Передбачення для України і Росії в 2022 році

В умовах загострюваної світової кризи, обтяженої коронавірусною пандемією, багато українських ЗМІ хочуть відвернути увагу пересічних українців від внутрішніх проблем в країні за допомогою створення образу ворога в особі Росії, використовуючи для цього важливі передбачення екстрасенсів для України і Росії, в яких розповідається про майбутню війну. Наскільки вірні такі пророцтва і чи варто їм вірити?

Передбачення для України і Росії в 2022 році

Огляд передбачень відомих віщунів на 2022 рік для України та Росії

В Інтернеті на спеціалізованих езотеричних ресурсах сьогодні також ведеться інформаційна війна, в якій автори, що позиціонують себе в якості експертів з паранормальних явищ, розповідають про те, що війна між Росією і Україною буде неминучою.

Для обґрунтування своїх сумнівних прогнозів, основна мета яких полягає в промиванні мізків українців і росіян, автори посилаються на відомих пророків і ясновидців, як нині живуть, так і вже померлих:

 • Вангу;
 • Месинга;
 • Віру Лонг;
 • Карпатського Мольфара Нечая;
 • Віктора Росса та інших.

Навіть при вільному тлумаченні всіх пророцтв жодного ясновидця Немає, який дав точні передбачення війни Україна-Росія в 2022 році. Хоча Керуючі цією країною США старанно роблять все, щоб сформувати з українців і України «Антиросію». Для цього і ведеться обробка масової свідомості, в якій активно використовуються будь-які засоби, в тому числі і пророцтва ясновидців.

Прогноз від Ванги

Тим, хто довіряє віщуванням болгарської ясновидиці, слід пам’ятати про те, що Ванга ЗАВЖДИ давала передбачення щодо СРСР, або Росії. Вона ніколи не виділяла окремо Україну, так як вважала, що росіяни і українці – один народ, який має спільну історію, спільне походження і спільну віру.

Навіть неписьменній болгарській провидиці були доступні очевидні речі, згідно з якими росіяни, українці і білоруси – це один народ. Тому всі передбачення Ванги існують в цілому для України-Росії.

Важливо розуміти, що відома ясновидиця з Болгарії ніколи не давала прогнозів по роках. Це роблять її інтерпретатори, які враховують поточну політичну кон’юнктуру на Україні. В результаті виходить спотворена, або навіть помилкова інформація.

Важливо розуміти, що Ванга давала загальний прогноз для росіян і українців, так як вважала їх єдиним цілим. Тому її передбачення, присвячені Росії, повною мірою відносяться і до сучасних українців. У жодному зі своїх усних прогнозів сліпа ясновидиця не вимовляла назву країни Україна. В цілому, у неї існують передбачення для Росії, в яких говориться, що країну чекають складні випробування, але вона витримає все і стане світовим духовним центром.

Прогноз від Ванги

Щоб зрозуміти, що Ванга пророкує про те, що очікує Україну, слід читати її прогнози для Росії, яка в її час існувала у форматі СРСР. Пророцтв, в яких ясновидиця називає державу Україна, у неї немає. Все, що намагаються представити як прогноз від Ванги для України, є фальсифікацією.

Передбачення Ванги туманні, в них немає конкретики. Вона, будучи віруючою жінкою, говорила про те, що народи Росії, до яких вона відносила і українців, знайдуть щасливе життя через позбавлення. З даного пророцтва очевидно, що українці зможуть пережити важкі часи, які опустилися на їхню країну, тільки в єдиній зв’язці з Росією. У зв’язку з цим українцям слід більш глибоко осмислити висловлювання болгарської сліпої, щоб зрозуміти, що відродження країни немислимо без єдності з російським народом. В реальності не існує пророцтва Ванги для України на поточний рік.

Вона ніколи не давала по роках прогнозів для окремих країн, як це зазвичай роблять астрологи, що спираються на натальні карти і положення на небі планет. Всі передбачення Ванги були зроблені в усній формі. Записи могли робити її помічники, або ті, кому вона робила передбачення.

Пророцтво Мольфара Нечая

Більш предметно про долю сучасної України говорив знаменитий Карпатський мольфар Михайло Нечай, який сам жив у цій країні і був носієм давніх традицій слов’янських волхвів. Всі його відомі пророцтва, зроблені про долю України, збулися:

 • падіння влади президента Віктора Януковича;
 • вихід Криму зі складу України та його входження до складу Росії;
 • війна на південному сході країни;
 • розвал України на кілька частин і повна втрата української державності.

Нечай не був в сучасному сенсі освіченою людиною. Сучасну освіту цій глибокій і мудрій людині замінила народна мудрість, вікові традиції карпатських волхвів і неймовірна духовна стійкість, яка дозволяла цій сміливій людині чесно говорити про незручні владі речі.

Українські інтернет-ресурси сьогодні проводять ревізію трагічних пророцтв Михайла Нечая, за які його вбили в 2011 році. У них помилково заявляється, без посилань на джерела, що Карпатський мольфар напередодні своєї смерті переглянув свої передбачення про Україну. Такі автори перевертають з ніг на голову все, що передрік Нечай державі Україна, просто вписуючи на її місце Росію.

Такі неправдиві прогнози про неминучий розвал Росії після відходу в.В. Путіна від влади покликані відвернути українців від внутрішніх проблем і від проблеми убутку українського населення, яке і передрікав Нечай. У нього немає передбачення про те, що чекає Україну в 2022 році. Він просто говорив про те, що розпад країни продовжиться, а Української держави просто не буде на карті в його сьогоднішньому вигляді.

Про те, що справжнє пророцтво Карпатського Мольфара Нечая, який прийняв смерть за свої віщування, продовжують збуватися, свідчать сьогоднішні події на Україні. Протести військових і силовиків, які перебувають у відставці, свідчать про те, що протестні настрої в країні зростають. Це пов’язано з різким зубожінням населення країни, що стало результатом виконання урядом України вимог МВФ:

 • підвищення тарифів ЖКГ;
 • скорочення робочих місць;
 • урізання соціальних виплат;
 • прийняття закону про продаж землі;
 • демонтаж промисловості і т. д.
Пророцтво Мольфаров

При цьому Україна різко розриває зв’язки з Росією, яка завжди була для неї основним ринком для збуту продукції, виробленої в країні. Все це тільки прискорює процеси, результатом яких стане розпад країни і зникнення української державності, які передрік Нечай.

Прогноз від Едгара Кейсі

Знаменитий сплячий пророк з США, який робив свої передбачення в сплячому вигляді, передрік Росії на початку 21 століття роль світового центру, який принесе порятунок світу. Кейсі вказував, що завдяки географічному положенню Росії не страшні глобальні природні катаклізми, а підйом країни, який почнеться на початку 21 тисячоліття, дозволить створити в країні таку обстановку, в якій люди будуть відчувати себе вільними. Він також вказав на те, що ті країни, у яких буде укладено союз з Росією, також очікує підйом і процвітання.

У американського провидця немає згадки країни Україна, так як він помер до того, як виникла сучасна українська держава, а Росія існувала у форматі СРСР. Тому його пророцтва можна поширювати і на українську територію, але тільки в тому випадку, якщо країна, вийшовши з-під зовнішнього управління колективним Заходом, повернеться до союзних відносин з Росією.

Вивчати пророцтва нині діючих екстрасенсів, особливо тих, що живуть на Україні, не варто, так як всі вони пишуться на замовлення. Люди, які називають себе екстрасенсами, є учасниками великого бізнесу і повністю залежать від тих, хто займається їх розкруткою в мережі і спонсорує їх діяльність, пов’язану з обробкою свідомості звичайних людей.

У важких економічних умовах українська еліта і керуючий нею Захід воліють, щоб звичайні українці керувалися прогнозами екстрасенсів для України 2022 рік і інші періоди, а не самостійно аналізували ситуацію, що склалася в країні. Таким чином, влада прагне повністю обдурити народ, щоб цілком зламати його волю і знищити прагнення до збройного повстання проти прозахідних колоборантів, що засіли у владі.

Добавить комментарий