Передбачення мольфарів для України на 2021 рік

Мольфари, що живуть далеко в горах, здавна славилися надприродними здібностями. Вони лікували людей, передбачали майбутнє, знали, як керувати погодними явищами, вміли розуміти і розмовляти з тваринами. Для багатьох вони здавалися дивними.

І тільки українці, близько зіткнулися з ними, були впевнені, що передбачення мольфарів для України на 2021 рік збудуться обов’язково. Пропонує ознайомитися з віщунками найвідоміших провісників і вирішити для себе, вірити їм чи ні.

Мольфари про майбутне України

Звідки взялися мольфари-хто вони такі?

У перекладі з грецької мольфар означає зачарована людина з надприродними здібностями.

Раніше мольфари ходили в спеціальну школу, розташовану в Прикарпатті, навчалися цілительству, заклинанням. До них ставилися по-особливому, боялися і поважали одночасно. Місцеві жителі вважали, що всі вони бачать майбутнє, намагалися берегти їх і не ображати.

Сьогодні вони більше схожі на звичайну молодь, відмінною особливістю якої є успадкування особливого дару від старшого в сім’ї.

Експерти впевнені, що людей, здатних “розганяти хмари руками” залишилося мало. Відомо 6 осіб, які успадкували особливі знання і дійсно можуть передбачити майбутнє.

Мольфари живуть далеко в горах, знайти їх не просто. Інтернету та інформації про їх поселення немає. Багато хто намагався знайти їх в горах, але не у кожного вийшло. Ті, хто спілкувалися зі знахарями, розповідають, що мольфари зробили передбачення про майбутнє України і воно незабаром збулося.

Кожен з них володіє особливим даром, здатним бачити майбутнє. Провісниками, що увійшли в історію країни, є:

  • померлий в 2011 році Нечай;
  • відомий сучасності Сорохманюк Іван;
  • провісник Григораш Олексій;
  • єдина жінка серед мольфарів Мочаєвські Магдалена.

Пропонуємо ознайомитися з віщуванням Нечая, якого вже немає серед живих.

Магічні ритуали карпатських мольфарів

Очевидці магічних ритуалів розповідають, що чудеса дивовижними людьми творяться за допомогою палиць, ножів, гострих шабель, оберегів та інших священних для них матеріалів.

Найдивовижнішим предметом серед них є перстень. Масивне кільце відлито зі спецсплаву, склад якого знайомий одній людині. Маючи такий аксесуар, Відьмак міг гуляти по минулому і бачити майбутнє. Деякі розповідають, що бачили, як Знахар ставав невидимкою. Маючи при собі перстень мольфар міг не переживати за поранення кулею або удар шаблею.

Нечай-мольфар, який бачив майбутнє

Провісник відомий не тільки на Україні, а й далеко за її межами. За життя до нього стояв потік відвідувачів і жоден з них не пішов без відповіді.

Народився хлопчик в простій робітничій родині. Як і всі діти закінчив школу, відслужив армію. Перші надприродні здібності були відкриті в 8 років, коли хлопець без допомоги сторонніх зупинив кровотечу. З тих пір хлопець часто запрошувався на світські або інші заходи для надання допомоги.

Мольфар Нечай про Україну

При проведенні відомого заходу в Києві хлопець був запрошений з метою нормалізації погодних умов. І дійсно, дощ, який повинен був бути згідно з прогнозом погоди, не пішов.

Карпатський провидець зміг зробити прогноз мольфарів на 2021 рік для України і розповів про це незадовго до смерті. Нечай знав, коли він скоро помре, і хто допоможе йому в цьому. У 2011 році через релігійні переконання він був зарізаний одним з клієнтів. Передбаченнями, які збулися сьогодні, є наступні:

  • кривавий Майдан 2014 року;
  • події на південному сході України;
  • президентство і втеча Януковича.

Нечай говорив, що рано чи пізно президента-втікача спіткає смерть. Щодо непорушності кордонів України мольфар був упевнений, що вона розпадеться і станеться це дуже скоро.

Передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2021 році

Карпатський мольфар запевняв, що після подій Майдану країну чекає велика смута і тривале кровопролиття. Якщо це станеться, президента спіткає замах, а країна втягнеться в тривалу війну.

Розпад України як держави відбудеться в обов’язковому порядку. Знахар сказав, що події відбудуться в 2021 році. Цей період увійде в історію. Як цілісна держави Україна припинить своє існування. Нечай сказав, що країна буде розділена кількома сусідніми країнами, серед яких РФ, Польща, Угорщина і Румунія.

На сьогоднішній день сказане карпатським знахарем не збулося. Україна разом з президентом бореться за збереження цілісності та повернення втрачених територій. Поряд з цим на Закарпатті деяка частина народу намагається страйкувати з метою відділення від України.

Чи почнеться в країні смута, чи буде замах на президента або розпадеться України, питання, які по сьогоднішній день залишаються без відповіді.

На сьогоднішній день українці щасливі, що живуть в багатій природними ресурсами країні, яку при вмілому керівництві президента очікує процвітання і мир.

Про припинення війни на Донбасі

Другий, не менш відомий представник мольфарів, зробив власне передбачення. Тлумачення його слів звучить наступним чином: “зміни в південно-східній частині України почнуться в 2017 році і розтягнуться на кілька років.

До 2020 року народ мовчатиме. Потім всі прокинуться і почнуть розуміти, в який обман всі були втягнуті». Якщо вірити сказаному мольфари з Карпат розповіли про те, що чекає Україну в далекому майбутньому.

Вони впевнені, що процвітання і миру не буде поки не припиниться Боротьба за гроші, поки народ не стане жити в мирі та злагоді. Згуртування і дружба допоможе зупинити війну і згадати слов’янське коріння.

Резюме

Дивний народ, що живе в горах по сьогоднішній день відомий чудовими прогнозами. Володіючи надприродними здібностями, вони керують погодою, зцілюють тяжкохворих і передбачають майбутнє.

Передбачення мольфарів про те, що чекає Україну в 2021 році свідчить про можливі три сценарії: розпад території країни ближче до кінця 2021 року, відновлення цілісності України за допомогою приєднання втраченого Донбасу і початок затяжної війни.

Чи збудуться передбачення мольфарів, залишається загадкою. Народ же сподівається на щасливе майбутнє і подальше процвітання.

Добавить комментарий