Думка політологів про те що буде з Україною в 2020 році

Важко знайти українця, якого не цікавило б життя країни. Численні передбачення про економіку, становище в Донбасі свідчать про майбутні кардинальні зміни. Думка політологів про те що буде з Україною в 2020 році також зводяться до змін, напрямок яких залежить від обраного урядом курсу.

що буде з Україною

Що чекає Україну на думку експертів?

З приходом до влади нового президента стало ясно, що конфлікт на Донбасі потрібно закінчувати якомога швидше. Безнадійне становище жителів східних областей, Боротьба за життя збільшує негатив до влади. Щодня зростаюча ворожість і агресія до іншої частини країни призведе до того, що держава поділиться на дві частини. Про цілісність доведеться забути. Питання: що чекає Україну на думку експертів сьогодні залишається відкритим, оскільки залежить від прийнятого урядом рішення. Проблеми прийдешніх подій повинні відповісти на питання:

  • Чи можлива ескалація конфлікту, і скільки часу знадобиться для зміни ситуації на сході?
  • Чи можна вирішити проблеми мирним шляхом, за допомогою підписання домовленостей у Мінську?
  • Яка доля очікує жителів ОРДЛО і керівників місцевих адміністрацій?
  • Чого чекати після автономії східної частини України або приєднання її до РФ?
  • Як проявлять себе позитивні і негативні наслідки після повернення Донбасу в Україну?

Вирішення проблем допоможе спрогнозувати економічну і політичну ситуацію в країні, зайнятися відновленням міст, відновленням виплат пенсій і заморожених зарплат.

Прогнози експертів щодо економіки України

Кінець 2019 року і думка експертів свідчать, що стан економіки можна назвати критичним. Розвиток оптимістичного сценарію безпосередньо залежить від Заходу, зокрема, від Міжнародного валютного фонду.

Реформа, що проводиться в країні, повністю виконує вимоги ЄС. Незважаючи на це, велика частина населення, знаходиться за межею бідності, а економічна криза набирає обертів. Відомі політологи про те що буде з Україною в 2020 році заявляють, що економічний розвиток країни може вибрати один із зазначених напрямків:

1. Розквіт економіки-курс долара не буде більше 28 грн., зарплати українців підвищаться на 30%, інфляція не перевищить рівня 7,7%. Одні експерти впевнені, що ймовірність звершення таких подій зведена до нуля. Інші наполягають, що подібний сценарій не виключений за фінансової підтримки ЄС і вирішенням проблем з Донбасом.

2. Заморозка економіки-напрямок в результаті, якого сьогоднішній стан України залишиться на колишньому рівні: зарплати зростуть мінімально, таким же чином збільшиться курс інфляції і долара. Борг перед валютним фондом зросте. Нічого дивного для жителів країни не станеться.

3. Негативний сценарій-бездіяльність або неграмотна політика уряду призведе до швидкозростаючої інфляції, яка за рік може досягти рівня 20%. Фінансове становище населення погіршиться, країну очікує дефолт.

Аналізуючи ситуації, експерти приходять до думки, що ніяких змін в економіці України чекати в 2020 році не варто, все залишиться без змін.

що буде з Україною

Наслідки газового конфлікту

Конфлікт між РФ і Україною негативно позначався на поповненні державної скарбниці. Скорочення транзиту газу, призвело до посилення конфлікту. Після подачі Україною позову до Стокгольмського суду, було прийнято рішення про виплату українській стороні компенсації в розмірі 4,63 млрд. доларів. Перерахування зазначеної суми тягне за собою негативні наслідки, внаслідок яких країна не зможе поповнювати запас за рахунок транзиту газу. Вартість комунальних послуг збільшиться, населення опиниться в тяжкому становищі. Вийшовши на стежку війни, Україна погіршить власне становище.

Два проекти, реалізовані Росією, дозволять в якості енергоносія користуватися послугами інших країн, що дуже невигідно українській стороні. Запуск Турецького потоку повністю підірве економіку України і добробут народу. При функціонуванні Північного потоку країна буде злиденною. Територія України для РФ стане непотрібною. Втрата економічних зв’язків призведе до краху, політичної плутанини і економічного занепаду.

Навіть якщо Німеччина зобов’яже РФ виплачувати компенсацію, це не врятує економіку країни. Скорочення надходжень до бюджету призведе до затримок зарплат і невдоволення серед мас.

На завершення

При розгляді питання: що буде з Україною в 2020 році, думка експертів розділяється. Одні вважають, що країну чекає період розквіту, інші впевнені, що ситуація залишиться колишньою, треті наполягають, що дефолт неминучий. Притому кожен з них упевнений, що курс країни безпосередньо залежить від ситуації в Донбасі, допомоги Міжнародного валютного фонду, стабілізації відносин з Росією.

Добавить комментарий