Середа, 6 Липня, 2022
Додому Фінанси Налаштування каналів супутникової антени самостійно для України у 2022 році

Налаштування каналів супутникової антени самостійно для України у 2022 році

за ukrop
0 коментар

Політичні зміни у телебаченні України повністю залежать від Євросоюзу. Оскільки російські телеканали заборонені в Україні, стало діяти нововведення в законодавстві щодо стягнення податків за використання медіагрупної телепродукції. Тепер сучасне налаштування супутникових каналів 2022 в Україні зазнало деяких змін, про які користувачам слід дізнатися заздалегідь перед покупкою дорогого обладнання.

Про українські телеканали на сьогодні

Підвищення тарифів на абонентську плату за кабельне телебачення спершу негативно сприйнялося українцями. Але люди змогли знайти вихід для того, щоб безкоштовно переглядати улюблений контент з ТБ. Вихід із ситуації швидко знайшовся – це підключення супутникових тарілок до телевізорів. Перед тим, як розпочати перегляд бажаного контенту, слід правильно ввести параметри супутникових каналів в Україні, які вже є у вільному доступі в мережі.

ЗМІ наперед перед переходом на супутникове ТБ налаштовували споживачів на те, що їм доведеться купувати нову техніку для перегляду улюблених телеканалів. Плюс у тому, що дана техніка дозволяла покращити якість картинки та звуку. Найвагоміші аргументи уряду, який подав ідею про зміну супутникового обладнання у соціумі:

 1. Насамперед йшлося не про турботу про глядачів, а про те, що компанії, які транслюють канали, створюють нові способи та стандарти транслювання.
 2. Середньостатистичний українець розумів, що за демонстрацію нового супутникового обладнання постійно зростає ціна. Пакети супутникового ТБ також постійно змінюються. Тому найкращим виходом був перехід на супутникові тарілки.
 3. Заплативши за встановлення обладнання та купівлю техніки для перегляду супутникового ТБ людина могла дивитися безкоштовно закордонні телеканали. Доступні також зарубіжні канали без перекладу українською мовою.
 4. В асортименті пакету супутникового ТБ завжди приваблювало наявність музичних, кулінарних, розважальних каналів. Також часто доступні користувачам спортивні, медичні, кулінарні та дитячі канали.

Закодувавши супутникові частоти, людина платитиме не лише за перегляд каналів, а й купуватиме додаткове обладнання. За рахунок нового рішення уряду тепер стало простіше контролювати діапазон переглядів, доступний простим користувачам. Тепер влада змогла виключити з переліку телеканалів небажаний за змістом контент та цензуру.

Плюси і мінуси

Раніше супутникові оператори не могли витримувати конкуренції через нереалізовані на продаж дорогі пакети супутникового ТБ. До того ж, подорожчали енергоносії. Користувачі відмовлялися переплачувати такі недешеві послуги. На цей момент успішніше йшла трансляція телеканалів через інтернет. На багатьох багатоповерхівках та приватних будовах часто ставили люди супутникові тарілки – попит на них лише зростав.

Інформаційна компанія у ЗМІ тепер стала пояснювати соціуму, наскільки супутникове телебачення зручне. Компанії, що пропонують свої послуги, пропонували законний перелік сигналів із частотного простору. Плюси законного супутникового ТБ в Україні:

 • користувачі отримують якіснішу картину без шуму і перешкод;
 • доступний якісний стереозвук;
 • канали на вибір різних виробників пакетів супутникового ТБ;

Декілька мінусів:

 • тепер користувачі не обійдуться без спеціальних антен, ресіверів та інших пристроїв
 • важливо платити за послуги з монтажу та налаштування обладнання, що подорожчали;
 • важливо підібрати правильний пакет під певні уподобання користувача. Оплата пакета здійснюється заздалегідь.

Свіжі супутникові частоти в Україні стали успішно продаватися, незважаючи на свою чималу вартість. Проте користувачі інтернету почали розміщувати у мережі частоти на безоплатній основі. Тепер в Україні кожна людина може налаштувати ресивер, конектор та антени за завантаженими кодами з інтернету.

Нові частоти телеканалів

За логікою речей багато українців використовували коди на супутникове ТБ тільки для пошуку зарубіжних каналів. За гроші видається обмежена кількість кодів. Насправді ситуація інша, що за українські телеканали стягується оплата кодів.

Список каналів та частот на Безкоштовні канали частот та телеканалиіз супутникового ресивера Amos 3/7, 4.0°W:

 • 11140 H – на ній можна дивитися Tuso Test (телемагазин), Перший Діловий, UA Закарпаття11140, Чорноморська ТРК, Прямий HD [Mpeg4], Genuine TV, UA Культура;
 • 11175 H – частота показує канали такі, як 5 Канал SD, Наш [Mpeg4], Міледі ТВ, Прованс, ICTV UA, 4 Канал Україна, News 24, Еко ТВ, Прямий SD, Odesa Live, UA Перший;
 • 12340 H – частота для перегляду каналів 12 канал, ОТБ Галичина HD, Перший Західний HD, Донеччина TV, ATR HD, ATR SD, Lale SD, Бутік ТВ, 8 канал, Теле Всесвіт, Малятко ТВ, ПП Інфо.

Для кабельного телебачення є свої частоти. Наприклад, на частоті12322 V можна переглянути Animal Planet Europe, Discovery Europe, ID Xtra Europe, Science Europe. Решта частот для налаштування супутників Sirius, Amos, Hot Bird, ABS1 75 можна завантажити у вигляді таблиці з мережі інтернет.

Коди на супутникові канали для Україничасто йдуть за стандартом і його значення може виглядати так: «-», «DVB-S2», «T2-MI». Тіре означає, що передача сигналу на ТВ іде за стандартом DVB-S. Прийом каналів, мовлення яких йде за стандартом T2-MI, є лише на деяких сучасних моделях супутникових тюнерів.

Налаштування супутникових каналів

Спіймати частоти супутникового ТВ можна лише за наявності антени. Отримати доступ до медіаресурсів не так складно, як спершу здається. Насамперед варто знайти потрібні частоти в інтернеті з таблиці. Усі коди можна отримати безкоштовно з вільного доступу.

Необхідне обладнання для підключення супутникового ТБ

Супутниковий ресивер – це найнеобхідніший пристрій за рахунок якого здійснюється налаштування каналів супутникової антени в Україні 2022 безпосередньо. Приймач приймає сигнали з супутника до антени. Пристрій розшифровує, перетворює і передає сигнали у вигляді картинки на ТБ.

Ресивери кількох різновидів:

 • приймає сигнали, що активують безкоштовні телеканали;
 • може приймати відкриті сигнали та закодовані, що вимагають оплати перед переглядом контенту;
 • приймає сигнал для відтворення контенту у форматі SD;
 • відтворює картинки у високій якості HD.

Вибір конкретної моделі залежить від матеріальних можливостей та потреб споживачів. Потім для налаштування ТВ потрібні наступні девайси за списком:

 1. Антена є конектором до супутника. Виглядає, як біла тарілка. Її функція уловлювання або фокусування сигналів в точку розміщення конкретної антени.
 2. Конвертор є предметом, який може отримати сигнал, який відбивається від антени. Користувач купує стільки конверторів, скільки супутників планується розміщувати в будинку.
 3. Мультифід є девайсом, який закріплює конвертори на одній тарілці та приймає кілька супутників із однієї антени.
 4. DISEqC – з його допомогою можна отримати перемикання супутників автоматично. Все залежить від вибраного каналу (якщо антена підключена до кількох супутників).
 5. Супутниковий тюнер інакше кажучи його називають ресівером. Приймач має вигляд невеликої плоскої коробки, через яку приймаються сигнали, що надходять на ТБ. Тюнер може декодувати та пристосовувати сигнали до передачі на телевізор. Картинка виходить без перешкод та яскрава.
 6. Телевізійний кабель і конектори також потрібні в процесі підключення супутникового телебачення.

Трансляція через ефір може надходити лише через певні сигнали. Тарілку важливо наводити чітко у напрямку супутника. Важливо знати конкретну точку спрямування антени на супутник. Багато людей експериментують і ставлять антени на південний захід або південний схід, але це не є гарантією упіймання сигналів із супутників.

Налаштування каналів супутникової антени самостійно для України у 2022 році може бути здійснена самостійно без майстра. Для цього слід діяти за покроковою інструкцією:

 • знайдіть у мережі інтерактивні карти місцевостей, де можна побачити точки, де розташовані супутники;
 • застосуйте мобільну програму – це може бути SatFinder;
 • дізнайтеся у сусідів, яким вони користуються супутником. Після цього направте свої тарілки в такому положенні, як у них.

Варто знати! Визначити місцевість та точку висоти для розміщення тарілки доведеться самостійно, але важливо, щоб обладнання нічого не перешкоджало. Уникайте зони, де є дроти під напругою, дерева, дахи будівель.

Вставте конектор у слот тюнера. Після цього висвітиться налаштування на екрані телеобладнання. Важливо дотримуватися рекомендацій щодо налаштування каналів через супутник. Вивчіть інструкцію до девайсів, використовуйте пульт під час налаштування на телевізорі. Виконуйте рекомендацію виробника за типом використовуваного обладнання.

Висновок

Для новачків установка супутникового ТБ може здатися складною схемою і краще викликати експерта додому. Фахівець точно допоможе вирішити проблему будь-якого характеру, навіть якщо частоти не працюють або ловлять нечіткі сигнали. Важливо розуміти, що перегляду платного контенту завантажених кодів недостатньо. Таблиця в інтернеті дозволяє отримати лише безкоштовні частоти супутникових каналів в Україні.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар