Ювілеї письменників і поетів в 2021 році

Наступаючий 2021 рік багатий на знаменні дати. Цього року багато українських та світових діячів урочисто відзначать власні ювілеї. Громадськість України готова з гідністю відсвяткувати заходи, згадати відомі твори, подякувати діячам за внесок у розвиток світової літератури та поезії.

Пропонуємо ознайомитися, в які дати пройдуть ювілеї письменників і поетів в 2021 році по місяцях. Попереднє знання дат допоможе запланувати заходи та фінансові витрати.

Ювілеї письменників і поетів в 2021 році

Навіщо молодому поколінню знати ювілеї письменників по місяцях?

Знаменні дати змушують згадати відомих особистостей, вшанувати їх пам’ять або віддячити за внесок у розвиток літератури або поезії. Кожен з українських творів пройнятий любов’ю до Батьківщини і свого народу. Знайомство з ними дозволяє згадати традиції, історичні дати.

Заходи, що проводяться в навчальних закладах, дають можливість спілкування з відомими особистостями. Ювілеї поетів в 2021 році святкуються в різних колах, де немає поділів на дорослі і молоді, багаті і бідні. Спілкування з відомими особистостями знайомити з тонкощами біографії, залишають приємні враження від спілкування.

Дізнатися, коли в цьому році будуть ювілеї письменників по місяцях допоможе Календар знаменних дат, які не важко знайти в інтернет-джерелах або тематичних форумах.

Детально розписані дати допомагають визначитися, яким чином проводити захід, у вигляді концерту, творчого вечора, відео-конференції або у вузькому колі шанувальників творчості письменника або поета.

Знаменні дати відомих особистостей по місяцях

Пропонуємо ознайомитися з важливими для світової громадськості датами та дізнатися ювілеї письменників у 2021 році в Україні.

Січень 2021

Місяць починається з вшанування пам’яті всесвітньо відомого Д. Лондона. 12 січня святкуватиметься його 145-річчя. 14 і 15 Січня можна буде відсвяткувати 110-річчя О.Рибакова і 130-річчя О. Мандельштама.

Лютий 2021

Цього року заходи під назвою» ювілеї поетів в Україні » будуть присвячені українській улюблениці л.українці. Поетесі виповниться 150 років від дня народження. Очікуються тематичні вечори в пам’ять творчості Л. Українки.

Також у лютому пройдуть пам’ятні заходи на честь ювілярів а.Барто, в. Грімма та інших письменників зі світовим ім’ям.

Березень 2021

У теплі березневі дні під звуки дзвінкої капелі і спів птахів у всіх навчальних закладах пройдуть заходи на честь великого українського письменника, поета і художника Т.Г Шевченка, день народження, якого – 9 березня.

Квітень 2021

Місяць багатий на ювілей російських і зарубіжних діячів. У квітні шанувальники творчості Гумільова, Коржикова і Уеста зможуть згадати їх твори, вшанувати пам’ять завдяки тісним творчим компаніям.

Літературні вечори в честь Ювілеїв письменників і поетів в 2021 році

Травень 2021

Після множинних травневих свят росіяни згадають творчість Булгакова. Цього року письменнику виповниться 130 років. Українська громадськість 22 травня згадає дату перепоховання Шевченка, зможе покласти квіти на його могилу.

Червень 2021

У Росії місяць вважається Пушкінським. У всіх установах і закладах проходять тематичні вечори та конкурси на знання творчості поета. Світова громадськість відсвяткує 85-річчя Баха.

Липень 2021

Цього місяця справжні прихильники творчості зарубіжних поетів і письменників зможуть згадати творчість письменників і поетів: Лафотена, Теккера, Волкова, Луговського.

Серпень 2021

Місяць знаменний ювілеями зарубіжних письменників в.Скотта і т. Драйзера. Досвід попередніх років показує, що твори авторів улюблені українськими читачами і цей день вони збираються присвятити читанню творів ювілярів.

Вересень 2021

У вересні відомим російським літераторам і поетам виповниться знаменна дата. Це: Казанцев, Довлатов, Лем. Як правило, урочисті тематичні вечори пройдуть в установах і бібліотеках РФ.

Жовтень 2021

Місяць також багатий на ювілеї російських письменників і поетів. Тематичні заходи будуть присвячені діяльності та пам’яті Ю.Семенова, А. Приставкіна, є. Шварца. Як правило, з екранів телевізорів можна буде побачити фільми за мотивами їх творів.

Листопад 2021

Світова громадськість відзначить 200 років від дня народження Достоєвського, 310 років від дня народження Ломоносова.

Грудень 2021

В останній місяць року шанувальники творчості Некрасова, Карамзіна і Флобера зможуть вшанувати їх пам’ять і згадати творчість.

Кожне із зазначених заходів вважається пам’ятним і знаменним, оскільки письменники і поети внесли величезний внесок у розвиток культури.

Резюме

Наступаючий 2021 рік багатий на ювілейні дати. Велика кількість ювілейних дат не дасть можливості розслаблення. Громадськість займеться підготовкою до тематичних вечорів та інших заходів, деякі з яких обіцяють бути масштабними. Як і коли запланувати заходи можна дізнатися з календаря знаменних дат на 2021 рік.

Добавить комментарий