Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2021 році

За деякими даними, діяльність Водафон стартувала більше трьох десятиліть тому на території Великобританії. Зараз у компанії тільки в Україні 26 мільйонів абонентів, і причинами такої популярності називають вигідні тарифи, велика кількість планів і акційних пропозицій.

Тарифи МТС Україна для Луганської області в 2021 році

Безсумнівним бонусом є розширення сфери діяльності-високошвидкісний інтернет, месенджери, телебачення. Однак кращі тарифи МТС в Україні для Луганської області 2021 – носять обмежений характер, який можна просто назвати мізерним.

Джерела інформації

Щоб не шокувати читачів небажаною інформацією, українські новинні видання нерідко вдаються до давно випробуваного трюку-дезінформують читачів. Наприклад, під заголовком тарифи МТС Україна для Луганської області в 2021 році розміщують дані про тарифи, пропоновані по всій території, крім Луганська і Донецька або інформацію про те, якими вони були на території невизнаних республік ще в минулому році.

Виконавши спритний трюк, ЗМІ починають докладним чином (у вигляді списку або розлогого тексту), перераховувати переваги оператора мобільного зв’язку, що надає своїм абонентам:

 • виключно вигідні розцінки на вартість послуг;
 • пропозиції маркетологів, розраховані на важку економічну ситуацію (при неодноразовому підвищенні вже в поточному році);
 • можливість отримання мобільного зв’язку, навіть людьми з невеликим фінансовим достатком;
 • створення виключно комфортних умов на всій території України (при тому, що вода не покриває її чверть);
 • не залишення в тяжкому становищі жителів ЛДНР, яких в рекламних публікаціях незмінно маркують абревіатурою ОРДЛО.

Читаючи такі публікації, середньостатистичний українець переконується в тому, що тарифи Водафон для Луганської області являють собою величезний перелік можливостей і пропозицій, залишається тільки вибрати оптимальний пакет і заплатити за нього просто номінальну суму, навіть більш демократичну, ніж на всій Україні.

Тарифи Водафон Стандартний для Луганської області

Жителі Луганської області неодноразово пред’являли претензії до якості зв’язку від води, грабіжницькими розцінками, виробленими спеціально для непідконтрольної території. Зміни в тарифній політиці, що відбулися в цьому році, спростовують не тільки намір зробити життя в Луганській області комфортніше, але і яке б то не було бажання працювати на ній.

Реальна ситуація

Повідомлення про те, що припинено обслуговування людей, які вимушено проживають в зоні проведення Україною АТО і при цьому є користувачами Водафон, викликало шквал обурення, але ситуацію не змінило. Неодноразово говорилося про те, що буде перехід в автономний режим роботи, і Vodafone Україна все ж переведе абонентів ОРДЛО на єдиний тариф. Мобільний оператор виправдовував це рішення кількома факторами:

 • неможливістю якісного обслуговування (так делікатно іменувалося повне припинення зв’язку, що викликало у жителів областей стан паніки);
 • роботою не всього необхідного комплекту обладнання;
 • тяжкістю забезпечення зв’язку в умовах повзучих військових дій.

У різних джерелах можна знайти повідомлення про те, що на території невизнаних республік працюють тільки пакет Водафон і Смартфон стандартний. Інші новинні видання кажуть, що смартфон стандартний віднедавна – єдиний варіант, доступний жителям Луганської та Донецької області.

Експерти з мобільного зв’язку вказують, що у цих двох пропозицій багато спільних рис-від щоденної абонплати до мінімальної кількості Інтернету і невигідних можливостей роумінгу і дзвінків на номери інших операторів. Єдина відмінність полягає в тому, що тариф Водафон Лайт передбачає 2 гривні в день, а за Смартфон луганчанам і жителям області доводиться платити на 1 грн більше щодня. У перерахунку на кількість жителів ЛДНР, які опинилися в безвихідній ситуації, сума додаткових надходжень виглядає переконливо.

Тарифи Водафон для Луганської області в 2021 році

Перспектива

Керівництво компанії, за повідомленнями надійних джерел, виявляло благі наміри розробити нові, продуктивні та вигідні тарифи. Цим надіям не було ніяких підтверджень на офіційних сайтах компанії (хоча зараз багато абонентів і на території, підконтрольній Україні, не можуть знайти інформації про тарифи, запропоновані їм замість відключених або хоча б запланованих в перспективі. Є тільки радісне повідомлення про ймовірне збільшення абонплати, оскільки у компанії складності:

 • збільшення навантаження на мережу і, у зв’язку з цим, – зростання витрат;
 • роботи з облаштування нової інфраструктури (деякі оптимісти впевнені, що це дозволить створити нові тарифи для Луганська;
 • мінімум роумінгу на це території, при тому, що саме ця послуга вважається особливо прибутковою для Водафон.

Які б інформаційні трюки не пророблялися журналістами, що інформують читачів про послуги, що надаються на території невизнаних республік, тарифи МТС Україна Для Луганська і Луганської області 2021 зовсім не являють собою довгий перелік і великий асортимент.

Є тільки тариф Смартфон стандартний, і це єдиний варіант, який настільки розпіарена компанія визнала можливим надати людям. Мимоволі згадується Походження мобільного оператора і закрадається питання про політичні симпатії. Але ж вони не повинні враховуватися, якщо мова йде про отримання прибутку за послуги в такий важкий економічний період.

Наочно про » смартфоні»

Поки жителям регіону, у яких немає особливого вибору, доводиться платити 3 грн. в день, 90 грн. в місяць. У цю, ще не підвищену оплату входить:

 • СМС-повідомлення по 1 грн (безкоштовних немає);
 • півтори гривні за хвилину розмови з іншим оператором;
 • 500 Мб Інтернету в міс. (в день не більше 50 Мб);
 • 10 безкоштовних хвилин для дзвінка за кордон (частота і кількість можливостей не уточнюється).

У 2020 українські сайти інформували, що Водафон змінив політику і надає жителям ЛДНР ті ж пакети, що і на всій території України. Сказати, наскільки правдиві ці повідомлення, можуть тільки самі жителі непідконтрольних територій. Виправдати такі обмеження може тільки керівництво компанії з Великобританії і Уряд України.

Добавить комментарий