Чи розпадеться Україна в 2021 році?

10 років тому Знахар Нечай, перед власною загибеллю зробив пророцтво про долю держави Україна. Один з найсильніших мольфарів попереджав про прийдешній розкол країни, перехід спільних територій своїм колишнім господарям-Росії, Угорщини, Польщі та Румунії.

Немає підстав не довіряти пророцтвам Карпатського чаклуна на тему, коли розвалиться Україна: передбачення на 2021 рік поки не збулися, але всі інші пророцтва ж давно знайшли своє підтвердження.

Чи розпадеться Україна в 2021 році

Попередні відомості

Карпатські чаклуни (мольфари), згідно з переказами – люди, наділені унікальними здібностями до лікування, провидіння майбутнього, появи в Смутні часи для передбачення майбутнього або оповіщення народу про негативні зміни.

У деяких джерелах говориться, що пророкування гуцульського знахаря в дивному одязі давно забуте, але не тут-то було. Воно періодично спливає в друкованих виданнях і тлумачиться так, як це вигідно черговому автору. Михайло (Міхай) позиціонував себе, як прямого нащадка полковника Нечая, хоча цьому не було ніяких доказів. Його поява на фестивалі в Чернівцях запевнила багатьох, що ця людина здатна забезпечувати гарну погоду, розганяючи хмари руками.

За офіційною версією останній український мольфар був убитий абсолютно невідомим йому, стороннім, відносно молодою людиною за те, що ігнорував православ’я і дотримувався язичницьких обрядів. У домислах журналістів можна зустріти твердження, що Карпатського чаклуна вбили на замовлення Януковича, тому що тодішній президент країни негативно сприймав одіозну фігуру колишнього військового, раптово став провидцем, і не бажав Слухати передбачення сумнівного характеру про країну, якою він тоді керував.

Слава мольфара здебільшого зроблена Київською журналісткою г. Бердник. Справжніми вважаються кілька фраз, які тлумачаться досить вільно. Пізніше інтерв’ю у Нечая брали журналіст Я.Яковлєв і Карасьов, потім приїжджали телевізійники, які знімали про нього фільм. Там, в буквальному переказі, чаклун стверджує, що:

 • Україна розпадеться, тому що в цій країні у цивілізації немає майбутнього;
 • Україна котиться в прірву і вже розколота на два табори;
 • Закарпаття дістанеться угорцям і чехам, Польщі відійде Галичина, Румунія поверне собі Буковину, а південний схід і центр повернуться до Росії.

Прогноз розпаду України кияни тлумачили вільно. Незважаючи на категоричне твердження, що такої країни вже не буде, подекуди зустрічаються згадки про те, що буде інша країна. Прихильники єдиної України стверджують, що вона неодмінно відродиться.

Однак чаклун передбачав замах на Януковича (і того ледь не вбили) і кривавий конфлікт, спровокований третьою стороною, призведе до остаточного розколу і роздроблення. Розпад України в 2021 році – це домисел, точну дату Міхай ні в одному інтерв’ю не називав.

Розпад України в 2021 році

Цікаво, що людей з проросійськими поглядами влаштовує твердження, що такої країни на карті не буде. Прихильники єдиної і неподільної втішають себе вирваною з контексту фразою, що це буде зовсім інша країна, вважаючи, що мова йде про відродження в новій якості.

Астрологи і відуни

У П. Глоби немає відповіді на питання, коли розвалиться Україна: передбачення від відомого астролога говорять про те, що країну чекають важкі часи. Українські журналісти, за властивою їм звичкою, кажуть, що труднощі він обіцяє в першій половині року. Він упевнений, що Донбас залишиться у складі України, але як автономія. Є й менш сумнівні або неймовірні пророцтва:

 1. Влад Росс теж пророкує вирішення конфлікту на Донбасі подібним чином, але на момент підписання мирного договору у Росії нібито буде новий президент.
 2. Ванга пророкує появу якогось стрільця, який закінчить конфлікт і приведе Україну до економічного процвітання (вільна Українська інтерпретація).
 3. Ванга в справжніх записах передрікає Росії верховенство в світі, А України (як і мольфар Нечай) не бачить на карті світу.
 4. Х. Алікперов не говорить, що розвал України неминучий в 2021 році, але впевнений, що будуть розкриті колосальні схеми зловживань владою і корупцій, що ймовірно тільки при зміні нинішнього уряду.
 5. Нострадамус всьому світу (і Україні, зокрема) передбачав падіння астероїда, тотальний голод і згубні сонячні бурі.

Хтось Валерій Московченко, нарікаючи населенню за мовчазність і потурання злу у важкі нинішні часи, запевняє всіх, що до влади неодмінно прийдуть світлі і позитивні особистості, які виведуть країну з темного шляху до процвітання. Пахом обіцяв Україні закінчення фінансової кризи ще два роки тому, так що особливо вірити йому не варто.

Цікава відьма

Українські сайти цитують якусь відьму Ольгу. Вона, будучи жінкою розумною і далекоглядною, нічого не говорить на тему, чи розпадеться Україна в 2021 році. Зате в її пророцтвах простежуються цілком раціональні роз’яснення подальшого сценарію:

 1. Те, що відбувається нині ламає дитячу психіку, робить байдужими людей, продовжує негативні події.
 2. Для того, щоб вціліти під напором нацистської України, Донбас повинен піти в Росію, тільки так жителям вдасться не відступити зі своїх земель.
 3. Рішення населення залишитися однією територією призведе до розвитку жорстоких часів, які травмують душі людей.

І ще одна цікава інформація

М. с. Афган, математик, відомий у всьому світі тим, що за п’ять років до початку неприємних подій передбачив розпад Радянського Союзу (і виявився прав, як його не висміювали), зробив ще одне передбачення.

Мохаммад Сідік знаходиться під охороною ООН і оголошений надбанням всього людства, геніальним вченим, видатним математиком. Він не вважає себе потомственим чаклуном, екстрасенсом або пророком, тому що свої прогнози робить виключно на математичних обчисленнях. Його передбачення торкнулися також грандіозного теракту, що стався в Америці з вежами-близнюками.

Війну в країні він передбачив набагато раніше, ніж про неї заговорили і вона вибухнула, як протистояння двох діаметрально протилежних ідеологій. Говорячи про громадянську війну (названу набагато м’якше – громадянським конфліктом), він заявив, що зі складу країни виходитимуть і інші частини, причому, не тільки Схід, але, переважно, південь і захід.

Він не стверджував, що Україна розвалиться в 2021 році, але впевнений, що з часом під цим топонімом будуть мати на увазі кілька центральних областей, але і це ненадовго. Про подальшу долю цього залишку він не розмірковував і не проводив обчислень, тому що цей аспект його вже не цікавить.

Сідик впевнений, що кроком до остаточного розвалу буде продаж земель, який почне якийсь з урядів. Угорщина, Польща, Румунія і Росія стануть новими господарями земель. Що стосується півдня, то, цілком ймовірно, там буде відновлений проект» Північне Причорномор’я”, колись вже створювався Росією, але, на жаль, не закінчений.

Розвал України передбачали Вольф Мессінг і Едгар Кейсі, росіяни старці говорили про майбутні гоніння на російську і церковнослов’янську мову, нехтування православної віри – все це зараз має місце на території України, і хоча іноді пророцтва свідомо чи притягнуті за вуха, підстав не довіряти прогнозами Ванги та гуцульського чаклуна, а також геніального математика, немає ніяких підстав.

Добавить комментарий