Четвер, 30 Червня, 2022
Додому ПрогнозПророцтва Чи закінчиться війна на Україні в 2022 році?

Чи закінчиться війна на Україні в 2022 році?

за Viktoriya
0 коментар
Чи закінчиться війна на Україні в 2022 році?

За останні роки Україна пережила багато бід. До економічних проблем приєдналися непрості відносини між Урядами України та Росії. Звичайні жителі обох країн переживають про таку ситуацію. Весь світ з цікавістю спостерігає за розвитком подій. У кого-то події між двома країнами викликає зловтіха, у кого-то співчуття. Останнім часом відносини натягнуті штучним чином, постійні загрози розпалюють обстановку. З’ясуємо що говорять останні новини про те, коли закінчиться війна на Україні.

Чи закінчиться війна на Україні в 2022 році?

Пророцтва на 2022 рік для України

Передбачати найближче майбутнє можуть не тільки ясновидці або екстрасенси. Люди, які здатні спостерігати, аналізувати, цілком можуть отримати титул віщуна за свої здібності. Астрологи в своїх прогнозах спираються на розташування зірок і знаків Зодіаку. Прогнози про відносини між Україною і Росією зробили багато аналітиків і провісники. Кому з них довіряти, вирішує кожен сам за себе.

Багато сучасних провісників, лідерів шоу “Битва екстрасенсів «висловлювалися на тему»Чи буде повномасштабна війна Росія-Україна”. Населення двох країн цікавить врегулювання конфлікту. У цій непростій ситуації цікава думка різних людей.

Передбачення Ванги

Відома Болгарська ясновидиця не вказувала в своїх прогнозах точних дат. Її прогнози відрізнялися алегоричністю, розмитістю. Їх доводилося розшифровувати, іноді вони ставали зрозумілими тільки після факту звершення.

Про долю України Ванга говорила цілком ясно, як про невелику східноєвропейську державу, яка виходить до Чорного моря. Вона згадала, що країна буде втягнута в збройний конфлікт, який триватиме кілька років, хоча закінчитися може в 2022 році. Але в цьому випадку до влади повинен прийти правитель, який відсторонить від посад корумпованих чиновників.

Прогнози мольфара Нечая

Знахар Нечай з Карпат за життя давав точні прогнози. Він помер у 2011 році, залишивши перед смертю кілька передбачень щодо долі української землі. Немає підстав не вірити цьому провидцю, адже свого часу він попереджав про збройний переворот, спроби вбивства глави України. Почастішають запеклі сутички між громадянами різних частин країни.

Це відбувається зараз в державі. Україна сповнена протиріч, Крим перейшов до складу Росії. Але, за словами Нечая, це тільки початок. Надалі Україну чекає подальше дроблення території. За прогнозами мольфара Нечая до Росії відійде ще частина країни при цьому українці будуть раді стати громадянами іншої держави, тому що їм набридли проблеми всередині країни. За словами провісника, Закарпаття стане угорським, Північна Буковина буде Румунська, Галичина стане польською. Чиновники і прості громадяни повинні докласти зусиль, щоб зберегти цілісність країни.

Віра Ліон про Україну

Передбачення сучасної ясновидиці віри Ліон збуваються, тому до її слів прислухаються. Події, які заздалегідь описала Віра Ліон:

  • втеча Януковича з української землі;
  • розпад СРСР;
  • переобрання Президента в 2018 році;
  • вибухи в Росії біля Волгограда в грудні 2013 року;
  • накладення санкцій на Росію.
Віра Ліон про Україну

Віра Ліон точно розповідає останні новини про війну на Україні. Вона описує випалену землю і багато вогню. Це не обов’язково справжня війна. Є багато чорних сил, які намагаються розпалити збройний конфлікт, поки Країна палахкотить у вогні ненависті.

Віщунка описує свої бачення, в яких від України відрізають шматок території. Але вона впевнена, що при мудрому правлінні цього не станеться. Позитивна енергія людей допоможе вибратися з політичної та економічної кризи, так як це дуже потужна сила здатна протистояти негативному сценарію розвитку подій.

Віра Ліон поділилася своїми прогнозами про долі політичних діячів України. Адже від їх рішень і поглядів залежать долі країни і її жителів. На думку віщунки від Петра Порошенка відвернуться його соратники, і перейдуть на службу до іншого політичного лідера. Сім’я поїде за кордон. Він залишиться в повній самоті. Савченко не зможе вплинути на долю України, поїде в спекотну країну. У країні буде з’являтися багато нових політиків, які не зроблять істотного впливу на її політичне життя. Відновлення України відбудеться після повернення Януковича.

Влад Росс про Україну

Учень Павла Глоби з Одеси займався передбаченнями, коли закінчиться війна в Донбасі і чи закінчиться в 2022 році. За його припущеннями введення миротворчого контингенту дозволить припинити військові дії. Астролог розрахував, що в 2021 році настає особливий цикл білого Місяця. Вона віщує сприятливі зміни в стані країни, тому в 2022 році слід очікувати закінчення військових зіткнень в Донбасі. Може не вдасться домогтися повної політичної стабільності, але збройних конфліктів, на думку Влада Росса, стане значно менше.

Юлія Мечникова про Україну

На шоу “Битва екстрасенсів” виступало чимало людей, які дійсно мали надприродні здібності, могли передбачити майбутнє. Потомствений маг, фахівець в рунічній магії, переможець п’ятого сезону “Битви екстрасенсів” Юлія Мечникова займалася передбаченнями, чим закінчиться війна на Україні в 2022 році. Вона прогнозує, що збройне протистояння в південно-східних областях України носитиме циклічний характер. Військові конфлікти будуть чергуватися з мирними періодами.

За словами провидиці з моменту початку збройного конфлікту має пройти 7 років до його закінчення. За ці роки в деяких районах України будуть з’являтися проросійські настрої, що призведе до появи нових гарячих точок у світі.

При цьому Україна формально розділиться на кілька частин. Але такий поділ тільки послужить поштовхом до об’єднання, відновлення цілісності держави. Після численних не виконаних обіцянок Кремля жителі Криму побажають відновити референдум про приєднання до Росії. На цей раз результат буде протилежний.

Висловлювання Регіни Федоренко про Україну

Ізраїльську провісницю Регіну Федоренко запитували, чи закінчиться війна на Україні в 2022 році. Вона відповіла ствердно, також зазначила, що з цього часу країна почне відроджуватися, піде економічний підйом. Він буде повільний, але народ поступово буде помічати поліпшення добробуту.

Регіна Федоренко про Україну

Підірвані і затоплені шахти в Донбасі не вийде відновити, але будуть швидше розвиватися інші джерела енергії. В економіку будуть вливатися значні інвестиції, які принесуть велику користь. Коронавірусна інфекція не завдасть великої шкоди Україні, як іншим країнам, цим і скористається країна для поліпшення свого економічного становища.

Передбачення на майбутнє

Тема військових дій на українській території часто зачіпається в прогнозах астрологів, ясновидців, провидців різних національностей, культур і місця проживання. Багато екстрасенси висловлюють свої припущення про те, коли закінчиться війна в Україні:

  1. Хаял Алекперов, віщун з Азербайджану, пророкує, що військове протистояння завершиться в 2022 році. Але йому не ясна доля південно-східної частини країни. Він бачить незвичайний підйом державності в Україні, що допоможе уникнути багатьох проблем політичного та економічного спрямування.
  2. Дмитро Уранус, відомий астролог, побачив сприятливе розташування планет для встановлення миру на Донецькій території. Це має відбутися в 2022 році. Країна почне відроджуватися, але для цього не повинно бути утиски, ненависті і злоби на своїй землі.
  3. Наталія Нестеренко, популярний астролог, побачила в наступні роки прихід до влади нової команди політичних діячів. Вони допоможуть звільнити Донбас. В єднанні влади і народу бачить астролог вихід з тривалої кризи.

Часто ясновидці пророкують, що війна на Україні закінчиться раптово для конфліктуючих сторін. З цієї причини ніхто не знає точної дати, коли закінчиться війна. Позитивні емоції, а не ненависть, злість, агресія, допомагають наблизити закінчення військових дій. Тільки хороша енергетика здатна, на думку екстрасенсів, вплинути на хід подій.

Багато пророцтв від екстрасенсів, коли закінчиться війна в Україні, містять згадку про 2022 рік. У цей рік сприятливо зійдуться планети для перемир’я, співпадуть особливі цикли за прогнозами аналітиків, тобто буде багато передумов для врегулювання конфлікту. Залишилося сподіватися на розсудливість людей.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар