П’ятниця, 29 Березня, 2024
Головна ФінансиЗарплата Яка буде зарплата Нацгвардії в Україні в 2020 році?

Яка буде зарплата Нацгвардії в Україні в 2020 році?

Anastasia
0 коментар
зарплата Нацгвардії в Україні

Військовий конфлікт, який вже досить довго тягнеться на території Донбасу, показав українській владі, що хороша армія – це необхідність, яка дозволяє припиняти всіляку агресію супротивників. Зараз впроваджується реформа Збройних сил, а поряд з тим Уряд працює над збільшенням заробітних плат всіх військових. Подібні зміни стосуються переважно контрактників, а от із призовниками, яких зараз в армії переважна більшість, справи йдуть зовсім інакше. Одне з можливих місць служби призовників – це Національна гвардія України, а тому юнаки, які незабаром будуть проходити службу саме в її лавах, цікавляться, яка зараз зарплата в Нацгвардії в Україні, будуть мул її підвищувати і що взагалі належить строковику в цьому формуванні.

зарплата Нацгвардії в Україні

Трохи історії

Національна гвардія являє собою спеціальну військову структуру, яка була створена ще в 1991 році. Тоді це було окреме і повністю самостійне формування, але незабаром воно було розпущене. Відродити Нацгвардію вирішили після тих подій, які мали місце під час актів відкритої агресії в Криму. Майже всі депутати Верховної Ради України були за повторне створення даної служби, після чого був виданий відповідний указ, яким описувалися основні завдання служби, нюанси її функціонування і не тільки.

На даний момент Національна гвардія вважається багатогранною структурою, адже на неї покладено безліч різних завдань. У формуванні проходять службу не тільки звичайні контрактники, але ще і солдати строкової служби, які набираються під час щорічних призовів. Загальна чисельність службовців на даний момент налічує понад 60000 осіб. серед усіх завдань структури, одними з основних є:

1. Забезпечення захисту конституційних прав українців, їх життів, охорона правопорядку і кордону в разі потреби.

2. Проведення захисних заходів, захист держави під час відкритого нападу ворожих військ.

3. Боротьба проти незаконних угруповань, діяльності терористів, ліквідація злочинних угруповань.

4. Супровід засуджених осіб до місцевих судів, а також до місць покарання і не тільки.

5. Участь у проведенні пошукових робіт, розшуках та оточенні.

6. Забезпечення виконання заходів правового режиму під час дії воєнного стану в усій державі або на її окремих територіях.

7. Забезпечення правопорядку при проведенні громадянами мітингів, страйків, походів та інших демонстративних заходів.

8. Допомога під час ліквідації наслідків стихійних лих, пожеж та різного роду катастроф.

При цьому повний перелік обов’язків представників Нацгвардії налічує набагато більше пунктів. Грубо кажучи, на їхні плечі лягають обов’язки по виконанню великого списку дійсно важливих завдань, які нерідко межують з серйозним ризиком для здоров’я і життя. Це одна з багатьох причин, чому так часто ведуться розмови про те, коли в Нацгвардії підвищать зарплату в Україні.

Чутки про скорочення Нацгвардії

Іноді серед представників даної служби ходять чутки про те, що скоро буде проведено скорочення в Нацгвардії в 2020 році в Україні. Але в цьому питанні не все так просто, як може здатися на перший погляд. У контрактників справи йдуть цілком ясно, оскільки вищі чини не стануть відпускати їх до закінчення покладеного терміну. У той же час командувачі не хочуть розлучатися з кваліфікованим особовим складом, а тому вони завжди пропонують службовцям продовжити свій контракт. Але треба не забувати, що в Нацгвардії присутні ще й солдати строкової служби, які все ще складають основну і головну бойову одиницю держави, поки не був здійснений повноцінний перехід на повну контрактну форму проходження служби.

Тому поки в державі буде ЗМІШАНЕ формування військ, строковики будуть і далі набиратися, правда, не в такому обсязі як до лав ЗСУ. На даному етапі немає ніяких підстав для скорочення числа службовців в лавах Нацгвардії, а черговий призов повинен істотно поповнити ряди служби.

Новая форма Нацгвардии в Украине

Що буде з зарплатами?

Відразу варто позначити, що підвищення зарплати Нацгвардії в Україні в 2020 році буде тільки для тих осіб, які служать за контрактом. Справа в тому, що всі контрактники отримують свою зарплату точно так само, як і представники ЗСУ. Їм покладені різні надбавки, доплати і преміальні виплати. Оскільки владою передбачалося чергове підвищення зарплати військовим у 2020 році, то це торкнеться і службовців у Нацгвардії. Але ось зі звичайними строковиками все йде інакше. Справа в тому, що всім призовникам покладена невелика зарплата, оскільки вони повністю забезпечуються державою, в тому числі одягом і продовольством. Однак є ще різні виплати і допомоги, які покладені солдатам строкової служби.

Перш за все, всім солдатам строкової служби виплачується по 3800 гривень при прийомі на службу. При цьому за кожним службовцем, згідно з чинним законодавством, обов’язково має зберігатися місце роботи з щомісячною виплатою заробітної плати. Але це ще не все. Навіть прості солдати мають право на невелику відпустку, яка становить всього лише десять днів.

У разі виникнення важливої причини, наприклад, при смерті близького родича або в разі важкої хвороби, службовцю може надаватися додаткова відпустка. До того ж останні новини Про індексацію зарплати Нацгвардії в Україні в 2020 році говорять про те, що виплати будуть справно здійснюватися відповідно до положень законодавства.

По закінченню служби також надаються матеріальні допомоги, рівні кільком окладам відповідно до раніше займаної посади, але для їх отримання необхідно звернутися з відповідною заявою до місцевого військкомату. Що стосується самої зарплати строковика, то вона на даний момент вона досягає 350 гривень і, згідно з останніми заявами, поки буде залишатися на такому ж рівні.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

logo-white-pm01b2b7nunhv7th1h0wv9paqywf0y9jkmr1fsjdd2

MyUkraina – найсвіжіщі новини України і всього світу на кожен день. Хочете бути в курсі всіх подій – підписуйтесь і будьте за нами!!!


Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home2/rikcomua/domains/myukraina.com.ua/wp-includes/functions.php on line 6031

©2022 MyUkraina.com.ua, Медіа-компанія – усі права захищено.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду. Ми будемо вважати, що ви з цим узгоджені, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Детальніше

Політика конфіденційності та файлів cookie