Додому Гороскоп Точний гороскоп на 2022 рік для України

Точний гороскоп на 2022 рік для України

за Viktoriya
0 коментар
Точний гороскоп на 2022 рік для України

Вже не один рік пересічних українців турбує доля їхньої країни. Не вірячи в прогнози вітчизняних і зарубіжних політологів, які регулярно з’являються на телевізійних екранів, звичайні громадяни віддають перевагу політичній аналітиці передбачення ясновидців і знахарів. Ось точний гороскоп на 2022 рік для України від найсильніших екстрасенсів, які не пророкує країні нічого хорошого в найближчому майбутньому.

Точний гороскоп на 2022 рік для України

Похмурі пророцтва Нечая

Відомий у Карпатах мольфар, або Знахар Нечай, який помер у 2011 році вже передбачив українцям події 2014 року, за якими послідували:

  • замах на чинного президента України Віктора Януковича;
  • початок громадянської війни;
  • урядовий переворот;
  • початок територіального розпаду держави.

Це не єдине передбачення відомого українського знахаря. У його останніх прогнозах країну чекає кілька територіальних відділень і повна втрата державності.

Нині живуть в Карпатах мольфари, які вважають себе нащадками слов’янських волхвів, вважають, що українців за те, що вони відмовилися від своїх російських коренів чекає страшна кара у вигляді втрати української державності.

Новий гороскоп для України на 2022 рік від мольфарів пророкує, що в Росію за Кримом підуть і інші українські території. При цьому їх населення зробить це добровільно. Також карпатські знахарі пророкують, що низка українських територій може відійти сусіднім країнам Європи:

  • Польщі Галитчина;
  • Угорщини Закарпаття;
  • Румунії Північна Буковина.

Якщо українська влада і самі українці не зможуть поміняти сьогоднішнє життя, то після 2022 року, за прогнозами закарпатських волхвів продовжиться розпад української держави.

Що пророкує Олена Курилова

Не обіцяє нічого доброго і гороскоп для України від Олени Курилової на найближчі кілька років. Відома на Україні провісниця і астролог пророкує, що в 2022 році продовжиться погіршення економічної ситуації в країні і відбудеться чергова політична криза.

Вона нічого не говорить про те, що буде з Донбасом в 2022 році і з територіальною цілісністю України. У своєму гороскопі астролог вказує на те, що Україна вийшла на початкову точку Сатурна, в якій відбувалося утворення її державності. Якщо правляча еліта не змінить своєї політики, великий шанс зникнення суверенної України з політичної карти світу.

У 2019 році Олена Курилова передбачала, що життя в країні зможе налагодитися, якщо до влади прийде жінка, проте до влади замість Юлії Тимошенко прийшов Володимир Зеленський, і ситуація на Україні різко погіршилася.

Заповіт Ванги для українців

Прогнз, складений експертами, що займаються розшифровкою пророцтв болгарської сліпої ясновидиці, а також гороскоп від Ванги для України також не дуже втішний. Кардинальних змін на краще в майбутньому році, згідно з її прогнозами, очікувати не варто.

гороскоп від Ванги для України

Хоча сама сліпа провидиця ніколи, за свідченням очевидців, не вимовляла назву країни Україна, по ряду ознак в конкретних її прогнозах можна зрозуміти, що мова йде про Україну.

Болгарська ясновидиця не обіцяла нічого хорошого українцям у 2022 році. За розшифровкою її передбачень можна судити, що майбутній рік буде важким для країни:

  • продовжиться громадянська війна;
  • посилиться економічний занепад;
  • при владі перебуватимуть русофоби.

Згідно з прогнозом Ванги, Росія може ввести в 2022 році свої війська на українську територію для запобігання територіального розпаду країни і великого кровопролиття. Багато експертів вважають, що передбачення, зроблені болгарської ясновидиці, завжди збуваються.

Саме вона передбачила світову пандемію коронавірусної інфекції, що охопила весь світ в 2020 році. З великою часткою ймовірності можуть збутися і інші пророцтва болгарської сліпий.

Прогноз від екстрасенса Хаяла Алекперова

Відомий ясновидець, який отримав популярність на Україні після участі в телевізійному шоу» Битва екстрасенсів”, також обіцяє країні важкі часи. Складений гороскоп від Хаяла Алекперова для України не сильно відрізняється від прогнозів інших астрологів.

У ньому вказується в якості реперної точки, в якій почнеться поглиблення кризи, серпень 2022 року. Погіршення ситуації пов’язане з наявністю солярного Хреста в натальной карті країни і активної позиції урану і Марса, які можуть принести посилення конфронтації в українському суспільстві.

Прогноз від екстрасенса Хаяла Алекперова

При цьому Алекперов вказує, що відносини України з Росією з кінця 2022 року можуть почати поліпшуватися. Це особливо важливо, на думку астролога, так як велика ймовірність великого кліматичного катаклізму, вижити в якому можна тільки об’єднавши спільні зусилля братніх народів.

Астролог вказує на те, що початок 2022 року для українців буде досить спокійним, ситуацію з коронавірусною інфекцією вдасться взяти під контроль у всьому світі і на Україні. Однак Алекперов не радить розслаблятися на початку року і пропонує готуватися до непростих часів, які почнуться в країні з кінця літа 2022 року.

До початку 2023 року в країні може помінятися влада в результаті народних хвилювань, і ситуація почне по-немногу буде заспокоюватися. Ймовірно, в цей період може початися поліпшення україно-російських відносин.

Астрологічний прогноз від Павла Глоби

Гороскоп від Павла Глоби для України на 2022 рік не втішний для українців теж. Відомий російський астролог прогнозує різку зміну російської політики в 2022 році, яке зробить сильний вплив не тільки на життя самих росіян, але також на держави пострадянського простору, і перш за все на Україну.

На тлі нових реформ почнеться потужний розвиток новітніх технологій в російській економіці, що дозволить РФ без зайвих зусиль і ризиків для себе вирішити збройний конфлікт на Донбасі. Глоба радить українській владі дотримуватися не силових, а дипломатичних інструментів у побудові відносин з Російською Федерацією. На думку астролога, це зможе врятувати Україну від продовження територіального розпаду і повної втрати державності.

Глоба не говорить конкретно про те, закінчиться або продовжиться конфлікт в південно-східних регіонах України, але рекомендує українській владі бути більш гнучкими у веденні переговорів з невизнаними республіками ЛНР і ДНР. Астролог вважає, що якщо території Донбасу увійдуть до складу України на правах автономії, то Україні вдасться уникнути територіального розпаду і втрати своєї державності.

Прогноз від Влада Росса

Популярний український астролог Влад Росс також пророкує своїй країні важкі часи в 2022 році, виходячи з положення планет в натальной карті України. У його прогнозі погіршення ситуації для звичайних українців варто очікувати вже з кінця поточного року. Воно захопить і першу половину року наступного.

Росс вказує на те, що громадянська війна на Донбасі не втратить свого напруження, а відносини з Росією все більше будуть погіршуватися. При цьому територіальна цілісність України буде постійно під загрозою через недалекоглядну політику її влади.

В цілому, будь-який гороскоп від екстрасенсів для України на 2022 рік носить варіативний характер. Астрологи дають тільки основні тренди і напрямки, вказуючи на те, що не варто сприймати їх прогнози як безальтернативну інформацію, яка обов’язково збудеться.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie