Додому Ігри DeepCool AK400 і AK620 WH

DeepCool AK400 і AK620 WH

за ukrop
0 коментар
Deepcool Ak400 I Ak620 Wh

DeepCool — це китайська компанія, відома серед інших виробництв комп’ютерні компоненти, які дуже популярні. Зараз виробник розширює свій асортимент новою системою охолодження AK400, що відрізняється ефектним дизайном, невеликими габаритами та високою ефективністю. Разом з тим, в пропозицію також входить варіант білого кольору визнаного кулера AK620.

DeepCool AK400 — це система охолодження з однією вежею, яка має щільний і ефектний дизайн ребер. Завдяки чотирьом мідним тепловим трубкам товщиною 6 мм, ви можете бути впевнені, що тепло відводиться від ЦП швидко. Модель AK400 також отримала вентилятор DeepCool 120 мм FDB PWM, який завдяки динамічному діапазону ШІМ від 500 до 1850 об/хв. забезпечує ідеальний баланс між тихою роботою та ефективністю. Охолодження відрізняється вражаючою потужністю розсіювання тепла до 220 Вт, якої повинно вистачити, щоб загартувати навіть сильно розігнаний процесор.

Deepcool Ak400
Deepcool

Великою перевагою системи охолодження DeepCool AK400 є також її компактні розміри. Висота 155 мм забезпечує повну сумісність з різними ОЗП і широким діапазоном корпусів. Більше того, кулер має знімну верхню кришку, тому він підійде навіть до деяких корпусів ITX. Також варто відзначити легкий монтаж системи охолодження завдяки міцному металевому кронштейну та швидкий п’ятиетапний процес встановлення. Модель AK400 сумісна з найпопулярнішими сокетами Intel і AMD і доступна в двох кольорах: чорному та білому.

DeepCool AK620 WH – це біла версія популярної моделі AK620. Крім нового кольору, охолодження виділяється унікальною двобаштовою конструкцією радіатора з двома 120 мм вентиляторами з підшипниками FDB. Як заявляє виробник, вони повинні забезпечити виняткову продуктивність при збереженні низького рівня шуму. Опукла основа з точною механічною обробкою та шість теплових трубок, що проходять уздовж двох стоків ребер, забезпечують потужність розсіювання тепла до 260 Вт. У комплект входить металевий монтажний кронштейн, який забезпечить легку установку на найпопулярніші гнізда Intel та AMD.

На нові кулери поширюється 3-річна гарантія, а їх рекомендовані ціни такі:

  • DeepCool AK400 – 34,90 євро
  • DeepCool AK400 WH – 39,90 євро
  • DeepCool AK620 WH – 69,90 євро

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pqxp4ozca91cxxdux5475ksefrs6ifc1yhm7zn47l2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie