Додому Ігри Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 оголошено на червень

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 оголошено на червень

за ukrop
0 коментар
Xbox Showcase 2022

Microsoft оголосила, що Xbox & Bethesda Games Showcase відбудеться 12 червня. Основним завданням заходу стане анонс нових ігор, презентація трейлерів та оголошення дат релізу.

Сьогодні на Xbox Wire було анонсовано цьогорічну виставку Xbox & Bethesda Games Showcase. Захід відбудеться на у неділю, 12 червня о 19.00 за польським часом.

Трансляція буде доступна на каналах Xbox, Twitch, YouTube, Twitter і Facebook. Головною темою конференції стане анонс нових ігор, які вийдуть на консолі Xbox цього та наступного року. Крім того, будуть представлені майбутні оновлення та постановки, які будуть доступні в день прем’єри за підпискою Xbox Game Pass.

Цьогорічна весна не балує нас великими прем’єрами, але червень обіцяє бути інтригуючим. Окрім Xbox & Bethesda Games Showcase, також відбудеться Summer Game Fest та дебютує нова версія сервісу PlayStation Plus. Це буде важливий період у контексті майбутнього галузі.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie