Передбачення Едгара Кейсі на 2021 рік

Передбачення Едгара Кейсі на 2021 рік для Росії і всього світу викликає особливий інтерес у світлі мілітаризації України і майбутньої ескалації військового конфлікту на південному сході. Одна зі сторін ось уже кілька років звинувачує іншу у вторгненні на свою територію в той час, як друга мовчки, але дуже показово брязкає зброєю біля кордонів. Незважаючи на деякі помилки, допущені Кейсі в довгострокових прогнозах у нього є і приголомшливі прозріння, тому його пророцтва останнім часом згадують все частіше.

Передбачення Едгара Кейсі на 2021 рік

Удачі і провали

Пророк і цілитель з Америки помер в рік закінчення Другої світової війни, до моменту смерті у нього був цілий штат добровільних і оплачуваних помічників. Його спадщина збереглася в записаному вигляді і не дає підстав підозрювати, що частина з них згодом придумана дослідниками і родичами. За життя основною причиною популярності цілителя була неймовірно точна діагностика – він встановлював діагноз і причини хвороби своїх пацієнтів, без апаратних і лабораторних аналізів.

Є цілий ряд вдалих і провальних передбачень загадкового цілителя – він точно назвав дати початку Першої та Другої світової війни, передбачив розвал Радянського Союзу і Велику депресію в Америці. Однак у багатьох є сумніви в передбаченому на XXI століття, через те, що є безліч одкровень, відомих, як провальне пророцтво Кейсі:

  • перемога Гітлера у Другій світовій;
  • громадянська війна в КНР, яка повинна привести до торжества демократії;
  • самостійний підйом з океанської товщі потонулої Атлантиди;
  • відновлення СРСР в першому десятилітті нинішнього століття і навіть природні катаклізми, які в цей же час змінять до невпізнання весь вигляд планети.

Свої передбачення Едгар Кейсі робив, занурюючись в транс, а його помічники записували їх дослівно. Зараз дослідники намагаються знайти відповіді в іноді не пов’язаних між собою висловлюваннях, що цілком зрозуміло стан штучного трансу, в який його занурювали.

Несподівано сприятливі пророцтва

Кейсі складно запідозрити в симпатіях слов’янам і прихильникам комуністичних поглядів, про що виразно свідчить передбачений розвал Радянського Союзу і перемога Гітлера (смерть завадила геніальному діагносту побачити розгром гітлерівської Німеччини: він помер в січні 1945 року).

Зараз деякі дослідники його спадщини, запевняють, що мова йшла про відродження нацистської ідеології. Однак безсумнівною залишається його нескінченна впевненість у перспективах слов’янських народів. Як і у Ванги, передбачення Едгара Кейсі 2021 для Росії містять:

  • твердження про виключно сприятливий збіг обставин і хід історії, який зробить її світовим лідером, призведе до об’єднання під її егідою різних слов’янських народів;
  • впевненість в тому, що, після об’єднання з іншими державами, вона стане грати роль світового лідера, введе єдину валюту і буде шукати шляхи для об’єднання з Америкою;
  • пророцтво кейсі для Росії та України не означає, що відбудеться возз’єднання Союзу або що об’єднаються східні слов’яни: воно торкнеться всіх слов’янських народів.
Передбачення Едгара Кейсі

Цікаво, що прогноз Едгара Кейсі на 2021 рік для Росії разюче збігається з пророцтвами Ванги і Мессінга – цілитель з Америки впевнений, що після кризи в нинішньому році, настане смуга розквіту, чому в чималому ступені посприяє поява великого пророка, засновника загальної світової релігії.

Україна і Америка

Патріотичні сайти як і раніше намагаються переконати населення, що передбачення Едгара Кейсі на 2021 рік для України містять згадку про її відродження і придбання нової ролі в сучасному світі. Ці події, на думку оптимістів, відбудуться завдяки партнерству з Америкою. Однак нічого подібного Е. Кейсі не передбачав.

Якщо його твердження про Третій рейх на європейській території можна опосередковано сприймати, як утворення Євросоюзу (кілька країн об’єднаються у велике економічне формування), то для Америки у нього набагато менш оптимістичні передбачення:

  • частина материка (половина США) буде затоплена (деякі тлумачі впевнені, що мова йде не про буквальне затоплення, а розпад на кілька держав);
  • відбудеться об’єднання Росії і Америки (обидві держави почнуть шукати шляхи до зближення);
  • частина американців переселиться в Сибір і почне її освоєння (там будуть численні вогні і почнуть рости екзотичні фрукти).

Вольф Мессінг теж запевняв, що Сибір буде окремою державою, і Москва втратить роль столиці Федерації, в цьому можна угледіти збіг, хоч і не буквальне, а з різними шляхами освоєння Сибіру. Де в цьому продовження штатівської гегемонії і підтримка України, як самостійної держави з важливою роллю у світовій політиці – трохи неясно.

Наскільки все передбачене правдоподібно

У кожного провидця є свої Відверті злети і промахи, але збіг деяких деталей в їх баченні майбутнього, дає певні підстави для оптимізму Росії. Кейсі був беззастережно впевнений, що саме їй належатиме роль світового лідера. Особливо після того, як казна-звідки з’явився пророк стане миротворцем для всього світу, зведе в пріоритет інноваційні технології і віддасть науці лідируючу роль.

Деякі дослідники знаходять у висловлюваннях Кейсі пророцтво про відродження Америки. Але велика частина вчених впевнена, що затоплення узбережжя – реальна загроза в епоху потепління, а Йеллоустоун представляє реальну небезпеку, яка вже давно прорахована.

Едгар Кейсі передрікав Африці Льодовиковий період, Скандинавії та Японії – тотальне затоплення. Однак навіть ці катаклізми не знищать людство, а навчать народи жити в мирі і раціонально використовувати природні багатства. Що буде з Росією і Україною – покаже вже найближчим часом.

Шкода, що не вдасться подивитися на обіцяну В XXX столітті зустріч з інопланетянами і його повернення на Землю в новій, видозміненій іпостасі. Він говорив про союз Америки, Китаю і Росії, але теж через 900 років, так що побачити на власні очі це не доведеться ні нинішнім поколінням, ні найближчим нащадкам.

Добавить комментарий