей медіум зробив багато точних прогнозів.

Передбачення Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2022 році

Таємничий Ілюзіоніст і великий провісник

Історія досі не визначила, ким був Вольф Мессінг, талановитим ілюзіоністом або великим медіумом. Але в середині 20 століття він був неймовірно популярним, його прогнози слухав навіть Сталін.

За спогадами самого Мессінга передбачення майбутнього приходили до нього несподівано, без жодного контролю. Очевидці розповідали, як він говорив про майбутні події без зупинки тривалий час, потім падав без сили.

Більшість прогнозів Мессінга виповнилося. Серед них:

  • початок Другої світової війни;
  • перемога СРСР;
  • смерть дружини;
  • смерть Сталіна;
  • власна смерть.

У своїх прогнозах Вольф Мессінг згадував майбутній час, в тому числі 21 століття. Його прогнози цікаві тим, що можна перевірити наскільки вони виявилися правдивими. Згадував провісник Росію і Україну, не раз розповідав про необхідність єднання народів, спільне вирішення проблем. Для цього, за словами Мессінга, краще вибирати стіл переговорів, а не поле лайки.

Великі передбачення

Багато пророцтва в. Мессінга не збереглися до нашого часу. Але в кожному, яке залишилося, вловлюється основна думка, що процвітання окремої держави може бути тільки при об’єднанні всіх народів і національностей.

Прогноз Мессінга для України перегукувався з подіями в Росії. Віщун вважав, що в обох країн йде однаковий розвиток, для отримання максимальної користі краще буде об’єднатися. Коли народам Росії і України набридне ворожнеча, корупція, то настане час справжніх змін. У кожної країни з’явиться гідний лідер, який виконає для народу ряд важливих завдань:

  • змусить уряд відповідати за прийняті рішення і дії, які вони вчинили;
  • гарантує виконання обіцянок;
  • зробить життя простого народу краще;
  • допоможе поліпшити економіку і підвищить рівень життя людей.
Вольф Мессінг про  Україну в 2022 році

Можна піддавати сумнівам дар Вольфа Мессінга, але спростувати його за життя не вийшло у наукових діячів, і журналістів. Віщун мав надзвичайні здібності, дар глибокого переконання, які були непідвладні людям.

Мессінг про Україну

Відомі неодноразові передбачення Вольфа Мессінга про початок Третьої світової війни. За його словами вона повинна початися через невелику державу, яка розташована біля Чорного моря. Історики, які розшифровували передбачення медіума, спочатку думали, що мова йшла про Україну, а війна почнеться через Крим. Але в наступних прогнозах медіума вказується, що початок війни не буде в 2020, 2021 і 2022 році.

Мессінг про Україну в 2022 році говорив мало. За його твердженнями східна частина все ще буде вражена конфліктом. Для його дозволу буде потрібно кілька років. Ситуація буде поступово поліпшуватися, менше буде гинути людей, рідше стануть обстріли, але остаточного результату домогтися в 2022 році не вдасться.

Для припинення всіх військових конфліктів на Україні повинен з’явитися новий лідер, який направить всі сили саме на припинення військових дій. У цьому йому повинен допомогти весь український народ. На думку Мессінга, проблеми України можна вирішити, направивши позитивну енергію думки в потрібну сторону. Талановитий ілюзіоніст вірив, що позитивним настроєм, силою думки можна зробити неймовірно багато. Йому це допомагало все життя, зможе допомогти і всім іншим.

Економіка України з 2022 року повинна поступово відроджуватися. У бізнесу будуть певні проблеми. Але для вирішення потрібно шукати нестандартні шляхи виходу, нові можливості. Наприклад, в нових економічних умовах доводиться шукати інші джерела енергії.

Прогнозам Вольфа Мессінга про те, що чекає Україну в 2022 році, можна вірити чи ні. Багато його прогнози Загублені, частина їх була спотворена. Великий провісник завжди негативно ставився до збройних конфліктів, намагався відрадити правителів від геноциду певної нації, наприклад, не побоявся заступитися за євреїв перед Сталіним.

Передбачення Вольфа Мессінга про Україну наповнені оптимізмом. Варто прислухатися до слів мудрої людини, об’єднати власні зусилля для вирішення своїх проблем. Займатися вирішенням економічних і політичних завдань шляхом переговорів, а не на полі лайки. Через роки бачив великий провісник проблеми України, переживав за український народ, намагався знайти вихід з непростої ситуації. Українському народу залишилося зробити правильний хід, щоб вирішити свої проблеми, вибратися з важкої ситуації, прагнути до нового життя.

Добавить комментарий