Передбачення відьми Ольги для України на 2021 рік

Віра людей в екстрасенсорні здібності унікальних особистостей набагато більше віри в висловлювання політиків. Якщо ж прогнози віщунів збуваються точно, кількість шанувальників чорних магів, астрологів зростає з кожним днем. Спостереження за пророцтвами Ольги показують ймовірність правдивості 90%, робить її популярною на тлі інших віщунів. Передбачення відьми Ольги для України 2021 пророкують позитивні зміни, чого не можна було сказати про 2014 році.

Передбачення відьми Ольги для України на 2021 рік

Відьма Ольга про майбутнє України 2021

З моменту початку війни на південному сході України та сумних подіях на Майдані, українці активно цікавляться майбутнім. Ніхто не бажає повторення Майдану 2014, всі вірять у хороше, процвітаюче майбутнє.

Пророцтва 2014 року, побачені Ольгою заздалегідь, могли попередити починається кровопролиття. Ніхто не очікував, що передбачення збудуться. Якби люди повірили, такого б не сталося. Можливо, країна була б цілісною і непорушною, чого не можна сказати сьогодні.

Передбачення для України від відьми Ольги описують:

 • особливості розвитку ситуації в політичному плані: на території України та південно-східній частині;
 • інформацію про чинне і майбутнє президентство;
 • особливості майбутньої економічної ситуації;
 • подальше продовження протистояння в ОРДЛО.

За рік до виборів 2019 року жінка з екстрасенсорними особливостями передбачила прихід незвичайної людини.

Економіка України 2021

Про зовнішність і віковому критерії Ольга не згадувала ні слова. При цьому вона говорила, що до влади прийдуть нові сили, молоді, здатні врегулювати конфлікт між двома ворогуючими сторонами.

Президент зробить максимум, щоб налагодити відносини з РФ, припинити кровопролиття і зробити територію цілісною.
Роблячи передбачення відьма Ольга про південний схід України приділила увагу, що новообраний глава не забуде своїх громадян і при вирішення матеріальних питань подбає про поліпшення їхнього життя.

Поліпшити добробут допоможуть правителі ЄС і грамотні дії президента. Чинний глава зіткнеться з невдоволенням і зрадою. Зі слів відьми економічна ситуація врегулюється наступним чином:

 • молоде покоління, яке прийшло на зміну старому, внесе ряд законопроектів здатних поліпшити життя соціально-незахищених верств;
 • поява рентабельних підприємств створить можливості додаткового працевлаштування українців;
 • матеріальне благополуччя українців покращиться незважаючи на підвищення цін.

Нова система стане працювати на робочий клас, а не на багатіїв. Передбачення відьми Ольги про Донбас на 2021 рік говорить, що військовий конфлікт вирішиться ближче до кінця періоду.

перспективи в України

Що збулося, а що не збулося їх передбачень відьми Ольги?

На офіційному сайті провісниці є достатньо інформації про майбутнє України. Там же можна дізнатися, які з них збулися, а які ні. На сьогоднішній день збулися передбачення:

 • про кровопролиття на Майдані 2014 року;
 • потрапляння української армії в Іловайський котел і множинні людські жертви з їхнього боку;
 • переговори Меркель у Мінську, досягнення домовленостей між сторонами;
 • шокуючі події в Донецькому аеропорту.

Деякі з зроблених раніше пророцтв по сьогоднішній день не збулися. Ольга була впевнена, що кровопролиття на Донбасі почнеться відразу після Майдану і воно відразу буде призупинено новообраним президентом. Відьма передбачала появу сильного президента, здатного врегулювати ситуацію на Донбасі і захистити цілісність держави.

Події попередніх років показали, що так воно і було, але на початку свого президентства. Порошенко намагався врегулювати конфлікт. Однак, на першому плані стояло не благополуччя народу, а власне. Ніхто не очікував, що корупційні діяння і особиста на жива може призвести до такого загострення конфлікту.

Також з нездійсненних передбачень можна відзначити вибори. Відьма передбачала, що претендентами в президенти країни стануть представники США і Америки. Насправді головним претендентом Порошенка став українець Зеленський.

Прогноз відьми Ольги про майбутнє південного сходу

Ситуацію, що відбувається сьогодні, між Україною та представниками ОРДЛО не можна назвати благополучною. Зустрічі в Мінську перестали приносити користь. При цьому відьма Ольга про Україну на 2021 рік пророкує врегулювання конфлікту. Про повне припинення війни не йдеться. З її слів ясно, що перемир’я і затишшя на фронті чекати не варто. Обстріли продовжаться. Для завершення військових дій новий правитель буде шукати інші тактики. Глава погодиться на переговори, вислухає сторону РФ і ОРДЛО, попросить підтримки в ЄС.

Дії принесуть свій результат, однак, конфлікт продовжиться. Про повне припинення війни говорити рано. Ольга вважає, що події на Донбасі будуть наступні:

 • обстріли не припиниться, але їх кількість зменшиться;
 • періодично на обох територіях України наступатиме тимчасове затишшя;
 • війська РФ залишаться панувати на території ОРДЛО;
 • Україні вийде відвоювати невелику частину захоплених територій;
 • українські війська не покинуть позиції і протягом року відстоюватимуть їх;
 • військові операції періодично триватимуть протягом року.

Позитивні зміни в політичному житті благополучно позначаться на економіці держави і її становищі на світовій арені. Відносини між Росією і Україною як і раніше залишаться складними. Про перемир’я говорити рано.

Резюме

Останні передбачення відьми Ольги пов’язані з майбутнім південно-східної частини України. Відьма впевнена в нормалізації ситуації. При цьому про повне призупинення конфлікту думати рано. Кровопролиття, дрібні обстріли і відсутність взаєморозуміння між сторонами триватимуть протягом декількох років. Чинний президент не забуде про благополуччя народу, що проживає на окупованій частині території. Розробка нових законопроектів допоможе їх підтримати матеріально.

Добавить комментарий