Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2020 році

Оператор мобільного зв’язку Водафон відомий користувачам лояльністю тарифних планів і якісністю дзвінків. Щорічно оновлюються тарифи роблять багатомільйонну базу клієнтів ще більше. Кращі тарифи МТС Україна для Луганської області 2020 цікаві жителям непідконтрольних Києву територій завдяки різноманіттю і дешевизні. Завдяки їм українці спілкуються з родичами, друзями та дітьми не втрачаючи їх з уваги.

Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2020 році

Особливості стільникового оператора Водафон

Причини, за якими більша частина України вибирає оператора Водафон-проста. Вони полягають в різноманітті вибору тарифних планів і щорічному вдосконаленні пакетів. На сьогоднішній день фізичні особи можуть скористатися таким спектром послуг:

 • передача даних за допомогою використання інтернет-ресурсів і технологій передачі 3G і 4G;
 • написання і відправка смс і ММС повідомлень;
 • здійснення дзвінків всередині оператора, на телефони інших операторів і в роумінгу;
 • спілкування з друзями та родичами, що живуть за кордоном;
 • поповнення рахунків, переказ грошей;
 • перегляд улюблених фільмів і каналів;
 • користування відомими додатками, іграми та соцмережами, як платними, так і безкоштовними.

У кожному із запропонованих в 2020 році тарифів є поєднання декількох видів послуг. Вартість пакету залежить від об’ємності послуг, що надаються і спрямованості тарифного плану. Якщо пакет здався дорогим, рекомендуємо скористатися іншими пропозиціями компанії.

Причини частого оновлення тарифних планів

Наступаючий 2020 рік порадує користувачів різноманіттям вибору пакетів. Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2020 році можуть бути з абонплатою і без неї. Проведений в кінці року аналіз ринку показав, що велика частина жителів непідконтрольної території зацікавлена в удосконаленні зв’язку Водафон. Саме з цих причин керівники компаній зробили нові пакети більш об’ємними в частині надання безкоштовних дзвінків і послуг Інтернету.

Ще кілька років тому для сучасних користувачів на першому місці стояло кількість безкоштовних хвилин і смс повідомлень. Сьогодні клієнти вибирають тарифи Водафон для Луганської області, в яких більше Гб безкоштовного Інтернету. Оновлені пакети розраховані на спілкування в мережі без обмежень, незалежно від місця проживання клієнта.

Водафон

Тарифи МТС Україна Для Луганська та Луганської області 2020

Пропонуємо ознайомитися з особливостями тарифних планів, рекомендованих оператором Водафон жителям Донбасу.

Vodafone SuperNet

За 80 грн на місяць житель Донецької області може забути про напружену ситуацію між різними частинами України. Переваги пакету Vodafone SuperNet полягають в наступному:

 • 4 Гб безкоштовного Інтернету;
 • можливість безкоштовного доступу до мессенджерам і відомим соцмережам;
 • 80 хвилин безкоштовного спілкування з абонентами інших операторів;
 • 30 хвилин спілкування з закордонними абонентами;
 • обмін хвилинами при спілкуванні в роумінгу;
 • необмежений доступ до популярних сервісів.

Користувачі, у яких відсутні проблеми з грошима, можуть підключити тарифи МТС Україна Для Луганська та Луганської області 2020, зокрема, пакет Vodafone SuperNet на рік. При цьому доведеться зробити одноразовий внесок у сумі 800 грн.

Unlim 3G Plus

Пакет вартістю 90 грн. за місяць призначений для осіб, які не уявляють життя без високошвидкісного інтернету. Особливістю тарифу є необмежене спілкування з користувачами всередині мережі та надання 100 безкоштовних хвилин для спілкування з клієнтами інших операторів. Unlim 3G Plus вигідний при здійсненні дзвінків за кордон. При цьому не варто забувати про підключення додаткового сервісу, який зробить спілкування ще економічніше.

телефон

Device S, M, L

Тарифний план має різну вартість. Мінімальна становить 45 грн., максимальна-90 грн. Пакети відрізняються між собою додатковими можливостями, кількістю безкоштовних дзвінків, Інтернету і смс-повідомлень. У дорогому пакеті виділений на Інтернет Безліміт складе 10 Гб.

Оновлений пакет Водафон Лайт

Практика показує, що грошові труднощі відчуває кожен українець, особливо, жителі східної частини України. Тому, обираючи тариф, луганчани зацікавлені у максимальній вигоді та кардинальній економії коштів. Для таких категорій жителів оператор підготував подарунок, який можна назвати сюрпризом до наступаючого 2020 року.

Пакет Лайт зацікавить жителів Луганська та Луганської області відсутністю абонентської плати. Тепер українці, які проживають на непідконтрольній території, зможуть спілкуватися в мережі МТС відразу після поповнення рахунку на 40 грн. і здійснення першого дзвінка. При цьому не важливо, відбудеться бесіда чи ні, тариф Водафон Лайт буде активований. Придбати пакет варто з наступних причин:

 • купівля тарифного плану Лайт дозволить спілкуватися в мережі за 2 грн./доба;
 • перша оплата хвилини розмови буде стягуватися після першого здійснення дзвінка, протягом дня всі розмови-безкоштовні;
 • дзвінки на інших операторів коштують 1,50 грн./хвилина;
 • спілкування з родичами та друзями, які проживають за кордоном, обійдеться 5 грн./ хвилина, при етоі тарифний план передбачає 10 хвилин безкоштовного спілкування;
 • заощадити кошти абонента можна за рахунок спілкування з користувачами за допомогою СМС-повідомлень (безкоштовних – 50 штук).

Незважаючи на те, що тариф Лайт призначений для жителів Донбасу, в деяких його частинах він може не діяти. Тому перед покупкою тарифу, про його можливості проконсультуйтеся з фахівцем.

Єдиний тарифний план-міф чи реальність

Серед жителів окупованих частин України стали ходити чутки, що Vodafone Україна все ж переведе абонентів ОРДЛО на єдиний тариф. Керівник стільникового зв’язку стверджує, що такі пропозиції були. Однак, в наступаючому 2020 році прийнято рішення залишити все як є і зайнятися удосконаленням тарифних планів, яке має залучити велику кількість луганчан.

Процедура підключення тарифних планів для жителів Луганська та Луганської області

Підключення пакета здійснюється стандартним способом:

1. За допомогою покупки нового тарифного плану в магазині оператора і отримання консультативної допомоги на місці.

2. Для переходу користувача з одного тарифного плану на інший, знадобиться скористатися комбінацією 2502# або зателефонувати оператору за номером 111.

При виникненні труднощів оператор проведе покрокову інструкцію клієнта, результатом якої стане швидке підключення до потрібного тарифного плану.

Водафон для жителей Луганской области

Висновок

Зазначені вище пакети діють на всій території України, в тому числі і не підзвітної Києву. Тому жителі ОРДЛО як і всі українці можуть насолодитися якістю зв’язку українського оператора Водафон. У порівнянні з попередніми роками тарифні плани стали більш вигідними, оскільки пропонують безліч безкоштовних хвилин для спілкування, в тому числі і за кордоном.

Як будуть змінюватися тарифи в подальшому, залежить від керівництва компанії Водафон. Одне відомо, сто керівництво країни і мобільних операторів зацікавлене в цілісності України, тому не допустять розрізненості між Східною та іншими частинами України, зробивши з в’язь постійною і економічно вигідною.

Добавить комментарий