Експерти про те, що буде з Україною у 2022 році

Основне питання, яке цікавить громадян України, що буде з економікою країни після війни? Як би не туманно виглядало майбутнє, вже можна докладно розглянути питання,що буде з Україною у 2022 році думка експертів 2 год тому, були опубліковані «свіжі» прогнози від світових фондів та експертів

МВФ дає прогнози на падіння економіки України мінімум на 35% від попереднього року за позитивного прогнозу, на жаль і не заперечують, що цей показник може бути 45% і більше за підсумками року. Цю інформацію можна отримати зі зведення World Economic Outlook для міжнародного валютного фонду. Цю інформацію підтвердив Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України.

Глибокіший аналіз на наступні роки, крім 2022 р., міжнародними організаціями не проводився, через багато факторів, серед яких можна перерахувати: Невизначені терміни закінчення бойових дій та результату війни, поточний стан економічної системи на момент укладання миру.

Також у звіті йдеться, що навіть при швидкому закінченні бойових дій та виходу з військової кризи негативними факторами є:

  1. Втрати людських ресурсів унаслідок масового переселення громадян.
  2. Руйнування фізичного капіталу.

Перераховані та менш значущі кон’юнктури на невизначений час суттєво загальмують розвиток господарської та економічної діяльності на території держави.

Пророцтва для України наСьогодні, кажуть, що пряма шкода інформаційній структурі, за даними міжнародних спостерігачів, становить $85 млрд., про що свідчить звіт KSE Inst.

За даними Міністерства економіки, втрати від війни оцінюються у суму $550-600 млрд. Сума збитків від військових дій може досягти $1 млрд. У розрахунках враховували прямі та супутні збитки, а саме:

  1. Зниження ВВП України
  2. Зупинення інвестиційних проектів
  3. Виїзд працездатного населення
  4. Соціальна підтримка громадян
  5. Руйнування промислового, житлового та комунального господарств.
  6. Оборонні витрати тощо

Державний борг України у 2022 році може досягти показника 86% від ВВП. За 2021 рік спостерігалося зниження з 61% до 49% внутрішнього валового продукту.

Основний фактор: Збільшення дефіциту бюджету з 4% за підсумками 2021 року, до показника 18%. Але наступні роки війни міжнародні спостерігачі прогнозують досить високі показники лише на рівні 70-80% ВВП.

На думку фахівців компанії Dragon Capital, дефіцит бюджету України, за підсумками року, може коливатися в межах 16-27%, порівняно з попереднім роком.

Пророцтва для України на цей рік, на думку астрологів.

2022 стане переломним моментом в історії України, але відносно стабільним. Розміщення зірок сприятиме протверезіння, політичних діячів та простих українців. Заморожування військових та політичних конфліктів.

Передбачення, що чекає на Українувід казахстанської Ванги, Віри Ліон, говорять про те, що цей рік стане переломним у житті українців, втома від війни, злиднів та корупції призведе жителів України до прозріння та самоосмислення, що негативні процеси всередині держави та всередині кожної людини приносять лише руйнування. Поборивши внутрішнє зло та саморуйнування, Українці можуть набути миру та спокою.

Пророцтва від Хаяла Алекперова переможця битви екстрасенсів.

Він стверджує, що Україна рухається до світу, цей рік обіцяє бути застійним, але за кілька років почнеться розвиток. Люди та держава знайде в собі нові сили для руху вперед і підкорення нових вершин, фундамент для цих змін закладається цього року. Громадянампрогноз для України на 2022 ріквід Хаяла передбачає втриматися від конфліктів усередині будинку та за його межами, це дозволити зберегти енергетику країни, сім’ї та кожної людини сприятливою.

Прогнози від карпатських мольфарів

Цілителька Магдалена віщує Україні підйом економіки та соціальної складової, але це буде після того, як держава займе незалежну позицію. Інші провісники сходяться на думці, що просування вперед і зміни на краще вже почалися, просто потрібен час, щоб їх відчути на собі. Головне це не носити у собі старі образи та негативні думки. Тільки в такому випадку можливе сприятливе зростання.

Експерти про те, що буде з Україною у 2022 роцікажуть, що період, що йде, обіцяє бути важким і повним змін, в той же час велика ймовірність позитивних реформ, ключові місяці це квітень і вересень. Кінець року стане випробуванням на зрілість і самостійність, багато що судилося збутися, але далеко не все що хотілося б. Хороші прогнози щодо розвитку напряму партнерства та співробітництва, намічаються важливі контракти та програми, що у свою чергу зміцнить міжнародний рейтинг та позиції на світовій арені, зміцнення національної валюти та торговельних відносин з іншими країнами.

Як би там не було, 2022 рік проходить під знаками глобальних змін держави, а нам залишається лише чекати кінця року та побачити все самим.

Добавить комментарий