Коли закінчиться війна на Донбасі 2022?

Люди не змінюються, і так було завжди, що будь-хто хоче знати про те, що його чекає в майбутньому. Природно, хотілося-б, щоб в майбутньому були тільки райдужні перспективи, завжди позитивні зміни, а також зростання фінансового добробуту, але життя іноді підносить сюрпризи. Сьогодні у світі спостерігається нестабільна ситуація на політичному рівні, і Україна, де не закінчується конфлікт, також заслуговує на особливу увагу. Саме тому варто обговорити, коли закінчиться війна на Донбасі, і що про це говорять провісники.

Багато астрологи екстрасенси вже неодноразово робили свої передбачення з приводу долі Донбасу і тих подій, які там відбуваються, але варто обговорити їх думку ще раз.

Коли закінчиться війна на Донбасі 2022

Що говорила Ванга?

Вангелія-Білоруська ясновидиця свого часу давала досить велику кількість серйозних прогнозів. Окремо про Донбас вона ніколи не писала, хоча деякі джерела інформації стверджують зворотне. Справа в тому, що вона давно померла, і в принципі її слова про майбутнє завжди були обтічними, тобто складно сказати на основі її прогнозів коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення виглядають сплутано.

Деякі її слова стали зрозумілі тільки після того, як відбулися згадувані події, тому точних даних про те, що відбудеться на Донбасі немає. Однак люди, які займаються розшифровкою її слів, кажуть, що деякі пророцтва ясновидиці все-таки стосуються конкретно тимчасово окупованої території України, і Донбасу.

Більшість експертів впевнена в тому, що по-перше світ буде. Зрештою в Україні настане епоха процвітання, життя стане набагато комфортнішим, але питання в тому, коли це все станеться.

Офіційне передбачення Ванги для Донбасу говорить про те, що очікується зміна влади, адже народ, який пережив вже досить велику кількість проблем і труднощі, просто на це заслуговує. Поточний президент, як кажуть багато екстрасенси, які розшифровують слова Ванги, не виконує свого призначення, значить в недалекому майбутньому настають нові часи, оновлена політика і зміни. Можливо, вони прийдуть через більш серйозні труднощі, але уникнути цього вже просто кажучи не вийде.

Щодо території, то тут жодних позитивних новин немає. Донбас залишиться незалежною територією, можливо, у складі України, як було з Кримом, але це не точно. До складу України тимчасово окупована територія не повернеться. І це досить оптимістичний прогноз, тому що він говорить про те, що військовий конфлікт, в якому пропонують гинути люди, все-таки закінчиться, і цьому вже можна порадіти.

Хаял Алекперов

Обговорюючи передбачення варто приділити увагу тому, що сказав Хаял Алекперов, який прославився ще коли брала участь в передачі «Битва екстрасенсів», але і сьогодні не розгубив своєї популярності за рахунок того, що дає досить точну інформацію.

Щодо військових дій, то він вважає, що поки світ не передбачається. Сьогодні, точніше в 2022-му році, очікується протистояння між Росією і США, і східна частина України стане, так званим, полем боротьби для цих двох військових держав.

Розраховувати в такій ситуації на те, що агресія припиниться, просто не доводиться. Відповідно, економічна ситуація в Україні теж не покращиться, і мова про те, що окуповані території повернуться до складу країни, навіть не ведеться.

Війна на Донбасі 2022

Населення зберігає свою життєву позицію, продовжуючи шлях до незалежності. І в довгостроковій перспективі все буде добре, але в цій фразі досить багато невідомих моментів, тому залишається тільки сподіватися на те, що зірки будуть прихильні до українців, і країна все-таки встане на шлях відновлення, економічної і політичної стабільності. З приводу зміни влади він ніяких прогнозів не дає.

Астрологічний прогноз

Актуальні астрологічні передбачення, що чекає Донбас в 2022 році містять в собі позитивні і негативні аспекти. Плануються зміни у владі можуть бути досить серйозними для того, щоб почалися розбіжності серед політичних партій. Це загрожує серйозною економічною кризою. Незважаючи на таку небезпеку, економіка країни буде поступово відновлюватися, адже в цьому їй нададуть допомогу сусідні держави.

Українці ж у будь-якому випадку будуть у пригніченому стані, адже вони розуміють особливості реальної ситуації та можливі потрясіння. До того ж громадяни не зможуть зрозуміти, які серйозні рішення будуть прийматися представниками влади і чи буде зміна останньої.

Відзначається протистояння Сатурна і Юпітера. Це може призвести до геополітичного конфлікту, через який почнеться розкол у суспільстві. Однак в українців буде шанс домовитися для подальшого вирішення існуючих питань.

Потрібно відзначити те, що в 2022 році буде також зафіксовано з’єднання Нептуна, Юпітера і Сатурна. Воно може привести до зміни структури влади (і про це говорять багато). Однак в цілому система залишиться колишньою, а кардинальних змін не відбудеться. Все-таки повністю змінити державну владу вкрай складно.

До речі кажучи, в контексті астрологічних прогнозів варто обговорити слова Павла Глоби, який є провідним астрологом Росії і він обговорює нові передбачення для Донбасу.

Павло вважає, що конфлікт на Донбасі не просто не закінчиться, а ще й погіршиться. Військові дії, які сьогодні практично зведені до нуля, знову поновлюються і це призведе до серйозних проблем у звичайного світового населення. Відносини з Росією в України на цьому тлі точно не стануть більш кращими, але відкритої війни не буде.

Донбас навряд чи визнають на міжнародному рівні, поки статус республіки визначається як окупована території, і на 2022 рік ніяких змін у цьому питанні не передбачається. Павло Глоба каже, що можливо ситуація почне якось поліпшуватися вже ближче до 2024 року.

Що говорить Віра Ліон?

На окрему увагу заслуговують передбачення віри про Донбас на 2022 рік, тому що це сучасна казахська Ванга, яка також не обходить увагою ті події, які проводтся на території Донбасу. Вони привертають до себе увагу всього світу. Щодо цього вона вважає, що до кінця року, мається на увазі 2022 рік, об’єднуватися між собою дві республіки – ЛНР і ДНР. Вони стануть єдиною державою, але вона не повернеться до складу України.

З приводу того, чи закінчиться війна, то у відкритій версії її і немає. Однак у пресі раз у раз з’являється інформація з приводу нових жертв і того, що стріляють. Таким чином Республіки показують свої мощі і обороняються, але відкритої війни не буде.

Слова інших екстрасенсів і астрологів

Обговорюючи передбачення про Донбас на 2022 рік від найсильніших екстрасенсів, не варто обходити увагою слова Влада Росса, який є астрологом і екстрасенсом, адже його слова не менш популярні в Україні, ніж Ванги. Він не дає позитивного прогнозу, А говорить про те, що поки є політичне підґрунтя, конфлікт не буде закінчено. Однак 2022 рік розглядається на рівні нейтральної позиції. Не очікується ніяких погіршень, але і не буде поліпшень.

Донбас все ще має невизначений статус і в найближчі кілька років, найімовірніше, він таким і залишиться. Хоча Влад Росс не виключає того, що дві республіки об’єднуватися, але як будуть розвиватися події надалі, поки сказати досить складно.

Обговорюючи передбачення щодо Донбасу на 2022 рік, варто приділити увагу прогнозу від Ольги Соломко – це український таролог і астролог, яка передбачає, що конфлікт на Донбасі не закінчиться. Навпаки, очікується позачергова зміна влади і політичний переворот, так що Україна знаходиться в небезпеці. Говорити про те, що окупована території приєднатися назад державі, точно не доводиться. Можливий новий «майдан», коли народ вийде відстоювати свої права, і все це створить тільки нову проблему і війни. Крим, до речі кажучи, як вважають багато експертів точно не повернеться до складу України, і з цим просто пора змиритися.

І приблизно такий же прогноз дає Джулія Ванг, правда він виглядає більш оптимістичним. Переворот буде, тобто влада зміниться і під керівництвом нового президента України зможе домовитися про дружні стосунки як з Росією, так і з Новоросією. Таким чином зупиниться конфлікт, але цілісність країни, мається на увазі в територіальному плані, не відновиться.

Добавить комментарий