Друга ліга України з футболу 2016-2017

Влітку минулого року стартувала Друга Ліга України з футболу 2016-2017. Це 25-ий за ліком сезон. На відміну від вищого дивізіону, в Другій Лізі бере участь лише одна команда зі Сходу України. Всього турнір нараховує сімнадцять команд. Це означає, що кожного туру одній команді доводиться вимушено відпочивати. Головною проблемою всіх трьох дивізіонів в українському футболі є низька відвідуваність стадіонів, яка падає з кожним сезоном. Особливо мало глядачів приходить на стадіони країни взимку. Футбольний клуб «Тепловик» з Івано-Франківська може похвастатися найкращою відвідуваністю. На домашній стадіон приходить майже три тисячі чоловік кожного матчу. Проте, на виїзд підтримати команду відправляється не так багато вболівальників – приблизно 700. Таким чином, середня відвідуваність складає майже 1800 вболівальників. Найменше вболівальників приходять на матч «Арсеналу» з Білої Церкви – менше 500 чоловік.Футбольний клуб «Тепловик»

Команда, яка має найбільшу підтримку у виїзних матчах, — маріупольський «Іллічівець-2». На них проходить понад півтори тисячі вболівальників. А на домашню арену команди кожного матча приходить лише 400 вболівальників.

На даний момент в чемпіонаті зіграно 19 турів. Останній матч відбувся 19-го листопада минулого року. Турнірна таблиця Другої Ліги з футболу 2016-2017 нам говорить про те, що боротьба за перші місця буде запеклою. Зараз лідером є «Кремінь» з міста Кременчук, який має у своєму активі 46 очків. Лише на два пункти менше мають «Рух» з Винників та одеська Жемчужина. Всі три команди провели по 18 матчів, та програли 2 з них. Останнє місце з десятьма очками займає футбольний клуб «Поділля» з Хмельницького, який виграв лише матчі сезони при 15 поразках. Футбольний клуб «Арсенал» з Білої Церкви теж програв 15 разів, але виграв 4 гри. Команда розташовується на передостанньому місці першості, маючи 12 пунктів, та відстаючи від 13-го місця, яке займає маріупольський «Іллічівець-2» на 7 очків. Між 14-м та 17-м місцями розрив складає лише три пункти, тому можна стверджувати з впевненістю, що нас очікує запекла боротьба як вверху таблиці, так і на її дні.

Найкращим бомбардиром турніру є гравець футбольного клубу «Жемчужина» Руслан Паламар, який зміг у вісімнадцяти іграх відзначитися забитими голами 15 разів. Зауважимо, шо п’ять із них були забиті з одинадцяти метрів. Ігор Худобяк з «Тепловика» та Артем Козлов з футбольного клубу Кремінь» забили по тринадцять м’ячів. Форвард «Теповика» провів на один матч менше за своїх суперників. Не четвертому та п’ятому місцях розташувались гравці футбольного клубу «Інгулець-2» з Петрового Олександр Мушеренко та Віталій Колєсніков, які мають десять та дев’ять забитих м’ячів відповідно. Причому, Віталій Колєсніков зіграв лише 14 матчів, а всі його голи були забиті з гри.

Продовжиться ж Друга Ліга чемпіонату України з футболу 2016-2017 уже за кілька місяців, а саме 18 березня 2017 року, коли розпочнеться 20-ий тур першості. Одеський футбольний клуб «Реал Фарма», який займає наразі п’яте місце, пропустить наступний тур і розпочне другу частину чемпіонату на один тиждень пізніше.

18-го березня лідери чемпіонату, футболісти футбольного клубу «Кремінь», зіграють із футбольним клубом «Мир» на виїзді. Одеська «Жемчужина» завітає в гості до херсонського «кристалу», а винницький «Рух» буде приймати запорізький «Металург», котрий зараз є одним із аутсайдерів.маріупольський «Іллічівець-2»

Отже, друга частина першості обіцяє подарувати ряд цікавих матчів, в яких і будуть розіграні золоті медалі та путівки до Першої Ліги. І легкого життя фаворитам змагання ніхто не зможе гарантувати.

Добавить комментарий