Передбачення Нострадамуса на 2021 рік

Існує багато передбачень про майбутнє України, серед яких чимало важливе місце займають передбачення Нострадамуса на 2021 рік. Є багато скептиків, які не вірять в пророцтва Мішеля. Деякі вважають-він був простим лікарем, шарлатаном.

Останнім часом стали з’являтися чутки, що Нострдамус подорожував у часі, тому знав майбутнє всього світу. Ця версія з’явилася після того, як одна людина розповіла про зустріч з дивним старцем наприкінці тринадцятого року.

Астролог Нострадамус

За словами очевидця, він був одягнений у дивний одяг. Мандрівник розповів про майбутню війну на Донбасі, яка почнеться в чотирнадцятому році. Тоді в ці слова ніхто не повірив, але через кілька місяців, після закінчення Майдану, окупації Криму Росією, люди по-іншому поглянули на пророцтва дивної людини. Після цього почали шукати, хто був цією людиною.

За описом очевидців, він був дуже схожий на Нострадамуса. Чоловік, якого попередили про війну, побачивши зображення Мішеля, впізнав його.

За все своє життя Мішель де Нотрдам (так звучить справжнє ім’я провісника) видав багато катренів (передбачення у вигляді чотиривіршів), які історики розшифровують досі. У цих записах є пророцтво Нострадамуса про те, що буде з Росією в 2021 році.

Кілька фактів з життя провісника

Мішель де Нотрдам, що народився в 1503 році в Сен-Ремі-де-Прованс, був вченим, астрологом, лікарем, провидцем, який залишив важливий слід в історії, дав багато передбачень, більшість з яких вже збулися, деяким тільки судилося збутися.

За фахом Нострадамус був лікарем, він закінчив університет Монпальє, де вивчав фізику, філософію. Нострадамус багато подорожував, деякий час жив в Ажені, де познайомився з вченим Скалігером, через сварку з яким його переслідувала інквізиція за звинуваченням в іудаїзмі.

Щоб позбутися переслідувань Скалігера, інквізиції, змушений тікати, починає подорожувати по Німеччині, Італії, відновлює лікарську практику в Марселі. Коли у Франції почалася епідемія чуми, Мішель подорожує, намагається знайти ліки від чуми. Чимало відомо про його роботу придворним лікарем при дворі Катерини Медичі.

Саме в період подорожей, життя при дворі були написані катрени з передбаченнями. У той час Нострадамуса дуже критикували через те, що його альманахи містили багато помилок. Незважаючи на це, провісник видав багато катренів, які дійшли до нашого часу. За цим катренам навіть зняли відео пророкування Нострадамуса для Росії, яке можна знайти на Ютуб каналі.

Відомі передбачення Нострадамуса

Перші передбачення були видані в 1555 році в альманасі, через якого провісник отримав багато негативних висловлювань. Трохи пізніше, в цьому році Мішель видав перший центурій, в якому містилося триста п’ятдесят три катрена, дане видання було присвячено своєму синові від першого шлюбу Сезару, в книзі також була Передмова, присвячена йому.

Після того, як Мішель де Нотрдам сал відомим як астролог, провісник, його почали переслідувати, допитувати, які вчення він практикує, чи займається магією. Через політичні переслідування Нострадамус повернувся в Салон-де-Прованс.

У 1558 році пророк видає останню, остаточну версію центурій. Катрени Нострадамуса в цьому виданні містять обіцянки королю Генріху другому розповісти майбутнє людства. Невідомо, чи дійшло Послання до короля, оскільки в 1559 році король помер.

Після того, як Мішель врятувався від католиків, Нострадамуса попросили передбачити майбутнє короля Карла дев’ятого, пророка навіть взяли під домашній арешт. У 1564 році Нострадамус став придворним лікарем при дворі Карла Дев’ятого.

Передбачення Нострадамуса для Росії на 2021 рік

Прогноз Нострадамуса на 2021 рік для Росії містить кілька пунктів:

  • природні аномалії;
  • політична ситуація;
  • економіка.

За словами астролога, в двадцять першому році Росію чекають великі погодні зміни. Зима буде занадто довгою, весна буде наступати набагато пізніше. Влітку буде сильно сухим, також слід очікувати глобальне потепління.

Протягом року в деяких регіонах Федерації, особливо Південну, північну частину, будуть часто оголошувати штурмове попередження, Росію накриють сильні, часті, шторми, поривчасті вітри. Всі ці погодні катаклізми негативно позначаться на врожаї, життєдіяльності росіян.

Що стосується політичної ситуації, то Росію в двадцять першому році очікує загроза з інших країн. Незважаючи на те, що влада Федерації протягом багатьох років намагається зміцнити політичні Міжнародні відносини, в двадцять першому році країну чекають великі випробування.

Чи буде третя світова війна?

Нострадамус також говорив про можливий початок Третьої світової війни, яка почнеться зі Сходу, Азії. Війна, за словами провісника, Почнеться через скидання хімічної зброї. Деякі історики сумніваються щодо передбачення щодо хімічної зброї, оскільки в ті часи Нострадамус не міг знати про його існування.

Економіка в двадцятому році підніметься, Росія стане однією з лідерів по економічній ситуації. Завдяки поліпшенню економічної ситуації, жителі країни отримають довгоочікуваний мир, захист з боку влади, сусідніх держав.

Крім прогнозів для Росії, є також передбачення Нострадамуса на 2021 рік для України щодо війни на Донбасі. За словами пророка, повністю війна не закінчиться, настане перемир’я, частково припиняться обстріли, дії відбуватимуться в режимі «холодної війни». Це перемир’я збереже життя солдатів, зменшиться кількість жертв.

Всі передбачення розшифрувати складно, катрени не містять конкретики, в записах не вказані назви країн, точної дати, історики розшифровують послання згідно з певною формулою.

Вже вдалося розшифрувати початок, підсумки Другої світової війни, смерть Гітлера, Сталіна, багато катастроф, що відбулися в Росії за останні кілька століть. Чи забудуться інші передбачення, покаже час.

Добавить комментарий