Нові тарифи 2020 Водафон в Україні

Стільниковий оператор відомий завдяки лояльності цін, якісності зв’язок і багатомільйонною кількістю клієнтів. Якими будуть нові тарифи 2020 водафон в Україні, офіційний сайт оператора повідомляє вже сьогодні. Споживачам залишається вибрати між вдосконаленим і бюджетним варіантом.

Водафон

Що змінилося в послугах стільникового оператора Водафон в 2020?

Оновлення та удосконалення тарифних пакетів відбувається за численними вимогами користувачів. Сьогодні для абонентів важливо, щоб пакет не був одноманітним і марним. Саме з цих причин стільниковий оператор підготував масу сюрпризів для юридичних і фізичних осіб, а також корпоративних клієнтів. Без уваги не залишилися сім’ї і діти, зв’язок між якими повинні бути постійною. Головні особливості оператора Водафон полягає в наданні безперебійних послуг, а саме;

* здійснення дзвінків всередині мережі та на інші оператори;

* тісний зв’язок з абонентами з-за кордону;

* розсилка та отримання смс, ммс;

* надання послуг голосової пошти;

* можливість користування вдосконаленим високошвидкісним Інтернетом;

* перегляд відеоканалів;

* використання текстових редакторів;

* завантаження ігор і додатків, максимально потрібних в даний момент;

* здійснення операцій з переказу грошових переказів та поповнення рахунку.

Перерахувати повністю перелік послуг, що надаються неможливо, оскільки в кожному пакеті він різний і відрізняється власною родзинкою.

Аналіз роботи 2019 року показав, що минули ті часи, коли для користувачів головною умовою користування послугами оператора був зв’язок. Сьогодні вимоги розширилися. Кожен клієнт бажає завжди залишатися в центрі останніх подій. Тому, наявність інтернету є головною умовою. Оновлені тарифи Vodafone Україна 2020 здатні задовольнити вимоги наполегливого користувача, оскільки в кожному з них є певна кількість безліміту і маса інших переваг. Дізнатися особливості оновлених пакетів, можна особисто скориставшись ними або вивчивши умови, дізнатися які можна від оператора.

Тарифный план от Водафон

Vodafone Device

З назви лінійки стає ясно, що він створений для любителів гаджетів та інших пристосувань, який здатні прийняти сім-карту. Спочатку компанія дотримувалася думки, що тариф призначений виключно для годин.

Вартість пакету становить 45 грн. Незважаючи на дешевизну, він напханий множинними оновленнями, комфортними в щоденному користуванні. За таку мізерну суму абоненту не потрібно носити смартфон, не переживати за можливу втрату. Завдяки тарифному плану клієнт завжди буде на зв’язку. В місяць користувачеві надається 50 Мб безкоштовного Інтернету в день і 50 хв. безкоштовного спілкування в мережі оператора. Дзвінки іншим операторам коштуватимуть 1 грн./ хв .

У продажу є аналогічні пакети за іншою вартістю. Природно, можливості його будуть великими в порівнянні з попереднім.

телефон

Vodafone SuperNet

Багато розробників впевнені, що найпопулярнішою в наступаючому році стане лінійка Vodafone SuperNet. Вартість стандартного пакету становить 80 грн. Незважаючи на те, що ціна вище попереднього пакету тарифи Vodafone (Водафон) дивують різноманіттям послуг, що надаються. Вибравши вказаний варіант, клієнтам гарантовано безмежне спілкування в соцмережах. Їм стануть доступними всі види месенджерів. Надання 4ГБ безкоштовного швидкісного інтернету відкриє дорогу до інформації, дозволить залишатися завжди в курсі подій.

У пакеті передбачено спілкування із зарубіжними друзями та родичами. Кількість безкоштовних хвилин становить півгодини. Зазначеного часу достатньо, щоб заощадити особистий бюджет на дорогих дзвінках.

