Середа, 6 Липня, 2022
Додому ФінансиЗарплата Підвищення зарплати лікаря в Україні 2022

Підвищення зарплати лікаря в Україні 2022

за ukrop
0 коментар

Минулого літа Міністерство охорони здоров’я та президент України анонсували підвищення заробітної плати медичним працівникам у поточному 2022 році. Як запевняють представники влади, мінімальна зарплата молодшого медперсоналу складе від 13.5 т/грн. щомісяця, лікарів залежно від кваліфікації – 20т/грн. У розрахунках важливе значення мають тарифні розряди лікарів, які затверджуються та змінюються щороку.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в країні в 2022 році, на лікарів і весь медперсонал збільшилося навантаження, тому медики задаються питанням, коли лікарям підвищать зарплату в Україні?

Як розраховуватиметься заробітна плата

Комунальні некомерційні підприємства (далі КНП), згідно з Цивільним Кодексом (ГК) самостійно будують структуру, визначають необхідний штат персоналу, систему оплати та премій для своїх працівників.

Як випливає з постанови Кабінету Міністрів України, від 12.01.22, медустанови, які потрапляють під дію цього законодавчого акта, можуть перебувати у комунальній та державній власності. Сума отриманої заробітної плати при виконанні місячної норми відпрацьованого годинника закладається у межі фонду оплати праці на 2022 рік.

Лікарі, за винятком інтернатури, професійні працівники з немедичною освітою, які мають допуск до роботи у сфері медичного обслуговування, зароблятимуть достатньо, середня зарплата лікарів – від 20 т.грн.

Спеціалісти початкового рівня з вищою медичною освітою або диплом бакалавра від 13.5 т.грн.

Постановою не прописується, які конкретно надбавки та премії повинні входити до підсумкової заробітної плати зазначено щойно мінімальна заробітна плата сімейного лікаря не може бути нижчою, ніж 20 т./грн. та 13.5 т./грн. залежно від посади та кваліфікації.

У тому числі, в документі не міститься норм для розрахунку мінімальної погодинної оплати праці, проте вказується, що для персоналу, який працює на частковій зайнятості або сумісництву, для обчислення зарплати, слід враховувати пропорційність відпрацьованих годин, з урахуванням посади та окладу по тарифній сітці.

Таким чином, постановою передбачається, що персонал, задіяний на умовах часткової зайнятості, повинен заробляти з урахуванням чинної постанови в перерахунку на кількість відпрацьованих годин.

У тому числі ухвала знімає обмеження на максимальну надбавку, якщо за старими правилами доплата не могла перевищувати 50% посадового окладу, то в новій редакції документа цю норму скасували.

Преміальні виплати за новими правилами нарахування заробітної плати можуть становити від 100-500% посадового окладу. Індексація зарплати лікарям України у 2022 році та надбавки можуть бути розраховані для наступних категорій:

  1. Працівники медустанов, що показують високі досягнення у професійній діяльності.
  2. Медперсонал лікарень, задіяний у складній та напруженій роботі.

У ухвалі містяться норми, що наказують диференціальний розрахунок заробітної плати. Відповідальність за забезпечення зарплатного фонду лягає на керівників комунальних підприємств, виведення заробітної плати на рівень, запропонований урядом, здійснюватиметься за рахунок преміювання працівників, залежно від складності виконуваної роботи та відпрацьованого часу.

Які зміни відбудуться у договорі на обслуговування пацієнтів?

У постанові Кабінету міністрів змінюється типова форма договору між населенням та лікарем. Основні нововведення торкнуться зобов’язань щодо якісного обслуговування між представником послуги та споживачем.

Відповідно до цього документа постачальник послуги має забезпечити показник заробітної плати на рівні:

  • 20т./грн; сімейні лікарі;
  • 13.5т.грн молодший медичний персонал;
  • Розширено список вимог до персоналу, який надає першу медичну допомогу. Так, наприклад, лікар або працівник з базовою вищою або неповною вищою освітою може розраховувати на підвищення окладу при вибірці пацієнтів на рівні не нижче 70% оптимальної завантаженості працівника на повній ставці.

