Астрологічний прогноз на 2022 рік для України

Всім цікаві передбачення для України, так як незважаючи на її натягнуті відносини з Росією, жителі обох країн відчувають почуття занепокоєння за країн-сусідів. Світ з цікавістю спостерігає за розвитком подій-хтось з насмішками і зловтіхою, інші ж з певним співчуттям вивчають астрологічний прогноз на 2022 рік для України від екстрасенсів.

Астрологічний прогноз на 2022 рік для України

Думки Павла Глоби і Влада Росса

За словами астролога Влада Росса Україні буде нелегко-закінчення 2021 і перша половина 2022 року обіцяє бути важкою, без будь-яких приємних бонусів. Всім відомий на Україні астролог, який був уже згаданий вважає, що відносини з Донбасом не пом’якшуватися, і це призведе до зростання напруженості країн світу щодо РФ.

Астрологічний прогноз від Влада Росса для України стверджує, що з приходом нової політичної влади в Росії вирішиться конфлікт. Луганська та Донецька області знову увійдуть до складу України.

Павло Глоба підтримує Росса в тому, що в 2022 році дійсно прийде нове керівництво в Росії, яке серйозно вплине на громадян РФ і на найближчих сусідів. Зміни торкнуться не тільки економіки, а й інших сфер.

Астрологічний прогноз на 2022 рік для України від Павла Глоби висуває свою позицію про перехід РФ на нові технології, що стрибок розвитку здатний «заспокоїти» збройний конфлікт на кордоні України. Також важливі питання дипломатії, які дозволять зберегти ДНР і ЛНР у складі країни, які володіють автономними правами.

Олена Осипенко

Олена Осипенко-доктор астропсихології, завідувач кафедри астропсихології Європейського інституту розповідає про те, що вирішити важливі питання необхідно зробити до кінця січня, так як останні дні місяця будуть несприятливі, але можна закінчити старі справи. Олена також є автором «астрологічний календар для України».

За прогнозом Олени астрологічним сприятливим періодом, тобто періодом без затемнень і важливих ретроградних планет (Меркурій, Венера, Марс, Юпітер і Сатурн) буде весь січень до 29 числа. А справи, розпочаті в період ретроградного Меркурія (з 30 січня-21февраля) не увінчаються успіхом або сповільнюватися. Астропрогноз для України від Олени Осипенко рекомендує, що в такі періоди краще зайнятися підготовкою до майбутніх важливих «місій».

Меркурій-планета сама стрімка з усіх, які є в Сонячній системі, і зазвичай активно пробігається по знакам. З 30 січня-21 лютого не змусить нудьгувати людей зі знаком Водолій, проведе там період з 8 січня-16 березня. За цей час прийде багато різних емоцій, пов’язаних з новими відкриттями. Здобувати нові навички, працювати не покладаючи рук і «збирати» в свою «скарбничку» знання краще в рік металевого бика. Також для тих, хто мріє про придбання нової нерухомості-рік буде сприятливий.

Мехді Ебрагімі Вафа

США і Євросоюз опустяться в світовому рейтингу і перестануть бути лідерами, а Росію чекає успіх у всіх галузях. Росія потребуватиме вірних і впливових союзників.

Мехді Ебрагімі Вафа

Хаял Алекперов

2021 рік порадує українців позитивними змінами в багатьох сферах, але величезну роль відіграє «правляча верхівка» і від її прийнятих дій. Цього року добре буде розвиватися вектор партнерства і співробітництва, що передбачає відновлення відносин між двома країнами і відродження єдності Росії.

До закінчення літа і початку осені – наша влада, за своїм звичаєм неправильно розпорядиться грошима (або витратять багато або вкладуть не туди), що проявиться до осені. На тлі цього друга половина осені пройде в «скачках», а взимку очікується зміна керівництва або Верховної Ради.

Астрологічний відео прогноз для України від екстрасенсів пророкує, що взимку президенту доведеться приймати рішення під тиском.

Укладання договорів та угод припадає на Червень 2022 року, але залишається під питанням наскільки це все вирішить проблеми в Україні. Виникнуть нові домовленості з багатьма країнами світу. Також це гарний час для вирішення конфліктів. Все залежить від діяльності уряду.

Всі прийняті владою рішення вплинуть на долю України в добрий чи поганий бік. Астропрогноз на 2022 рік для України і південного сходу України говорить, що можливі загострення на фронті і в загальному занепокоєння в країні восени 2021 року і з кінця березня-червень 2022 року.

Внутрішня і зовнішня політика

Незважаючи на сприятливі дати, Україна все одно має ризик зіпсувати відносини з багатьма країнами-партнерами. Президент розгублений, буквально не при справах, не має уявлення куди заводить держава. Чим правильніше він буде використовувати свої повноваження, тим краще.

Під впливом середніх чиновників центр ваги перейде з Києва в регіони і виникнуть або феодальні відносини, або партнерські. У кращому випадку-партнерські, за прикладом Німеччини.

Астрологічний прогноз Україна

Якщо суспільство буде вільно говорити про свої бажання і брати активну участь у житті регіону, то Регіон вийде на новий рівень. На високий рівень, де чекають високі зарплати, інвестиції і процвітання.

Такі регіони вийдуть з підпорядкування олігархічних кланів, що супроводжуватиметься великими конфліктами і суцільним головним болем. Області, які не зможуть «звільнитися» від впливу олігархічних груп – депресивні регіони. Астрологи згадують про настрій українців, вони вважають, що це важливо в подальшому розвитку країни.

У найближчому часі обстановка в країні стане тихою і мирною, а жителі щасливіше, так як життя в країні стане більш якісною. Помірне почуття патріотизму поступово охоплюватиме Україну.

Звіздарі говорять про помилкові і нездійсненні обіцянки, які відправляться в «довгий ящик» в політичній та інших сферах країни. Ті, хто влада має поширюють помилкові обіцянки, але ця ситуація також зачіпає звичайних людей. Навіть з великою завзятістю уряд не зможе реалізувати в 2022 році розробку грандіозних проектів.

Громадяни і держава повинна проявляти терпіння, так як будь-які обставини можу вплинути на швидкість реалізації будь-яких проектів. Глобальні проекти вимагають сил, часу і грошей. Якщо тиснути один на одного хорошого вийде. Найкращий вихід з будь – якої ситуації-співпраця, вислуховування інтересів іншого і відстоювання своїх в розумних межах.

Увага! Більшість астрологів впевнені, що ейфорія початку 2022 року швидко випарується, що говорить про те, що розслаблення від напружених конфліктів буде недовгим. У 2022 році минулі «досягнення» влади будуть сприйматися зовсім по-іншому.

Від екстрасенсів і астрологів нічого надзвичайно яскравого не було озвучено – Україна буде йти вперед, у держави і людей відкриються сили і можливості для підкорення нових вершин, настає період активної роботи і перетворення, що підвищує якість життя громадян, а також робить життєрадісними українців. Прояв терпіння з боку чиновників допоможе уникнути загострення південно-східного конфлікту.

І скептикам, і надмірно віруючим варто сприймати передбачення для України на 2022 рік стримано. Першим головне просто прийняти можливість їх збування, другим-зрозуміти, що все залежить від дій уряду і народу, що багато що може змінитися за секунду від прийнятого рішення або застосованих якихось дій.

У будь-якому випадку хотілося б, щоб крайні неприємності обійшли державу стороною, прогноз астрологів для України готує громадян України до того, що б вони отримали можливість спокійно прожити найближчий рік.

Добавить комментарий