Коли закінчиться війна на Донбасі 2021 року?

Останні вибори президента України позначилися на економічному стані і дипломатичних відносинах з сусідніми державами в позитивному ключі, навіть у питанні військової ескалації в Донецьку, Луганську спостерігалося поліпшення, наприклад, багатомісячне затишшя.

Але, незважаючи на це, останнім часом посилився режим вогню, з’явилися відомості про нові жертви серед української армії. Час від часу обстріли дають про себе знати — це жахливо набридло українцям, сьогодні питання про те, коли закінчиться війна на Донбасі стають гостро, як ніколи.

Коли закінчиться війна на Донбасі 2021 року?

Тому багато простих громадян, аналітики і політологія стали більше звертати увагу на передбачення, особливо на ті, вже збувалися. Можливо, пророки зможуть зупинити військові дії, допоможуть закінчити обстріли на українській землі і відновлять мир.

Незважаючи на різницю у віці, часу, коли жили пророки і ясновидці, передбачення про Донбас на 2021 рік від найсильніших екстрасенсів говорять про майбутній мир і розквіт України. Цей час увійде в країну разом з грамотним новим керівником. Можливо, він вже прийшов на посаду, а може бути українському народу тільки належить вибрати свого «Месію». Саме новий керівник зможе направити націю в правильне русло, докладе всіх можливих зусиль, щоб відновити економіку і політичні відносини з Європейським країнами, вичерпати конфлікт з сусідньою країною агресором.

Записи старців

Багато екстрасенси намагаються з’ясувати «питання по Сходу», незважаючи на те наскільки вони добре розбираються у військових операціях, баталіях або політичних іграх, спілкуючись з вищим Силами у них є можливість заглянути в майбутнє.

Особливо українцям варто приділити увагу записам старця з гори Афон, чиє життя присвячене молитвам, написанню долі Націй, людства, цілих держав.

Він ще до початку військового конфлікту на Сході України вказував на його виникнення, але довгий час ніхто не міг уявити такий масштабний конфлікт у колись братній країні.

Чернець, чиє життя наповнене праведністю і глибокою релігійністю, передбачав українському народу, що в 20-х роках нового століття ситуація вирішується благополучно, смерті і кровопролиття закінчаться.

Записи афонських  старців

Господь пошле Україні багато страждань, випробувань, але після цього українці стануть на правильний шлях, налагодиться їхнє життя.

Передбачення Глоби

Павло Глоба цілком ясно передбачав, що станеться з Україною, все очевидно по розташування зірок. Вже багато подій, передбачені ним, були повністю виправдані, наприклад, що конфлікт України і Росії вдарить і по європейських країнах.

Отже, коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення на жаль, для українців не втішні. Він стверджує, що країна рано чи пізно розпадеться на три незалежні частини: це півострів Крим і Східні землі, які стануть частиною Російської Федерації, Західна Україна відійде «європейським побратимам», залишаться ще центральні землі.

Михайло Левін

Це людина відома в області астрології, є провідним фахівцем і засновником Московської академії. Нові передбачення для Донбасу від Михайла Левіна стверджують, що конфлікти між Російською Федерацією Україною будуть ще мінімум 50 років, це означає що ще довгий час доведеться втрачати своїх солдатів.

Весь цей час країна буде знаходиться в періоді дестабілізації, Україну чекає повне знищення народного і сільського господарства. Незважаючи на те, що країна має високий культурний і промисловий потенціал. Але через постійну боротьбу з країною агресором не буде вистачати потужності, можливості відновлювати і підтримувати цей потенціал.

Михайло Левін

Наприклад, за словами Михайла Левіна, українські поля — колись «ЖИТНИЦЯ всього Союзу» стануть повністю порожніми, Країна перестане вирощувати сільгоспгосподарські культури і відправляти їх на імпорт. Тому злетять ціна на продовольчі товари.

З часом Україну повністю витіснять з виробництва соняшникової олії та молочної продукції, з часом цю нішу повністю займуть європейські країни, а українцям доведеться купувати цю продукцію в кілька разів дорожче.

Населення різних спеціальностей, віків буде масово виїжджати за кордон, в пошуках роботи і ПМЖ. За рахунок постійних позик і допомоги європейських країн, Україна потрапить у велику залежність.

За час описаних «перепитей» чекає чимало державних переворотів, зміни керівників та інших потрясінь.

Ванга про Донбас

Скільки б років не пройшло зі смерті великої болгарської провісниці, люди продовжують користуватися прогнозами, яка збувалися, і продовжують збуватися донині.

Передбачення що чекає Донбас в 2021 році від Ванги цілком зрозумілі, вона багато заявляла про тісні контакти між Україною і Росією і при цьому заздалегідь заявляла про майбутні військові дії між цими братськи народами. Тільки раніше ніхто подумати не міг, що це може бути статися, адже країни жили в мирі та злагоді.

Все змінилося, з 2014 року і Ванга передбачила, що на Сході країни почнеться війна, проллється кров, конфлікт почнеться з раптово, і віднесе безліч людських життів.

Незважаючи на те, що зараз це здається неможливим-за словами Ванги, все зміниться, але для цього знадобиться достатня кількість часу.

Передбачення Ванги для Донбасу свідчать, що він вже ніколи не буде частиною України, як було раніше, Російська Федерація зробить все, щоб окуповані ними землі залишилися незалежною Автономною Республікою.

Завжди залишається та частина населення, яка не вірить навіть в такі сталеві пророцтва «як» слова Ванги», але багато з них збувалися і не один раз, тому залишається тільки чекати і сподіватися на краще.

Олена Курилова

Одна з найпопулярніших, сильних провісниць на території України бачить в майбутньому Донбас, як окрему територіальну одиницю. Перш ніж відбудеться автономне відділення земель, бойові дії на цій території стануть особливо активними.

З часом російські війська покинуть окуповані території, але до складу України землі так і не повернуться. Більшість пророцтв зводиться до того, що конфлікт триватиме, але стількох втрат української армії, скільки було вже не буде.

Олена Курилова

Уляна Кошова

Донедавна Уляна Кошова була мешканкою Луганської області, але з початком військових дій переїхала до Полтави. Це одна найстаріших мешканок України, в 2015 році вона відсвяткувала 104-річчя. Незважаючи на такий похилий вік, її передбачення користуються достовірністю, популярністю серед українців.

Вона вміє не тільки передбачати майбутнє, а й лікувати хвороби, заліковувати фізичні та емоційні рани.

Вона як болгарська Ванга сліпа, але доля наділила її даром бачити більше, ніж інші люди. Вищі сили посилають їй передбачення у снах, вона розповідає, що найчастіше це відбувається на початку року, вона бачить яким він буде для України, для тих людей, яких вона знає, для всього людства.

На початку 2014 року бабусі снилися українські вбиті солдати в крові, «стріли граду» бойові битви, біженці, які виїжджають з Луганська.

Так, нещодавно жінка бачила сни, в яких українські землі знову засіяні житом, багато сонця, дитячий сміх і мирне спокійне небо. Це означає, що зовсім скоро буде позбавлення від окупантів на сході країни і знову прийде мирне життя, розвиток, процвітання держави.

Олександр Зарев

Популярний астролог передрікає швидке закінчення обстрілів і смертей, він каже, що в обох державах скоро зміниться влада. Це стане поштовхом, перед початком мирних переговорів між двома країнами.

Прогнози щодо Донбасу на 2021 рік стверджують, що після всього пережитого українцями почнеться економічне зростання і розквіт країни, багато нових реформ.

Також протягом наступних 1-2 років, астролог передрік розвиток і зліт багатьом іншим європейським державам.

Сергій Шевцов

Досвідчений парапсихолог і екстрасенс запевняє, що війна на Донбасі почалася, з розташування урану в Овні в 2014 році, адже покровителем урану є Марс. Така розстановка небесних тіл завжди є передвісником нещасть, розрухи і бід.

Як тільки Україна вийде з під впливу вогняних стихій, життя в країні почне нормалізуватися.

Сергій стверджує, що Крим вже ніколи не стане частиною України, але зате нові Республіки увійдуть до складу.

Провівши аналіз тверджень астрологів і екстрасенсів незабаром закінчаться обстріли, війна припиниться, але Україна буде ще довго оговтуватися від подій, що відбуваються. Передбачення віри Ліон про Донбас на 2021 рік, затвердження Ванги і багатьох інших зводяться до того, що повноцінного закінчення конфлікту і усунення наслідків можна очікувати, коли влада і погляди населення по обидва боки кордону кардинально поміняються.

Добавить комментарий