Каталог Інтерфлори на весну 2021 року в Україні

Інтерфлора-відома компанія, в асортименті якої є рослини, насіння, Садові інструменти та багато іншого з того, що стане в нагоді садівникам, городникам і квітникарям. Більше двох десятиліть вона займається поставками великого переліку товарів, переважно поштою, з європейських країн.

Каталог насіння на сезон 2020-2021 рік – барвистий і докладний, справжнє диво поліграфії і прекрасний інструмент для отримання необхідної інформації, розсилається потенційним клієнтам абсолютно безкоштовно.

Каталог Інтерфлори на весну 2021 року в Україні

Що це таке

Каталог Інтерфлори на весну 2021 року в Україні – чергова новинка від рекламних агентів, маркетологів і фотографів, надрукована на папері відмінної якості і забезпечена дивовижними ілюстраціями практично до кожної позиції довгого переліку. Навіть ті, хто ніколи не збирався займатися городництвом і розведенням декоративних рослин, зацікавляться цим при перегортанні ефектно оформлених сторінок.

Пропозиції від оригінаторів і селекціонерів з Нідерландів, Франції, Німеччини, менш масштабних, але професійних постачальників з Чехії та Польщі – це новинки галузі і стандартні рослини, які завжди в тренді і користуються підвищеним попитом. У цього шедевра поліграфії, крім вельми естетичного зовнішнього вигляду є й інші переваги:

  • безсумнівна першість у піднесенні новинок наступаючого сезону: Каталог Новинок осінь – Весна 2021, це означає найактуальніші пропозиції, зроблені задовго до того, як це зроблять конкуренти;
  • в асортименті представлені новітні розробки як зарубіжної, так і вітчизняної селекції;
  • є супутні товари, що дозволяє обзавестися не тільки насіннєвим і посадковим матеріалом, а й інвентарем, допоміжними засобами, в яких виникла необхідність;
  • наявність зворотного зв’язку дозволяє уточнити всі незрозумілі подробиці і нюанси, підібрати рослини, найбільш підходящі до кліматичних умов, в яких проживають потенційні клієнти.

Постійні оновлення-вимушена необхідність: на ринку є сегмент завжди затребуваних рослин, але є і аграрії, квітникарі, яких цікавлять модні тренди, новинки від провідних виробників. Якщо каталог Інтерфлори 9 в Україні на весну не надав шукане, завжди можна перейти на сайт компанії, де набагато більше позицій і знайти можна набагато більше. Тим, кого цікавлять екзотичні рослини і ексклюзивний посадковий матеріал (від насіння до саджанців) краще уважно вивчити пропозиції від укладачів каталогу.

Короткий огляд видання

У нього входить близько трьох десятків сторінок, надрукованих на хорошому папері і забезпечених мальовничими знімками. До кожної позиції каталогу додається коротка характеристика, біологічний опис, іноді-цікаві факти або подробиці.

Каталог Інтерфлори насіння в Україні

Приблизна послідовність піднесення матеріалу виглядає наступним чином:

  1. На початку-акційні товари, можливість придбати набори зі значною економією. Це-гарне додавання до і без того демократичними цінами, що дозволяє заощадити навіть людям з невеликою посівною площею.
  2. На перших сторінках-чудовий вибір декоративних рослин-квітів, від найвідоміших і яскравих до малопримітних складових клумб і рокаріїв, без яких неможливо домогтися повноти композиції, потрібної гами відтінків. Відмітна особливість каталогу-можливість знайти самі рідкісні забарвлення і різновиди за цілком демократичну ціну.
  3. Кущі, від декоративних квітучих, що піддаються формуванню, до ягідників-малин, смородини, агрусу, ожини і терну, розміщуються ближче до середини запропонованого переліку.
  4. Відразу слідом за ними-найширші пропозиції насіннєвого матеріалу для вирощування ранніх, середньо — і пізньостиглих овочів огірків, перцю солодкого і гіркого, томатів, баклажанів. Все, що представляє інтерес для професійного аграрія і дачника з невеликою ділянкою – можна знайти на сторінках цього мальовничого, прекрасно оформленого буклету з пропозиціями.

Люди, які одного разу вдалися до цього способу спростити собі клопоти і біганину по спеціальних магазинах в передпосівний сезон, тепер вважають за краще робити замовлення за допомогою каталогу новинок.

Підписка на спеціальні розсилки додасть ще більше тонусу в плануванні оновлень на своїй земельній ділянці, дасть можливість моніторити найбільш затребувані тренди. Для постійних клієнтів завжди є несподіваний, і від того ще більш приємний бонус – розіграш призів або презент від компанії.

Завчасно оформлені замовлення можуть принести економію до 50% знижки, доставка здійснюється будь-якою поштою, за вибором клієнта, оплата проводиться тільки при отриманні необхідного вантажу, обраного по каталогу.

Добавить комментарий