У пакеті підключено величезну кількість додаткових послуг, що надають доступ до відеохостингів. Послуга смс-повідомлення є повністю безкоштовною. Користувачам з грошима компанія рекомендує підключити пакет на рік. Для цього достатньо внести одноразову грошову суму в розмірі 800 грн.

Тариф Vodafone SuperNet

Сімейний тарифний план

Оператор стільникового зв’язку подбав про людей, для яких на першому місці про не Інтернет, а зв’язок. Тарифний план Vodafone Family для такої категорії стане набагато вигідніше, ніж в році, що минає. Пакет вартістю 70 грн, надасть можливість безмежного безкоштовного спілкування в мережі оператора на період дії послуги. Також користувачі зможуть користуватися відомими мессенджерами, спілкуватися з іншими операторами безкоштовно (протягом години), обмінюватися безкоштовними хвилинами заради спілкування в роумінгу.

Нові тарифи Водафон в Україні не виключають використання Інтернету. Оператор пропонує 1 Гб безкоштовного трафіку, кількість якого достатньо для сім’ї.

Тарифи Vodafone (Водафон) на контрактній основі

Бажаєте продовжувати обслуговування на контрактній основі, варто поквапитися. По сьогоднішній день Водафон Лайт і Водафон Ред підключають контрактників. Для укладення договору абонентам необхідно особисто відвідати офіс для підписання відповідних документів.

Особливості дії пакета визначаються користувачем особисто. Обслуговування на контрактній основі відкриває більше меж і можливостей, ніж попередні пакети. Мінімальна вартість стандартного пакету становить 100 грн. За ці гроші клієнту надано безкоштовне спілкування в мережі оператора, 7Гб безкоштовного Інтернету, безліміт користування всіма додатками і послугами соцмереж, безкоштовне смс-інформування.

Пакети Водафон для ОРДЛО

Вже більше року, як жителі Донецької та Луганської областей спілкуються з друзями та родичами за допомогою українського стільникового зв’язку. У порівнянні з іншими регіонами тарифи Водафон Україна для Донецької області не такі й вигідні. Але люди раді, що зв’язок відновився і є можливість почути рідний голос.

Труднощі, які виникали в налагодженні зв’язку, були викликані відсутністю обладнання або неможливістю його обслуговування внаслідок військових дій. Сьогодні ситуація стабілізована, кабелі відремонтовані, паніка стихла. Незважаючи на те, що зв’язок Водафон покриває не всю окуповану територію, вона все ж існує і стільниковий оператор пропонує жителям такий пакет

Тариф стандартний-кращий пакет для жителів ОРДЛО

У 2019 році компанія запропонувала жителям східної частини України пакет «Смартфон стандартний» з невигідними Умовами. Справа в тому, що всі дзвінки з телефону стали виключно платними. Вартість дзвінка в день склала 3 грн., а ціна пакету відповідно 90 грн. Таке ставлення України у жителів Донецької та Луганської області викликало негатив. Вихід був знайдений.

Через деякий час керівництво компанії прийняло рішення пом’якшити умови отримання зв’язку жителями окупованої території. Тому тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2020 році були знижені до рівня 60 грн./місяць. Умови залишалися тими ж. Тільки тепер замість 2 грн. у добу абонент став платити 2 грн. в добу. Щоб перейти на 60 хв жителям ОРДЛО необхідно зробити дзвінок за номером 111 оператору стільникового зв’язку.

Резюме

Щорічне удосконалення та оновлення тарифних планів компанії Водафон привернуло велику кількість потенційних клієнтів. Нові можливості стали причиною такого потоку і популярності. Сьогодні пакетами оператора користуються жителі всіх регіонів України, в тому числі і окупованої східної частини. У новому 2020 році оператор підготував масу сюрпризів, головним з яких стало збільшення кількості безкоштовних хвилин для дзвінків за кордон і збільшення обсягу трафіку користувачам Інтернету.

Добавить комментарий