Каталог Інтерфлори 2020 року в Україні

Досвідчені садівники і городники знають, що продумувати весь свій майбутній урожай потрібно заздалегідь. Вже взимку або навіть восени варто поцікавитися новинками серед насіння, які можна знайти на ринку і підібрати екземпляри фруктів, овочів, квітів і простих рослин, які ідеально підійдуть для того чи іншого випадку. Саме насіння можна знайти на ринку або в звичайному магазині садівника, але прикупити рідкісні і незвичайні рослини, а також дізнатися про них якомога більше дозволить тільки каталог Інтерфлори на весну 2020 року в Україні.

Цветы из каталога Интерфлора

Що таке Інтерфлора?

Незважаючи на схожу назву, дана компанія не є знаменитим доставщиком квітів. Інтерфлора — це провідна і дуже прогресивна компанія, яка займається продажем насіння безлічі різноманітних рослин, а також садових інструментів, декоративних рослин і не тільки. Основна форма доставки товару-пошта. Ця компанія успішно працює на ринку вже більше 20 років і по праву вважається одним з кращих постачальників насіння від виробників з Голландії, Німеччини, Чехії, Франції та Польщі.

Каталог насіння на сезон 2019-2020 рік – це черговий щорічний каталог, в якому можна знайти не тільки специфічні новинки, але і стандартні традиційні рослини, які вирощуються довгими століттями. У компанії дуже трепетне ставлення до кожного клієнта, адже її представники готові вислати Різнокольоровий друкований каталог кожному бажаючому абсолютно безкоштовно. Більш того, саме компанія Інтерфлора першою в Україні представляє новинки вітчизняної та зарубіжної селекції.

Присутній зворотний зв’язок, завдяки якій завжди можна задати питання виробнику або представникам компанії і уточнити навіть найдрібніші, але важливі нюанси дотичного того чи іншого виду насіння або ж інструменту. Завдяки цьому всьому купувати насіння за допомогою каталогу Інтерфлори вкрай просто, а з хорошою консультацією можна підібрати рослини під певні кліматичні умови, особливості грунту і не тільки.

Каталог Интерфлора Украина

Що можна знайти в каталозі?

Сам каталог Інтерфлори 9в Україні на весну постійно оновлюється і часто містить тільки найпопулярніші або ж ексклюзивні Насіння, саджанці. Але на сайті компанії можна знайти набагато більше позицій і при бажанні можна навіть зробити особливе замовлення. Сам каталог часто містить приблизно 25 сторінок, на яких і ілюстраціями представлені рослини з коротким описом або важливими фактами, нюансами. На перших сторінках компанія традиційно пропонує купити набір насіння або паростків, заощадивши непогану суму. Також на перших сторінках розміщуються акційні товари.

На початку каталогу зазвичай розміщуються квіти, наприклад, гіацинти, нарциси, тюльпани, троянди або інші квіти. Тут можна знайти не тільки різні види, але і найрідкісніші і ексклюзивні забарвлення улюблених квітів. При цьому ціни на них залишаються цілком демократичними. Далі йдуть кущові рослини і різноманітні ягоди, наприклад, смородина, малина, ожина і інші. Також традиційно в каталозі можна знайти величезну кількість сортів помідорів, кілька видів перців, баклажани і огірки. В кінці каталогу є спеціальний бланк замовлення, за допомогою якого можна оформити замовлення. Примітно те, що при такому способі замовлення компанія надає кожному покупцеві невеликий подарунок, наприклад, у вигляді пакетика насіння.

Компанія постійно проводить різноманітні акції та розіграші. Про зниження цін завжди можна дізнатися на сайті Інтерфлори. Якщо замовляти, наприклад, насіння тюльпанів заздалегідь, десь восени, то можна потрапити на знижки до -50%. Також для більш зручного моніторингу цін можна підписатися на спеціальну розсилку, яка постійно проводиться компанією.

Питання оплати та доставки

Каталог Новинок осінь-Весна 2020 пропонує любителям садівництва чимало унікальних варіантів. Кожен бажаючий може придбати собі насіння агератума, жоржин, циннії, цинерарії не тільки. Що стосується овочевих культур або ягід, то тут теж чимало незвичайних сортів, а тому завжди можна знайти щось особливе для себе. А якщо раптом виникають питання з приводу тієї чи іншої культури, то для таких випадків на сайті Інтерфлори є невелика довідка стосовно посадки, догляду, умов утримання та інших нюансів.

Доставка насіння здійснюється виключно безкоштовно, а саме замовлення оплачується тільки при отриманні посилки. Клієнт може сам вибрати найбільш зручний для нього спосіб отримання замовлення, наприклад, Укрпоштою, Новою Поштою або Justin. При цьому завжди можна перевірити вміст посилки і переконатися, що продавець поклав всі позиції. Це дуже зручно, а насіння доставляються вже через пару днів. Саме тому Інтерфлора є одним з лідерів серед подібних компаній у всій Україні.

Добавить комментарий