Зарплата пенітенціарній службі в Україні в 2021 році

У кожній країні існує система закону порядку і служб, які враховують, контролюють процес несення покарання. Найчастіше не так складно зловити злочинця, як потім проконтролювати здійснення покарання «в місцях не настільки віддалених».

Це відповідальна робота, що вимагає багато фізичних і моральних сил, стресостійкістю, щоб справлятися із завданнями, поставленими перед працівниками системи. Вони приводять у виконанні покарання контролюють їх виконання, крім цього в посадові обов’язки входить здійснення правоохоронної діяльності.

Зарплата пенітенціарній службі в Україні в 2021 році

Що собою являє пенітенціарний комітет?

Пенітенціарна служба — це структурна одиниця кожної держави, одного з правоохоронних підрозділів, що відповідають за функції виконавчої влади на території України. У своїй діяльності співробітники керуються кримінально-виконавчими нормами.

Також проводиться виконання покарань, санкцій на території держави.

Останнє формування структури відбувалося більше 10 років тому, і з тих пір проводилися рідкісні законодавчі зміни, але в цілому система чекає Реформації, і в основному це стосується того, яка зарплата пенітенціарної служби Україні.

Повинність

Представники даної структури, виконуючи свої посадові обов’язки повинні не тільки контролювати відбування покарання злочинця, а й враховувати, щоб до ув’язнених не застосовувалася сила з боку охорони, влада не перевищувала компетенції. Це прописано в правових нормах відповідних запобіжного заходу.

У разі виявлення подібних інцидентів, співробітник пенітенціарної служби буде розатестований, знижений на посаді або зовсім звільнений з роботою з позначкою «неможливість займати надалі таку професію».

Серед основних обов’язків співробітників пенітенціарної системи виділяють наступні завдання:

  • Збір доказів і доказів для обвинуваченого в скоєнні злочину.
  • Виконання контролю за судовою постановою в повному обсязі.
  • Охорона, як працівників колег, так і самих ув’язнених.
  • Дотримання контроль чистоти і порядку у ввіреному закладі.

Також кожен співробітник може вносити раціоналізаторські пропозиції, що стосуються поліпшення проведення роботи з виконання покарань.

Співробітники пенітенціарної служби повинні гарантувати кожному ув’язненому незалежно від вчиненого злочину, права зазначені в Конституції, а також забезпечити реалізацію інтересів засуджених і тих, хто перебуває тимчасово під вартою.

Кожен співробітник через певний час зобов’язується проходити переатестацію, підтверджуючи свій професіоналізм, знання і досвід. З недавніх пір обов’язковою вважається бесіда з психологом. Це допомагає виявити і запобігти депресії, застосування насильства до ув’язнених, адже робота» в місцях не настільки віддалених » пов’язана не тільки з фізичною працею, але і з великим емоційним напруженням.

Після того як злочинець відбув покарання і віддав борг країні, співробітники пенітенціарної системи контролюють дане право проходити соціальну реабілітацію.

Заробітна платня

Влада не раз підкреслювали, що у представників пенітенціарної служби низька зарплата, в порівнянні з виконуваними обов’язками і моральним навантаженням. І самі працівники, цікавляться, коли пенітенціарній службі підвищать зарплату в Україні?

Флаг пенітенціарній службі в Україні

На сьогоднішній день поки нічого не змінилося, народні депутати не раз подавали законопроект, що включає програму поліпшення умов роботи, підвищення тарифів по єдиній сітці. Можливо, 2021 рік принесе істотні зміни в цьому питанні.

Через низьку заробітну плату в Україні спостерігається недостатня кількість співробітників, тому скорочення співробітників пенітенціарної служби в 2021 році в Україні або звільнення існуючих працівників не передбачається. Навпаки влада намагається пільгами, надбавками залучити на роботу більше людей.

Варто відзначити, що за законом виплати заробітної плати співробітникам не повинні бути нижче мінімальної зарплати по країні. І, щоб витягнути підвищення зарплати пенітенціарній службі в Україні 2021на відповідний рівень, впроваджують бонуси, премії за переробки, а також надбавки, які залежать від кількості ув’язнених, які перебувають під опікою співробітника.

На сьогоднішній день в залежності від розряду працівника, кількості осіб, виплачується наступна сума зарплати:

  • 300 «підопічних», у співробітника 12-12 розряди – оклад 4072-4362 гривні на місяць.
  • 500 «підопічних» і 13-14 розряд – оклад становить максимум 4648 гривень.
  • Близько 1000 ув’язнених, у співробітника 14-15 розряд, заробітна плата буде до 4957 гривень.
  • 1500 ув’язнених і більше, по 15-16 розряд, максимальний оклад становитиме 5762 гривень.

За вислугу років і керівну посаду також передбачена доплата, наприклад, заступник керівника колонії отримає 85% надбавки від зарплати.

У помічника керівника передбачена надбавка близько 40% від окладу.

Останні новини Про індексацію зарплати пенітенціарної служби в Україні в 2021 році говорять, що на 2021 рік до держбюджету закладено підвищення окладів працівникам колоній, в залежності від займаної посади і розрядів ЄТС від 800 до 1000 гривень.

Крім основного окладу на рівень зарплати впливає, наприклад, вислуга років, тим хто прослужив 25 років допускається раніше вийти на пенсію.

Якщо в слідстві нанесення служби людина отримує травму і буде визнаний офіційно інвалідом, він отримає високі виплати по інвалідності.

Будь-які підвищення розряду відображаються на збільшенні заробітної плати та пенсійного забезпечення в майбутньому.

Багато хто вірить, що влада в 2021 році приділить більше уваги співробітникам пенітенціарної служби, крім стандартної індексації окладів буде проведено істотне збільшення заробітної плати.

Але варто розуміти, що з реформуванням системи нарахування зарплати, буде проведена переатестація всіх співробітників і ті, хто не відповідають кримінально-правовим нормативам, психологічним нормам будуть звільнені зі своїх посад.

Кожен бажаючий працювати в даній службі повинен знати теоретичну частину, володіти психологічним здоров’ям, хорошою фізичною формою.

Добавить комментарий