Необхідно розуміти, що оклад лікаря України – «гола ставка», прописана у штатному розкладі, сума якої може змінюватись виходячи із спеціальності, регіону роботи та завантаженості лікаря. Далі доход працівника може підніматися за рахунок премій за кількість пацієнтів, публікації у ЗМІ тощо.

Постанова набирає чинності з дня її публікації, але застосовується при розрахунку заробітної плати почне з 1 січня 2022 року. Таким чином, січневу зарплату медичні працівники повинні вже отримати з урахуванням нових методів розрахунку та у відповідному обсязі. У тому числі в ухвалі не передбачаються додаткові джерела фінансування з державного бюджету, таким чином керівникам некомерційних медичних установ доведеться шукати додаткові джерела фінансування для забезпечення заробітної плати працівникам.

Звідки залучатимуться кошти, щоб забезпечити обіцяне підвищення зарплати лікаря в Україні 2022:

  1. Більшість працівників медичної сфери, задіяних у некомерційних комунальних підприємствах, хвилює питання фінансування підвищення заробітної плати, існує навіть думка, що необхідні кошти будуть залучені, насамперед, за рахунок скорочення штату медустанови та скорочення робочих місць.
  2. Однак це докорінно не так. Офіційних заяв з боку органів влади щодо цього не було, а дістати додаткові гроші для оплати підвищених ставок планується рахунок скорочення дублюючих посад. Таким чином, із зменшенням навантаження на персонал планується підвищити рівень оплати праці. Крім того, звільнить робочий час для планового підвищення кваліфікації медичних працівників та персоналу лікарні.

Проблема кадрів у медицині

На сьогоднішній день нікого не здивуєш недоліком медперсоналу у державних медичних закладах та поліклініках. На думку державних чоловіків, корінь проблеми полягає не у рівні оплати чи умов праці, а забутій системі розподілу випускників профільних навчальних закладів вищої та середньої ланки. Для виходу з ситуації, що склалася, збільшили квоти на підготовку медичних працівників за бюджетні кошти і дозволили надходити не у напрямку від діючої медичної установи:

  • На стоматологічні відділення – 50% випускників шкіл від загальної кількості місць.
  • На лікарів загального профіля – 30% абітурієнтів.
  • На педіатричні відділення – 25% від загальної маси набору.

По закінченню вищого навчального закладу ці фахівці не зобов’язані відпрацьовувати 3 роки обов’язкової практики у медустанові, що видала направлення. Але складно передбачити, які будуть розпорядження влади на поточний рік у зв’язку з військовою ситуацією. Швидше за все, всі медичні кадри отримуватимуть розпорядження та направлення на роботу, в установах, де спостерігатиметься недобір.

Яка ситуація з медперсоналом сьогодні

На сьогоднішній день ситуація виглядає так. Левова частка випускників, відпрацювавши 3 роки і набравшись практики, залишає комунальні медичні установи, і йдуть у кращому разі працювати в приватні клініки на території України, а в гіршому їдуть жити за кордон і продовжують свою трудову діяльність там. Причин цього досить багато, від оплати праці та умов роботи, до зацікавленості ближнього зарубіжжя у залученні готових кадрів, на освіту яких вони нічого не витратили зі своїх бюджетів.

На зміну вчорашнього недосвідченого випускника приходить новий інтерн, якого треба навчити. Таким чином, ми отримуємо замкнутий кругообіг низько кваліфікованих лікарів із малим досвідом практичної роботи. При цьому збільшуючи потік трудових висококваліфікованих емігрантів за кордон на шкоду національній системі охорони здоров’я.

Цього року скорочення лікарів у 2022 році в Україні не передбачається, особливо з огляду на те, що багато «кадрів» поїхали за кордон, швидше за все, буде недобір персоналу.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар