Яка буде зарплата Нацгвардії в Україні в 2021 році?

Воїни Нацгвардії-опора нашої держави. До їхніх лав входять службовці у Внутрішніх військах, добровольці. Це одна з найнебезпечніших професій, оскільки представник Української Національної гвардії кожну хвилину ризикує своїм життям, охороняючи спокій українців, цілісність держави, забезпечуючи цивільний порядок.

Багато хто думає, що нацгвардійці отримують найвищу заробітну плату в країні. Але, незважаючи на ризик, небезпеку для життя, великими окладами військові похвалитися не можуть.

Спочатку 2021-го року вже зросла мінімальна зарплата, збільшилася сума прожиткового мінімуму. За словами представника Міністерства оборони, в першу чергу планують збільшити оклади медикам, педагогам, військовим. Також, починаючи з Нового року, збираються скасувати тарифні розряди, заробітна плата буде нараховуватися в залежності від звання.

Яка буде зарплата Нацгвардії в Україні в 2021 році?

Також буде враховуватися проходження служби на передовій на Донбасі. Тому найбільш популярне питання на сьогоднішній день-коли в Нацгвардії підвищать зарплату в Україні? Причому це питання хвилює всіх без винятку українців.

Що собою являє Національна гвардія

Нацгвардія була самостійною силовою структурою до 2000 року, потім її переформували, до 2014-го року вона називалася внутрішніми військами. Коли почався Майдан чотирнадцятого року, цю силову структуру знову перевели в колишній стан. Сюди, крім представників внутрішніх сил, почали надходити добровольці, які бажають служити на благо держави.

Існує два способи поповнити ряди нацгвардійців-призов, контракт. Згідно з останніми даними, в рядах даного підрозділу, який підпорядковується МВС (Міністерство внутрішніх справ) числиться понад шістдесят тисяч військовослужбовців.

Представники Нацгвардії України виконують правоохоронні функції, їх основний обов’язок-охороняти, захищати.

Більш докладний список їх обов’язків виглядає наступним чином:

  • захист життя, прав, інтересів усіх українців;
  • захист конституційного ладу країни;
  • Охорона цілісності держави, захист від вторгнення;
  • забезпечення загального порядку;
  • Охорона державно важливих об’єктів;
  • супровід арештантів до місця їх ув’язнення.

За часів пандемії, локдауна бійці також стежили за дотриманням правил карантину. Зарплата в Нацгвардії в Україні залежить від розміру прожиткового мінімуму, військового звання.

Підвищення заробітної плати у 2021 році

Останні новини Про індексацію зарплати Нацгвардії в Україні в 2021 році свідчать: підвищення військовим відбудеться в березні. Тема підвищення окладів бійцям Національної гвардії піднімалася ще в 2020-му році. Тоді в мережі з’явилися чутки, що уряд планує виділити з бюджету більше чотирьох мільярдів гривень на підвищення окладів. Згідно з такими прогнозами, військові повинні були отримувати від десяти до двадцяти тисяч гривень. Але обіцяного підвищення так і не відбулося. За словами уряду, причина цьому-падіння економіки через пандемію.

Зарплата Нацгвардії в Україні в 2021 році

Підвищення зарплати Нацгвардії в Україні 2021 буде виглядати наступним чином:

  • оклад за участь у військових зборах, що передбачають виїзд за межі розташування частини — від 3405 (рядовий) до 4540 (офіцери з високим званням);
  • розмір добових становитиме від 12 до 30 гривень, що також залежить від звання;
  • премія (заохочення) за повністю виконані завдання, відсутність порушень під час ведення служби – 1600-3100 гривень (виплачується один раз);
  • місячна заробітна плата — від 6000 гривень для офіційно влаштованих військовослужбовців, 2270 гривень для добровольців, тобто неофіційно влаштованих (сума рівна одному прожитковому мінімуму).

Найбільше у 2021-му році отримуватимуть контрактники. Простий рядовий солдат, який щойно надійшов на службу, отримуватиме в місяць 18160, сержанти і старшина – 20430, офіцери, які мають високе звання – 22700 Українських гривень.

Чи буде скорочення в 2021-му році

Слух про можливе скорочення з’явився в Мережі в кінці 2020-го. Таке припущення виникло через те, що минулого року лави нацгвардійців помітно зменшилися. Бійців ніхто не скорочував, вони самі звільнялися через низькі заробітні плати.

З підвищенням зарплат, премій, окладів за участь у військових зборах є шанс, що скорочення в Нацгвардії в 2021 році в Україні не відбудеться. На це є кілька причин. По-перше, під час військового конфлікту з Росією, який триває вже кілька років, країна потребує військової сили. По-друге, це позначається на тому, що молоді хлопці відмовляються йти в армію, що негативно позначається на репутації країни. По-третє, цілісність країни знаходиться під загрозою, в будь-який момент ворог може напасти, тому зменшувати кількості нацгвардійців зараз ні в якому разі не можна.

Добавить комментарий