Павло Глоба про Україну в 2021 році

Прагнення вирішити безвихідну ситуацію, яка склалася в постмайданній Україні для простої людини, змушує звертатися до старих і нових пророцтв. У пошуках відповіді, чи надовго ці важкі часи і як складеться майбутнє для тих, хто опинився в складному становищі.

Передбачення Глоби для України на 2021 рік – одне з нечисленних сучасних пророцтв. До старих ставлення менш критичне, а тлумачення їх змісту – більш вільне, тим більше що вони не завжди викладені виразно. Сучасний астролог нерідко суперечить самому собі.

Павло Глоба про Україну в 2021 році

Аналіз передбачень

Численні Тлумачі трактують висловлювання відомого астролога в варіабельних напрямках, але ніхто не згадує, що саме Павло Глоба говорив про неминучий розпад країни в 2014 році на три частини через збройний конфлікт на Донбасі. Авторам з патріотичних сайтів потрібно частіше звертатися до першоджерел, тим більше що у Глоби є численні інтерв’ю та відеоролики, сенс яких однозначний, а не Туманний, як у Нострадамуса.

Прогноз Глоби на 2021 рік для України включає кілька важливих моментів, але на переломі року складно міркувати, наскільки вони відповідають реальному стану справ і збудуться за шість місяців, що залишилися:

  • він упевнений, що Росія стане основним союзником Китаю, і це призведе до економічного падіння Сполучених Штатів;
  • він говорить про домінантну роль РФ у порятунку людства від пандемії, величезної гуманітарної допомоги, яку вона надасть народам планети;
  • він запевняє, що в Росії відбудеться технологічний прорив, який зробить непотрібними деякі затребувані професії.

Про Україну, як і багато інших сучасних астрологи, він говорить трохи і без будь-якої конкретики. Іноді його висловлювання суперечливі-після прогнозу семирічної давності про неминучість розпаду країни на три частини, несподівано з’явилися пророцтва про повернення Донбасу в Україну на правах автономії, примирення з Росією і відновлення партнерства. Все це, на думку астролога, має відбутися ще до настання 2022 року.

Доповнення

Адекватних прогнозів від астрологів інших країн про Україну небагато, українські ЗМІ приділяють багато уваги давнім, написаним багато років тому або трактують висловлювання на користь пропагандистських тверджень про велике майбутнє.

Павло Глоба про Україну

Напередодні новорічних свят Павло Глоба про Україну в 2021 році передрікав країні не підйом з колін і не світле майбутнє, яке вже на підході. Він був упевнений, що країну в її нинішньому становищі, очікують:

  • народні хвилювання і нові хвилі протестів, викликані зростанням комунальних тарифів, податків, цін і зубожіння простого населення;
  • подальше падіння економіки, викликане невмілим управлінням і зовнішнім втручанням;
  • політична криза, яка може дійти до імпічменту Зеленському і нових виборів;
  • приблизно на цей час сім років тому він призначив розпад України на три частини: відхід західної частини до колишніх господарів, залишок Центральної та Південно-Східної зіллються воєдино, як окрема держава.

Все це перегукується з прогнозами інших астрологів, якщо, звичайно, не займатися вільними інтерпретаціями і не спотворювати сенс сказаного. Тамара Глоба про Україну на 2021 рік говорить тільки те, що підтверджує вищенаведені висловлювання Павла – хвилювання народу, міграція і приїзд несподіваного національного складу, ймовірні зміни в політичній розстановці сил і зміну уряду.

У найближчих перспективах від шамана Туви значиться, що Україна стане центром глобального конфлікту, але боротися будуть не за неї, а за Кримський півострів, і той, хто вийшов переможцем з цього зіткнення, скоро буде світовим лідером.

Останні події в Чорному морі підтверджують, що конфлікт вже стартував.

Які можуть бути висновки

Павло Глоба, аналізуючи розклад планет і сузір’їв, каже, що незабаром настане загасання військового конфлікту на Донбасі і відбудеться це завдяки новому головнокомандувачу. Хто це, і з якого боку він буде командувати, незрозуміло. Але тут доречно згадати ще одну фазу з прогнозів на 2021-про те, що Україна втратить значну частину своїх територій, а також зроблене 7 років тому пророцтво про її розпад.

Виправдовуючи деякі промахи з датами, зазвичай говорять про те, що передбачати майбутнє складно, і можна легко помилитися, якщо все бачиться як в тумані. Вільні Тлумачі творчості Глоби з України говорять про світле майбутнє, участь в нових союзах і проектах, які вони вбачають в його пророцтвах, однак і вони обережно попереджають, що сподіватися на кардинальні зміни в найближчому майбутньому не варто.

Але ось твердження про те, що Зеленський незабаром набере авторитет і стане доленосним правителем на цій території – це явний перебір, і при всьому бажанні знайти такі твердження У Глоби неможливо.

Добавить комментарий