Передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2022 році

З кожним роком стаючи біднішими і беззахиснішими перед виникаючими щороку бідами і нещастями, зневірившись дочекатися правдивої інформації від офіційних ЗМІ, що обіцяють процвітання в найближчому майбутньому, пересічні громадяни все більше довіряють карпатським волхвам, яких в Карпатах називають мольфанами. У статті будуть представлені передбачення мольфарів для України на 2022 рік.

Передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2022 році

Хто такі мольфари

Мольфарами називають знахарів і чародіїв, що живуть в Карпатських горах. Вони є не тільки в Україні, але також у Польщі та в Угорщині. Ці люди однаково ревно моляться Ісусу Христу з Богородицею і силам природи, в гірських селах. З усіх регіонів України до мольфарів приїжджають різні люди:

 • безнадійно хворі;
 • нещасні батьки хворих дітей;
 • кинуті дружини;
 • представники ділових кіл;
 • політика.

Українці з великою повагою і побоюванням ставляться до карпатських волхвів, які, начебто, можуть з сьогоднішнього дня зазирнути в майбутнє. Українським журналістам вдалося отримати прогноз мольфарів на 2022 рік для України, побувавши в одному з карпатських сіл.

Традиції великого Мольфара Нечая

Вважається, що останній Карпатський мольфар Михайло Нечай, який жив у карпатському селі Верхні Ясени, мав неймовірну магічну силу і міг бачити майбутнє. Він трагічно загинув 10 липня 2011 року від руки рецидивіста Павла Семенова, який вбив Карпатського гуцула двома ударами ножа в шию.

Нехай мав славу не тільки мудрою людиною, яка вміє зупиняти кров, лікувати хвороби травами і возз’єднувати розпалися сімейні союзи. Він вважався по праву великим пророком в сучасній Україні, так як незадовго до своєї смерті зміг передбачити переворот в Києві в 2014 році, добровільний перехід Криму в Росію і попередити президента в.Януковича про загрозу йому загибелі в результаті політичної змови і Майдану.

Незадовго до своєї смерті він зробив прогноз для української держави, починаючи з 2020 по 2024 роки, в якому передбачив розділ України між сусідніми країнами:

 • Росія;
 • Польща;
 • Румунія.

Також Нечай передбачив пандемію коронавірусу, погіршення економічної ситуації в країні і спад населення. Карпатський мальфар сказав, що нація вимиратиме після 2014 року. Незадовго до своєї трагічної кончини Михайло Нечай передав своїм послідовникам і учням своє головне пророцтво, але розкривати його він дозволив поступово.

Коли закінчиться пандемія коронавірусу і громадянська війна

Так як Карпатські відуни і волхви проживають усамітнено в заповідних лісах Карпат і передають свої секрети тільки обраним учням, українські журналісти самі навідуються до них, прагнучи отримати ексклюзивну інформацію про майбутнє країни.

Мольфари про Україну в 2022 році

Три карпатських провісника дали журналістам відповіді щодо найбільш животрепетних для українців питань:

 • коронавирусе;
 • війні на Донбасі;
 • економічної ситуації в країні

Відповідаючи на ці питання, мольфари зробили передбачення про майбутнє України. На думку відуньї Калини коронавірусна пандемія може закінчиться на Україні до середини весни 2022 року. Її підтримали мольфари Іван і Стефан Овен.

З приводу завершення війни на Донбасі Карпатські провісники не дали позитивних відповідей. Вони зійшлися на думці, що точну дату завершення громадянського протистояння на Україні поки назвати складно.

Можливо, вони виконують наказ Нехая, який передрік розпад української держави в помсту за те, що українці забули своє коріння, відмовившись від російського коріння.

Мольфари з Карпат розповіли про те, що чекає Україну досить неохоче, так як вони вважають, що Нечая вбили саме за його передбачення, які не збігаються з політикою сьогоднішньої української влади. Карпатські відуни побоюються за своє життя і не ризикують повністю розкривати пресі подробиці пророцтв Нечая, який, передбачаючи свою смерть, заповідав Своїм послідовникам і учням, до певного часу зберігати в таємниці своє головне пророцтво.

Озвучуючи передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2022 році, журналісти вказують на те, що карпатські відуни не дають точної дати закінчення війни на Донбасі, кажучи при цьому, що вона триватиме ще кілька років. Самі пророцтва звучать досить туманно. Так, відунка Калина заявляє, що ворог на Донбасі буде розбитий, не уточнюючи, кого вона має на увазі і в який час це трапиться.

Натомість гуцули з великим полюванням повідомляють про те, що президент В.Зеленський не обиратиметься на другий термін. Крім цього іншої інформації мольфари поки не повідомляють, побоюючись говорити про негативні для України події найближчого майбутнього.

До цього рік тому в мережі з’являлася інформація про останнє передбачення Нечая, в якому він говорив, що українська держава розпадеться на частини, не повідомляючи про те, коли це станеться.

Добавить комментарий