Точний гороскоп для України на 2021 рік

Нестабільна економічна і політична ситуація змушує задуматися про майбутнє України. Тому гороскоп на 2021 рік для України від найсильніших екстрасенсів популярний серед українського населення. Жителі країни уважно відстежують ситуацію на південному сході, стежать за подіями в світі, сподіваються на кращі зміни. Що принесе наступаючий рік, пропонуємо дізнатися з вуст кращих екстрасенсів.

Свежие предсказания астрологов для Украины на 2021 год

Пророцтва Павла Глоби про майбутнє України

Прогнози російського астролога збуваються на 90%. Найвідомішими прогнозами стали військові дії в Іраку і Чечні, замах і смерть Талькова, сміти відомого лівійського лідера Каддафі і ряд інших віщувань політичного і економічного характеру.

Аналізуючи попередні висловлювання можна дійти висновків, що всі прогнози є нейтральними. Проте гороскоп від Павла Глоби для України на 2021 рік не зовсім позитивний:

  • кілька років тому астролог передрік розкол держави, при якому деяка частина відійде РФ;
  • щодо ситуації на південному сході Глоба впевнений, що протиріччя продовжаться кілька років, але в 2021 році намітяться перші тенденції до врегулювання військового конфлікту.

Українці, які довіряють прогнозам астролога, впевнені в його правоті, вважають, що станеться все саме так, як він сказав.

Болгарська віщунка про Україну

Провидиця робила множинні прогнози, дати і місця вона не вказувала. Багато з розшифрованих записів стосуються долі України. Принаймні так думають близькі їй особи. Сказане розмитими описами свідчить про важкі часи для України. Зараз той період, коли потрібно згуртуватися і рухатися до мети. До кінця 2021 року ситуація зміниться, основні труднощі підуть на задній план.

Кровоточить конфлікт, пов’язані від’єднанням від України морської частини і російськомовної частини населення, стане вщухати. Стрілець, який прийшов до влади врегулює ситуацію, але не остаточно.

Миролюбний повелитель виявиться добрим і усміхненим людиною. Спочатку його дії не будуть зрозумілі українцями, з часом всі зрозуміють, що він прийняв правильну позицію. Конфлікт в південно-східній частині країни стане загасати, мир і процвітання запанує на її території. Під час» царювання ” можуть виникнути ризики крадіжки і зради. Розумні дії уряду в злагоді з командою зроблять правильний хід і справедливість восторжествує.

Гороскоп від Ванги для України показує, що конфлікт триватиме багато років і назавжди закарбується в пам’яті українців. Швидше за все через кілька років про нього будуть згадувати як про страшну історичну подію.

Госдолг Украины в 2020 году

Хаял Алекперов про Україну 2021

Екстрасенс багато років тому передбачав криваву революцію в Україні. Застерігав громадян робити правильні кроки, будь-яке непродумане рішення обернеться множинними людськими життями. Передбачення збулися, так воно І сталося.

У 2016 році Хаял передбачив збереження цілісності і непорушності кордонів України. На сьогоднішній день прогноз не вважається таким, що збувся. При цьому екстрасенс вказував, що події возз’єднання втрачених територій можуть розтягнутися на тривалий час. Можливо, вирішення зазначеної проблеми ляже на плечі онуків. Аналізуючи гороскоп від Хаяла Алекперова для України на 2021 рік можна прийти до висновків, що найстрашніші події року відбудуться в разі виникнення катаклізмів і катастроф, які можуть мати місце в будь-який момент.

Пророцтва про Україну від мольфарів

З давніх-давен передбачення мольфарів збуваються. З цих причин багато українців намагаються знайти до них стежки і дізнатися гороскоп для України на 2021 рік від мольфарів. Перед смертю найвідоміший з мольфарів передрік українському народові криваві події і розкол країни на кілька частин. Почувши це, ніхто не сприйняв всерйоз. Реальні події показали зворотне.

Карпатський провісник попередив, що ближче до 2021 року Україна перестане існувати як єдина держава. Перерозподіл територіальних частин відбудеться між РФ, Польщею та Румунією.

На сьогоднішній день з передбачень Нечая збулося кровопролиття в Україні, спроба замаху на Януковича. Про поділ країни на частини говорити рано. Однак, щодо подій, які відбуваються сьогодні, стає ясно, що процес запущений.

Як Олена Курилова бачить події 2021 року?

За прогнозами Олени Курилової, наступаючий рік буде важким в частині економічної ситуації. Економічного підйому і поліпшення ситуації очікувати не варто. Політичні негаразди продовжаться до моменту зміни частини якоїсь частини уряду. На її думку, з урядової верхівки доведеться піти корумпованим особам, які тривалий час протирають штани у Верховній Раді.

Процес зміни народних виборців обіцяє бути тривалим. У 2020 році він тільки почнеться і продовжиться протягом 2-3 років. По його завершенню буде створена нова, прозора система, завдяки якій економічна ситуація в країні стане змінюватися в кращу сторону. В цілому гороскоп для України від Олени Курилової благополучний, єдиним мінусом є висока ймовірність зміни кліматичних умов, які не порадують жителів країни.

Українські екстрасенси про Україну 2021

Думка українських екстрасенсів розходяться. Одна частина впевнена, що важкі часи попереду і жителям потрібно до цього підготуватися.

Друга впевнена, що найгірше позаду і український народ може сподіватися на поступове процвітання і поліпшення особистого добробуту. Пропонуємо розглянути гороскоп від екстрасенсів для України на 2021 рік уважніше і визначитися самостійно, що правда, а що брехня:

  • мольфарка Ольга з Карпат-ясновидиця впевнена в недалекому третьому Майдані, за її розрахунками він настане в 2021 році і саме ці події змінять майбутню Україну, допоможуть побудувати новий процвітаючий лад, стабілізують економічну і політичну ситуацію, припинять війни між народами і всередині країни;
  • С. Кобзар, український екстрасенс упевнений, що погіршення подій в Україні буде пов’язано з тривалою епідемією України, по випав картам стало ясно, що з другої половини 2020 року пройде успішна вакцинація від коронавіурсу, тривалі дослідження вдосконалять її, допоможуть українським медикам і дослідникам вийти на наступний рівень, саме тоді країна стане відомою і процвітаючою;
  • В. Росс-у своїх прогнозах акцентує увагу на подальшу відсутність взаєморозуміння між сусідніми країнами, Україна як і раніше буде рухатися в Європу і не зробить кроку назад, до Радянського Союзу, наукові винаходи українських дослідників і досягнення культурних діячів зроблять країну популярною на міжнародній арені.

Вірити чи ні прогнозам, вирішувати вам. При цьому не варто забувати, що багато з раніше передбаченого українськими та зарубіжними екстрасенсами вже збулося.

Резюме

Наступаючий 2021 рік очікують сприятливі і несприятливі для України події. Аналіз передбачень відомих екстрасенсів показав, що майбутнє країни – процвітаюче і всі тяготи народ пройде з гідністю.

Добавить комментарий