Нострадамус про Україну пророкує в 2022 році

Алхімік, лікар і провісник, пророцтва якого мали вельми розпливчастий зміст – Мішель де Нотрдам останнім часом все частіше використовується українськими сайтами для переконання простих громадян у чудових перспективах, які очікують Україну після Майдану.

Статистичні підрахунки показали, що сказане ним збулося наполовину і це не суперечить теорії ймовірності. Передбачення Нострадамуса на 2022 рік для України – цікавий аспект його творчості, оскільки в роки його життя такої країни не було навіть у перспективі.

Нострадамус про Україну пророкує в 2022 році

Про 21 століття

Центурії, в які об’єднані туманні чотиривірші, засновані на астрономічних подіях, і це не дуже влаштовує шанувальників великого провісника. Однак похмурі перспективи на поточні роки цілком можуть бути полічені за пророцтва Нострадамуса про Україну.

Загроза масового голоду-викликана непомірними податками на сільське господарство, чому люди скорочують обсяги посівних площ. Друга причина занепаду цієї галузі-відсутність ринків збуту продукції після розриву відносин з найближчими сусідами.

  1. Тотальне безробіття-теж зрозуміле через зруйновану промисловість і лобіювання урядом (мабуть, не безоплатного) інтересів великих світових торгових мереж. Все це вбиває малий і середній бізнес.
  2. Пандемія коронавірусу-одна з причин ймовірного голоду і безробіття, пояснення світової економічної кризи.
  3. Універсальні чіповані солдати можуть бути створені не вживленням електронних плат, а пропагандою ЗМІ, яка руйнівно подіяла на людей, нездатних чинити опір тенденційно поданим новинам і збоченому тлумаченню історії.
  4. У прогноз Нострадамуса для України можна включити і пророцтво про засилля мусульман в Європі. Оскільки країна цілком впевнена у своїй європейській приналежності і стала притулком для азербайджанців, таджиків, турків і арабів, а татар і караїмів оголосила корінними народами.

Решта похмурі бачення не стосуються України-Нострадамус пророкує відхід під воду Каліфорнії, зіткнення Землі з астероїдом, сонячні бурі, через які людям доведеться перебиратися з насиджених місць на інші і обживати їх заново.

Хоча якщо розглядати їх у глобальному плані, на тлі майбутнього розпродажу української землі, то, можливо, саме ці пророцтва алхіміка і доктора і стосуються сумного майбутнього корінного українського населення.

Підстави для оптимізму

Нострадамус написав 10 взаємопов’язаних переказів. Вони складаються з 942 катренів, але простежити логічне завершення і послідовність викладу неможливо, оскільки до теперішнього часу дійшло всього 4 з написаних 10.

Переконання про циклічному проходженні людської історії, отримані Нострадамусом шляхом астрологічних розрахунків. Для тих, хто не володіє цими премудростями, тлумачення катренів представляється складним. Але і ті, хто зараз називають себе астрологами, не володіють і десятою часткою знань, якими оперували в цій області шість століть тому.

Нострадамус про Україну в 2022 році

Інтерпретація спадщини великого пророка ускладнена саме туманністю змісту залишених чотиривіршів. Тому деякі експерти не налічують і 50% збулися пророцтв, а інші впевнені, що їх правдивість вимірюється 80%.

До 2041 року він обіцяв світову війну, але під це визначення можна підігнати будь-який локальний конфлікт. На 2022 рік призначена конфліктна ситуація, яку українські експерти вважають дещо помилковою датуванням конфлікту на Донбасі в 2014.

У цьому ж році намічені поступовий вихід зі світової пандемії і світової економічної кризи. Всі ті ж ультра-патріоти впевнені, що це Нострадамус про Україну пророкує в 2022 році. У вільній інтерпретації це звучить, як:

  • Україна встане з колін;
  • Президент веде країну до процвітання і розвитку;
  • Україну чекає провідна роль у світовій історії.

Можливо, майбутнє українського народу і справді визначено в катренах опосередковано: організатори і керівники Майдану, Сполучені Штати втратять роль світового лідера, економічний і політичний стан країни в наступному році піде на спад. Європі і зараз вже не до України, через власні проблеми. Одна з них передбачена Нострадамусом-це захоплення старого континенту мусульманами.

Подібно деяким іншим оракулам, Нострадамус передбачав появу нової релігії і формування нового порядку, заснованого на гуманних принципах. Ця ж інформація подається, як пророцтво про кінець світу і управлінні всією землею деспотом. Щоб вирішити, наскільки варто довіряти Нострадамусу, досить згадати, що він призначив на 2018 рік об’єднання двох Корей, а на 2017 – припинення у Великобританії монархічного ладу.

Добавить комментарий